Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj»Trenčín
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov

Stavebné realizácie s. r. o.

Šoltésovej 1995 , Trenčín

Zemné práce, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Montované haly, výstavba komunikácií, čerpacích staníc, autoumyvárok, inžinierskych sietí. Zatepľovanie, hydroizolácie, murárske práce.

BRENO s.r.o.

Ku Štvrtiam 7029 , Trenčín

Predaj kusových a metrážnych kobercov - bytové, objektové, kusové koberce a behúne. Služby v oblasti pokládky kobercov. Podlahové krytiny. Záclony a garniže.

Koberce Vinyl Parkety - Podlahár

Sedličná 499 , Trenčianske Stankovce

Odborné podlahárske práce. Kladenie vinylu, kobercov, PVC, linolea, montáž drevených parkiet, laminátových podláh a vyrovnávanie podláh.

Jaroslav Blažej - stavebné práce

Drietoma 88 , Drietoma

Stavebné práce - zameranie stavby, hrubé stavby, obklady, murárske práce, rekonštrukcie bytových jadier, montáž sadrokartónu, oplotenie, výkopové práce, odvoz a dovoz materiálu, zemné úpravy.

LUTOS s.r.o.

Chocholná - Velčice 393 , Chocholná - Velčice

Stolárstvo - výroba kuchynského nábytku, interiérových a exteriérových dverí, sáun, záhradných altánkov, schodísk, zábradlí, obkladov. Montáž nábytku, pokládka podlahy, záhradný nábytok.

SLOVAKIA TAP, s.r.o.

Zlatovská 22 , Trenčín

Predaj a pokládka kobercov, behúňov a rohoží, PVC krytiny.

JUTEX SLOVAKIA, s.r.o.

M.R.Štefánika 15/374 , Trenčín

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj záclon, meraných kobercov, kusových kobercov, PVC krytín, plávajúcich podláh.

Montér s.r.o.

Dlhé Hony 1158/3 , Trenčín

Búranie, výstavba, rekonštrukcie, montáž, maľovanie, elektroinštalácie. Výstavba a montáž sadrokartónových stien, stropov, podhľadov.

Pavol Poruban - P+P STAV s. r. o.

Lúčna 515 , Trenčianska Turná

Stavebná činnosť - prerábanie bytových jadier, obkladanie, elektro a vodoinštalácie, rekonštrukcia domov, montáž plávajúcich podláh a sadrokartónu, zateplenie domov a budov, plastové okná a dvere.

VYMÝVANÁ - DLAŽBA, s.r.o.

Trenčianska Turná 2055 , Trenčianska Turná

Výroba a predaj prvkov z vymývanej dlažby - obklady, dlažba na schody a terasy, kvetináče, krby, obrubníky, odvodňovacie žľaby, chodníkové dosky, schodiskové stupne, plotové dielce, záhradný nábytok.

KASOČE s.r.o.

Trenčianska 596 , Trenčianska Turná

Veľkoobchod a maloobchod s prírodným kameňom. Stavba kozubov a pomníkov, predaj a dodávka príslušenstva. Sochárstvo. Riešenie interiéru a exteriéru - dlažby, obklady, parapety, kuchynské linky.

TRENSING, s.r.o.

Zlatovská 2205 , Trenčín

Realizácia stavieb, výkon stavebného dozoru, inžinierska činnosť, poradenstvo. Predaj stavebných hmôt a chémie značky Schönox a ekologickej drogérie Dedra.

MAPROSTAV, s.r.o.

Kukučínova 378 , Trenčín

Vykonávanie inžinierskych a bytových stavieb. Tesárske a pokrývačské práce. Predaj obkladov, dlažieb, vaní, vodovodných batérií, sanity, mozaiky. Grafický 3D návrh a služby architekta. Montáž.

Jozef Beňo - Pro Gips

Karpatská 54 , Trenčín

Murárske a obkladačské práce, maliarske a natieračské práce, montáž sadrokartónových konštrukcii, demolácia a zemné práce.

OBISTAV s.r.o.

Rozmarínova 3 , Trenčín

Úpravy interiérov, lepenie obkladov a pokládky dlažieb. Montáž a dodávka plastových okien. Výstavba budov a rekonštrukcia objektov. Prestavby, vyhotovovanie projektu stavby, zatepľovacie práce.

PRORECO s.r.o. - realizácia podláh

Vlárska 49 , Trenčín

Realizácia priemyselných podláh, komplexný servis služieb súvisiacich s realizáciou takýchto konštrukcií a systémov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov