Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 167 inzerátov

BRENO s.r.o.

Nová 6/B , Trnava

Predaj kusových a metrážnych kobercov - bytové, objektové, kusové koberce a behúne. Služby v oblasti pokládky kobercov. Podlahové krytiny. Záclony a garniže.

Martin Banič - stavebná firma

Východná 23 , Cífer

Stavebná činnosť - rekonštrukcie a stavba rodinných domov na kľúč, predaj a pokládka dlažby, predaj a inštalácia okien a dverí, predaj stavebného reziva.

KANSTAV SK s.r.o.

Vally 663/21 , Skalica

Stavebné práce - stavebné a murárske práce, sadrokartónové systémy, obkladačské práce, strojové omietky, zatepľovacie a fasádne práce, pokládka zámkovej dlažby a prírodného kameňa.

MACOO s. r. o.

Čerešňová 2782/1 , Senica

Stavebná spoločnosť - výstavba rodinných domov. Výkopové, murárske a pokrývačské práce. Zatepľovanie, pokladanie dlažby, tesárske práce.

Martin Mrva - MM Garden

Špačinská cesta 631/1 , Trnava

Projektovanie, realizácia, úpravy a údržba záhrad, poradenstvo, záhrady na kľúč, jazierka, inštalácia zavlažovacích systémov, pokládka zámkovej dlažby, stavba plotov, múrikov. Výruby a orezy stromov.

Štefan Čapkovič - stavebné práce

Na Vŕšku 388 , Špačince

Pokládka zámkovej dlažby, palisád a obrubníkov, drobné búracie práce. Príprava terénu – zemné a výkopové práce. Oprava zámkovej dlažby na existujúcej ploche.

BAU-BAUEN econ s.r.o.

ul. Royová 9 , Piešťany

Dodávka a montáž elektroinštalácií, revízna správa, klampiarske a montážne práce, stavebné práce, dodávka krovu, stavba rodinného domu na kľúč.

Igor Sánka - betónové výrobky

Pinkove Kračany 194 , Kostolné Kračany

Výroba a montáž betónových plotov a predaj betónových výrobkov - šalovacie tvárnice, betónové obrúbníky, plotové striešky, zatrávňovacie tvárnice. Výroba a kladenie zámkovej dlažby.

MATYSTAV BUILDING, spol. s r.o.

Hurbanova 542 , Senica

Vypracovanie projektu, poradenstvo. Elektroinštálacie, vodoinštalácie, plynoinštalácie a revízie. Maliarske a búracie práce, pokládka parkiet, obkladov a dlažieb, montáž sadrokartónu a dverí.

Michal Velšmíd - murárske práce

Malinová 198/8 , Pata

Murárske práce - obklady, dlažby, omietky, zateplovanie, montáž sadrokartónu, betonárske práce, murovanie, pokládka zámkovej dlažby.

MILO REAL - stavebná činnosť

Podzámska 33 , Hlohovec

Fasádne zatepľovanie, obkladanie a dláždenie z keramických a kamenných dlažieb, rekonštrukcie bytových jadier a interiérov, predaj a montáž interiérových drevených dverí.

ŽÁKSTAV s.r.o.

Semenárska 1/403 , Vrbové

Stavebné práce a služby - výstavba polyfunkčných domov, rodinných domov na kľúč, zatepľovanie bytových jednotiek a budov, zemné práce, búracie práce, pokrývačské práce.

GomboStav, s.r.o.

Pažitná 1013/3 , Sereď

Výstavba domových a bytových stavieb, výrobných a priemyselných hál a administratívnych budov. Rekonštrukcie, demolačné, búracie, inštalačné a zemné práce. Projekcia a kolaudácia budov.

IPAS, a.s.

Pri cintoríne 5 , Hlohovec

Priemyselné podlahy a oceľové montované konštrukcie - betónové a syntetické podlahy, podložia a izolácie podložia podláh, potery.

Peter Tvrdoň - montáž a servis strešných okien

Gazdovský rad 45/13 , Šamorín

Predaj strešných okien Velux, Fakro, žalúzie, markízy, predaj a výmena presklenia, servis a údržba strešných okien, maľovanie, tapetovanie, montáž podláh, betonáž, zámková dlažba, búracie práce.

Andrej Balázs s.r.o.

Obkladanie a dláždenie. Murárske, demolačné práce, oplotenia, zateplenie fasád a povrchové úpravy, maliarske a natieračské práce, klimatizácie, elektrikárske práce, bleskozvody. Predaj keramiky.

Juraj Baboš

Horné Orešany 1966/8 , Horné Orešany

Montáž strechy a plochej strechy, stavba krovov, montované väzníkové a drevené krovy, altánky, prístrešky, odkvapové systémy, strešné okná.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 167 inzerátov