Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 126 inzerátov

Ing. Marián Porubčan - LINOR

Beckov 322 , Beckov

Stavbárske, tesárske práce. Rekonštrukcie, murárske, natieračské, obkladačské, vodoinštalačné, elektroinštalačné práce, výmena okien, dverí a zárubní. Montáž sadrokartónu, zatepľovanie.

Štefan Štefík - STAVEK

Partizánska 381/27 , Myjava

Kladenie keramických obkladov a dlažieb, búracie, murárske a vodoinštalatérske, elektroinštalačné a rekonštrukčné práce.

KLAMPTECH, s.r.o.

Košikárska 1928/22 , Nové Mesto nad Váhom

Služby v oblasti strešných systémov - klampiarstvo, pokrývačstvo, izolatérstvo - hydroizolácie plochých striech IPA, tesárstvo, nátery, stavebná činnosť.

P. Š. stavb s. r. o.

Podhorie 1552 , Beluša

Zatepľovanie a obnova bytových a rodinných domov, sadrokartóny, stierky, maľby, obklady, dlažby, tesárske a klampiarske práce, lešenárske práce.

STRECHYRJA s.r.o.

Dubková 1094 , Lazy pod Makytou

Stavba striech na kľúč. Predaj strešnej krytiny - Bramac, Tondach, Satjam, strešných doplnkov, reziva. Montáž krovov, položenie krytiny, drevodomov. Pokrývačstvo, klampiarstvo a tesárstvo.

Miroslav Krečmer ml. - úprava terénu a výkopové práce

Lazy pod Makytou 207 , Lazy pod Makytou

Vykonávanie výkopových a zemných prác - zrovnávanie okolia domov, výkop kanalizácie, rýh na vodu, elektrinu. Úpravy terénu, betónovanie chodníkov, murárske práce, obklady z kameňa, šalovacie práce.

LOOK STAV, s.r.o.

Nám. Matice slovenskej 4262/23 , Dubnica nad Váhom

Stavebná spoločnosť - dokončovacie stavebné práce, potery, omietky. Montáž sadrokartónu, obkladačské práce.

Igor Stacho - SROGI

Dolný Moštenec 2 , Považská Bystrica

Klampiarske a pokrývačské práce. Rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, úprava záhrad a pozemkov - položenie zámkovej dlažby, výsadba okrasných drevín.

ABL - Trade s.r.o.

Námestie Ľudovíta Štúra 9 , Bánovce nad Bebravou

Stavba rodinných domov, stavby na klúč, zameriavanie stavieb, kompletné stavebné, murárske, búracie práce, podlahárske, obkladačské, tesárske, strechárske fasádne, maliarske práce.

Stavebné realizácie s. r. o.

Šoltésovej 1995 , Trenčín

Zemné práce, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Montované haly, výstavba komunikácií, čerpacích staníc, autoumyvárok, inžinierskych sietí. Zatepľovanie, hydroizolácie, murárske práce.

Miroslav Chuťka - Kamena - produkt

Veľké Uherce 35 , Veľké Uherce

Pokladanie dlažieb a obkladov. Ťažba, spracovanie a predaj kameňa. Ponuka obkladov a dlažieb, šľapákov a kameňa na murovanie. Murárske práce.

Ľubomír Smyčka LS GARDEN

Poriadie 129 , Poriadie

Úpravy terénu, výsadby a realizácie okrasných záhrad rodinných domov a firiem, údržba okrasných záhrad, rekonštrukcie starých záhrad, predaj kvetov a rastlín, výsek trávnikov.

BRENO s.r.o.

Ku Štvrtiam 7029 , Trenčín

Predaj kusových a metrážnych kobercov - bytové, objektové, kusové koberce a behúne. Služby v oblasti pokládky kobercov. Podlahové krytiny. Záclony a garniže.

Peter Miakiš - stavebná činnosť

Zliechov 205 , Zliechov

Stavebné práce. Stavby na kľúč. Murárske, klampiarske, obkladacie, zatepľovacie a maliarske práce. Úprava podkroví, stavba pivníc.

Koberce Vinyl Parkety - Podlahár

Sedličná 499 , Trenčianske Stankovce

Odborné podlahárske práce. Kladenie vinylu, kobercov, PVC, linolea, montáž drevených parkiet, laminátových podláh a vyrovnávanie podláh.

VIDA - STAV, s. r. o.

Opatovce nad Nitrou 181 , Opatovce nad Nitrou

Zatepľovanie, rekonštrukcia, dodávka a montáž okien, maliarske a natieračské práce, elektroinštalácie bytov, demolačné a zváracie práce, stavba prístreškov, obklady, dlažby a laminátové podlahy.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 126 inzerátov