Pokladanie a obkladačstvo

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov

Milan Klimo - Klimstav

Družstevná 1664/14 , Zvolen

Drobné stavebné práce - zhotovovanie obkladov a dlažieb, montáž striech a strešných krytín, izolácie a zatepľovanie budov, úprava bytového jadra.

Amigo SH, s.r.o.

Továrenská 17 , Sliač

Predaj a montáž drevených a plastových okien, dverí a parket. Omietkarské a stolárske práce.

GETASTAV s.r.o.

Lučenecká cesta 3559 , Zvolen

Stavebné, zemné a výkopové práce, terénne úpravy, búracie práce strojmi, pokládka obrubníkov a dlažby, príprava podložia pod komunikácie a chodníky. Pokládka kanalizácií a vodovodov.

INTERMONEX s.r.o.

Štefana Moyzesa 41 , Zvolen

Projektovanie, výroba a montáž celodrevených schodísk - samonosné a stropné schody. Obklady existujúcich betónových a kovových schodísk. Predaj a montáž zábradlia.

RENOVIA, s.r.o.

Realizácia inžinierskych stavieb, dopravných stavieb, opravy lokálnych asfaltových a betónových ciest.

Ferospol+ s.r.o.

Generála Svobodu 1998/64 , Zvolen

Stavebná činnosť. Tesárske, klampiarske, pokrývačské, sadrokartonárske, podlahárske práce, zabezpečenie materiálu, vypracovanie projektu.

HEX-STAV, s.r.o.

Hronská 1 , Zvolen

Stavebná činnosť. Vykonávanie demolačných prác. Dodávka a montáž betónovej dlažby a záhradného oplotenia. Nákladná preprava.

Satori gardens s.r.o.

Hronská ulica , Zvolen

Záhradné centrum, predaj ovocných drevín, rastlín, krbov, sôch, substrátov, hnojív, obkladov, dlažieb, prírodných kameňov. Návrh, realizácia a údržba záhrad, montáž závlah, pokládka a výsev trávnika.

Idealstav

Okružná 35 , Zvolen

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie objektov, úprava bytových jadier, fasád. Murárske, montážne, zatepľovacie a obkladačské práce. Úprava kuchýň, kúpeľní a interiérov.

DEVA - real s.r.o.

Bystrický rad 152/63 , Zvolen

Renovácie drevených podláh brúsením, tmelením a lakovaním. Pokládka podláh a parkiet. Predaj a servis brúsnych strojov, čistiacich prostriedkov, lakov, voskov a olejov na drevo.

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov