Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj okien, dverí a žalúzii

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 416 inzerátov

VENYS s.r.o.

Hrobárska 11 , Bratislava

Rolety, pred okenné rolety, pod omietkové rolety, markízy, markízy na zimné záhrady aj vertikálne, žalúzie, vonkajšie žalúzie vnútorné žalúzie, vertikálne žalúzie, japonské steny, látkové roletky. Výroba, montáž, poradenstvo, servis.

RP PLAST – Peter Ruman

Lotyšská 40 , Bratislava

Dodávka a montáž: plastové okná, dvere, žalúzie, rolety, siete - rýchlo, lacno, kvalite. Akciové zľavy až do 50%.

KOTHERM spol. s. r. o.

Záhumenná 516/25 , Slovenský Grob

Predaj a montáž drevených, plastových a hliníkových okien, dverí a doplnkov – vonkajšie hliníkové parapety, vnútorné PVC parapety, žalúzie, vonkajšie rolety. Servis okien a dverí.

RADOVAN MATÚŠ

Tulská 5273/18 , Banská Bystrica

Zasklievanie balkónov, presklievanie lodžií, uzatváranie balkónov a lodžií sklom alebo roletami-priesvitné alebo biele, žalúzie, žalúzie na plastové okná, vertikálne žalúzie, látkové rolety, sieťky proti hmyzu aj navíjacie, lamelové dvere zhŕňacie, vonkajšie rolety hliníkové alebo plastové, sušiaky na balkón.

RIPLAST s. r. o.

Kollárova 73 , Martin

Regionálne obchodné zastúpenie českého výrobcu plastových, hliníkových, drevených a drevo-hliníkových okien a dverí RI OKNA, a.s. Bzenec. Máme novinku - exkluzívne hliníkové dvere INOTHERM.

AZ house s.r.o.

Hlavná 474/144 , Drahovce

Sme firma, ktorá sa zaoberá predajom a montážou plastových okien, dverí značiek: KODAsystem, Aluplast, Salamander, Gealan a Horizont, garážových a priemyselných brán EcoTor, interiérových dverí značiek Classen, Dre, Masonite, PortaDoors a laminátových podláh Classen.

Radomír Jašek - JAŠEK

Seberíniho 19 , Bratislava

Predaj a montáž plastových okien a dverí, plastových a hliníkových roliet, žalúzii, markíz, garážových brán.

Leja okná, s.r.o.

Výstavby 2 , Košice

Predaj a montáž - platové okná, dvere, garážové brány, markízy, horizontálne a vertikálne žalúzie, parapety a siete proti hmyzu.

Ing. Patrik Halász, ECO-ENERGO

Ťahanovská 53 , Košice

Predaj a montáž solárnych systémov, peletových a plynových kotlov, Vodoinštalatérstvo, kurenárstvo, plynoinštalatérstvo, stavebné práce a servis kotlov.

Pavol Horňák - BÝVANIE

Obuvnícka 1120 , Partizánske

Výroba, predaj a objednávky širokého sortimentu nábytku, zákazková výroba nábytkov z drevotriesky, dýhovanej drevotriesky, MDF dosiek a masívneho dreva.

DULEXIM s.r.o.

Garbiarska 19/82 , Stará Ľubovňa

Predaj a montáž príslušenstva pre podlahové kúrenie, vykurovacích rohoží, termostatov a regulátorov, protimrazovej ochrany, vykurovacích infra fólií, LED žiaroviek.

Aluspol s.r.o. - okná a dvere

Lieskovská cesta 4379 , Zvolen

Výroba, dodávka a montáž plastových, hliníkových okien a dverí, presklenné steny, výklady a zimné záhrady. Dodávka a montáž žalúzií, protihmyzových sietí a parapetov.

Vojtech - okná, dvere

Horovce 268 , Horovce

Dodávka a montáž okien a dverí. Eurookná, exteriérové dvere, interiérové dvere, zimné záhrady, doplnky.

DREVANA - výroba a predaj nábytku

Kopčianska 2993 , Holíč

Zákazková výroba interiérových dverí, schodísk a nábytku. Predaj veľkoplošného materiálu, porez a hranenie materiálu, stolárske potreby, kovania.

KVASNICA - predaj a montáž tieniacej techniky

Rebríčková 5 , Bratislava

Predaj a montáž - vnútorné a vonkajšie žalúzie, vonkajšie rolety, látkové fasádne tienenie, markízy, sieťky proti hmyzu, rolovacie a sekciové garážové dvere. Tienenie zimných záhrad.

BETTO, s.r.o.

Komenského 1294/84 , Púchov

Predaj a montáž plastových a hliníkových dverí a okien.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 416 inzerátov