Predaj okien, dverí a žalúzii

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 270 inzerátov

AZ house s.r.o.

Hlavná 144 , Drahovce

Predaj a montáž plastových okien a dverí Salamander, garážových brán Hörmann, hliníkových zasklení balkónov a terás, interiérových dverí, parapetov, sietí proti hmyzu a rôznych druhov interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky. Vždy profesionálny prístup, odborná montáž, výnimočne nízke ceny, záručný a pozáručný servis.

Ivan Kovács - montáž dverí a zárubní

Mierová 27 , Tomášov

Dodávka a montáž interiérových dverí a zárubní, montáž kovania, prahov, prechodových líšt, odvoz a likvidácia odpadu, demontáž starých zárubní, poradenstvo, úprava soklových líšt k zárubniam.

Miroslav Šimo - NICOL

Bilíkova 16 , Bratislava

Výroba, predaj, montáž a opravy textilných roliet, medziokenných žalúzií.

BN MONT, s. r. o.

Romanova 29 , Bratislava

Predaj a montáž plastových a hliníkových okien, dverí, žalúzií, sieti proti hmyzu, textilných roliet, exteriérových žalúzii a hliníkových roliet, interiérových dverí, zárubní, bezpečnostných dverí.

Jaroslav Málek - MIRANTTES

Furmanská 1 , Bratislava

Predaj žalúzií a roliet - horizontálne, drevené, plisé, vertikálne žalúzie a žalúzie so záclonou, plátené, rímske, strešné rolety. Sieťky proti hmyzu, markízy, japonské posuvné závesy.

Ľuboš Fabian - KP

Suchovská 5 , Trnava

Predaj, montáž a servis eurookien, dverí a garážových brán. Predaj žalúzií, roliet a sieťok.

Gustav Ďurnek - SUN MONT

Šenkvická cesta 11/F , Pezinok

Predaj garážových brán, roliet, markíz, žalúzií vonkajších a vnútorných, mreží, sieťok proti hmyzu, pohonov na brány, bazár.

ISO Group Slovakia s.r.o.

Limbašská cesta 3522/4 , Pezinok

Predaj a montáž sekčných garážových brán, dvojkrídlových brán, brán s dverami, pohonov pre brány, krídlové brány, posuvné brány, motory, servis garážových brány, okná a dvere, exteriérové žalúzie.

Bc. Peter Kollár - DREVOKOLL

Nádražná 34 , Ivanka pri Dunaji

Výroba kuchynských liniek a šatníkov na mieru. Predaj a montáž plastových, hliníkových okien a dverí, posuvných systémov, doplnkov k oknám a plávajúcim podlahám.

TTCE, s.r.o.

Kalnická cesta 12 , Levice

Predaj žalúzií, roliet, široký výber garážových dverí a bezpečnostných mreží, dverí, fólií, montáž a záručný i pozáručný servis.

Daniel Jambrich AUTODIELY VIKA

Janka Kráľa 132 , Nitra

Predaj náhradných dielov, spojovacieho materiálu, ochranných pomôcok, elektrického a mechanického náradia, inštalačného materiálu, okien, skiel, alarmov, bielej, kancelárskej, manipulačnej techniky.

AWINDOR, s.r.o.

Budovateľská 50 , Prešov

Predaj okien a dverí. Dodávka výrobkov z plastu, hliníka a dreva. Profily Rehau, Aliplast, eurohranoly IV68, kovanie Roto.

EUROTHERM - PLUS, s.r.o.

Vajanského 58 , Piešťany

Exteriérové rolety, vonkajšie žalúzie, screenové clony, markízy, pergoly, garážové brány, interiérové roletky a žalúzie, siete proti hmyzu, lamelové dvere, automatizácia SOMFY na všetky výrobky.

Peter Glič - brány, pohony

Výpalisko 65 , Nové Zámky

Dodávka a montáž priemyselných brán pre haly, sklady, dielne, predajne, garážových brán pre rodinné a bytové domy, plotových brán na diaľkové ovládanie.

DREVANA - výroba a predaj nábytku

Kopčianska 2993 , Holíč

Zákazková výroba interiérových dverí, schodísk a nábytku. Predaj veľkoplošného materiálu, porez a hranenie materiálu, stolárske potreby, kovania.

Anton Chovanec - SUPEROKNÁ

Gápľová 626/39 , Prešov

Predaj a montáž plastových okien a dverí, predaj a montáž interiérových a bezpečnostných dverí, zasklievanie balkónov a lodžií, montáž a predaj roliet, žalúzií, parapet.

VAMEX, s.r.o.

Štefánikova ulica , Námestovo

Výroba a montáž dverí, okien a fasádnych systémov. Plastové okná, hliníkové okná, hliníkové dvere, hliníkové fasádne systémy, zimné záhrady, hliníkové zábradlia.

Ing. Róbert Kianek - DOMOVO

Komárňanská 167 , Hurbanovo

Predaj a montáž PVC okien, interiérových dverí, vchodových dverí, sieťok proti hmyzu, vnútorných a vonkajších žalúzii, garážových brán. Harmonikové dvere - borovicové aj PVC.

M&P&G Steel

Hlavná 517/142 , Mokrance

Predaj ľahkej strešnej krytiny, plechov, odkvapových systémov a príslušenstva, plastových okien a dverí, tepelnej techniky, krbov, kotlov, pecí, sporákov. Montáž.

MODERNA, s.r.o.

Diaľničná cesta 19 , Senec

Výroba a predaj vnútorných a vonkajších parapetných dosiek, doplnkov k parapetám, klampiarskych výrobkov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 270 inzerátov