Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Žilinský kraj
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 192 inzerátov

Romat s.r.o.

Lúčna 21 , Bytča

Rekonštrukcie bytových jadier, maľovanie priestorov, stavba rodinných domov, búracie práce, sadrokartónové konštrukcie

BRENO s.r.o.

Košická 3 , Žilina

Predaj kusových a metrážnych kobercov - bytové, objektové, kusové koberce a behúne. Služby v oblasti pokládky kobercov. Podlahové krytiny. Záclony a garniže.

RENOSTAV PLUS, s. r. o.

Kračiny 1 , Martin

Stavebná činnosť v oblasti stavieb a rekonštrukcie RD a priemyselných objektov na kľúč, zatepľovanie fasád, montáž obkladov, dlažieb. Sádrokartonárske práce, vodoinštalatérske a kurenárske práce.

MK SLOVAKIA, s.r.o.

Sad SNP 14 , Žilina

Personálna agentúra. Sprostredkovanie práce a brigády. Personálný lízing. Stavebná činnosť malých stavieb, rekonštrukcie a priemyselné budovy. Preprava osôb.

Flama ecol, s.r.o.

Turzovka Stred 420 , Turzovka

Kachliarstvo a krby - predaj sortimentu pre stavbu krbov a pecí, krbových vložiek, krbových kachlí, biokrbov. Realizácia dekoratívnych omietok a dusených stien z hliny.

Mgr. Peter Vanoch - E N O R

Krmeš 314 , Vlachy

Rekonštrukcie bytových jadier, stavebné úpravy, vyrezávanie zárubní, výmena zárubní a dverí, murárske, vodoinštalačné a elektrikárske práce, pokladanie dlažby, podláh a obkladačiek.

Podlahy Slávia

Milana Pišúta 32 , Liptovský Mikuláš

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj drevených dvoj a trojvrstvových podláh rôznych farieb, poskytovanie služieb spojených s montážou podlahy.

Jozef Babulják - stavebná činnosť

Podzávoz 373 , Čadca

Kompletná stavebná realizácia - obklad, dlažba, mozaika, sauna, bazén. Rekonštrukcia domov a bytových jadier. Vodoinštalácia, sadrokartón, tesárske práce.

Ing. Juraj Kaličiak - Stavmak

Nová 7 , Vrútky

Kladenie zámkových dlažieb. Ručné asfaltovanie. Odvodnenie plôch a ORL. Poradenstvo a návrh spevnených plôch.

LUMARK tech s.r.o.

ul. Bystrická cesta 25 , Ružomberok

Novostavby a rekonštrukcie rodinných domov, bytových jadier, zatepľovanie budov, montáž sadrokartónových konštrukcií, výkopové a búracie práce, pokládka zámkovej dlažby, strechy, drevodomy, preprava.

Milan Condík - stavebné práce

Malý Čepčín 121 , Malý Čepčín

Renovácie domov, bytových jadier, obklady, dlažby, murárske práce, maľovanie, búracie práce, zatepľovanie domov, obklady prírodným kameňom, pokladanie plávajúcich podláh, Montáž sádrokartónov.

Investspol, s. r. o.

Projektová a inžinierska činnosť, realizácia priemyselných stavieb a podláh, výroba oceľovej výstuže a reziva, realizácia energetických projektov.

THERMASTAV, s.r.o.

Aleja Slobody 1893/56 , Dolný Kubín

Zatepľovanie bytových, priemyselných a občianskych budov, stavby na kľúč, rekonštrukcie budov, montáž plastových okien a dverí, murárske, zámočnícke, vodoinštalatérske a obkladačské práce.

Igor Nagy - NOBYT interiér

Kollárová 85a , Martin

Dvere, zárubne, kľučky, plávajúce podlahy/ laminát, vinyl, drevo / šatníkové skrine - predaj a montáž. Montáž sadrokartónu, dlažieb, obkladov. Murárske práce. Prestavba bytových jadier.

RENT- KNM, s.r.o. - stavebná činnosť

Dubská cesta 21/2720 , Kysucké Nové Mesto

Stavebné pomocné práce, rezanie stavebného materiálu, zváračské práce, obkladanie, pokladanie zámkovej dlažby, asfaltovanie. Prenájom garáží a výrobných priestorov.

Miloslav Slezák - stavebné rekonštrukcie

Bjornsonova 4807/5 , Martin

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a domov na kľúč vrátane vodoinštalácie a elektroinštalácie. Stavebné úpravy - podlahy, omietky, dlažby, obklady, dekoratívne maľby.

EURO PARKET, s.r.o.

Kamenná 4 , Žilina

Predaj a renovácia parkiet. Laminátové, veľkoplošné, drevené, masívne alebo mozaikové parkety, fasádne obklady, dvere, garníže, tapety.

Radoslav Bley - rekonštrukcie

Riečna 311/15 , Liptovský Mikuláš

Rekonštrukcie domov, bytov, bytových jadier, kúpeľní. Obkladanie a dlaždenie. Sadrokartónové stropy, plávajúce podlahy.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 192 inzerátov