Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Topoľčany
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov

AG STAVBET s.r.o.

Pod Kalváriou 3988 , Topoľčany

Stavby, rekonštrukcie, podlahárstvo, zámočníctvo, zemné a výkopové práce, stavby na kľúč, maliarske, sklenárske práce, výroba stavebných tovarov z betónu, vnútroštátna cestná nákladná doprava.

PAK-INVEST, s.r.o.

Kovarská 157/20 , Chrabrany

Predaj a realizácia pokládky dlažby, betónových výrobkoch, odvodňovacích systémov. Výstavba ihrísk, vykonávanie zemných prác, rekonštrukcie budov, maliarske práce, projektovanie, poradenstvo.

PPV stavebné pri SOŠ Topoľčany

Inovecká 5048 , Topoľčany

Stavebné práce - murárske a obkladačské práce, montáž elektriny, kúrenia a vody. Opravy rozvodov elektriny, vody a vykurovania.

ABL - Trade s.r.o.

Streďanská 5 , Topoľčany

Stavba rodinných domov, stavby na klúč, zameriavanie stavieb, kompletné stavebné, murárske, búracie práce, podlahárske, obkladačské, tesárske, strechárske fasádne, maliarske práce.

Anna Ďatelinková - DOM AND

J.Jesenského 2015/25 , Topoľčany

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj a montáž obkladov, dlažieb, laminátových plávajúcich podláh, kúpeľňového nábytku a vybavenia.

Andrej Balázs s.r.o.

Cintorínska 90/12 , Vozokany

Obkladanie a dláždenie. Murárske, demolačné práce, oplotenia, zateplenie fasád a povrchové úpravy, maliarske a natieračské práce, klimatizácie, elektrikárske práce, bleskozvody. Predaj keramiky.

Dalibor Bubla DABU

Dopravná 3977 , Topoľčany

Zemné práce a autodoprava - zemné a výkopové práce, autodoprava s hydraulickou rukou, autožeriav, práce vo výškach, pokládka a projektovanie zámkových dlažieb. Výroba a predaj betónových skruží.

Jozef Krošlák - PJ interiéry

Budovateľská 306/27 , Krnča

Výroba a montáž vstavaných skríň, šatníkov, kuchynských liniek. Montáž laminátových plávajúcich a drevených podláh, interiérových dverí a zárubní. Poradenstvo a projektovanie.

Staveco s.r.o.

Dopravná 412 , Topoľčany

Stavebná firma. Murárske a tesárske práce, izolácie, obkladanie, maľovanie, montáž krovov, klampiarske, kúrenárske práce, vodoinštalácie, elektroinštalácie a zemné výkopové práce, nákladná doprava.

TOP podlahár

P. O. Hviezdoslava 2306/36 , Topoľčany

Podlahárske práce, nivelizácie podláh, pokládky lepených a plávajúcich podláh, lepenie linolea, vinylových podláh, PVC a kobercov.

K + K KON, s.r.o.

Malé Bedzany 92 , Topoľčany

Výroba a predaj nábytku a bytových doplnkov, stolov, stoličiek, skríň. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien, pokládka laminátových a drevených podláh, zámočníctvo, výroba a montáž plastových okien.

Ing. Miroslav Porubský - rekonštrukčné práce

Mojmírova 2638/23 , Topoľčany

Rekonštrukcie, stavby na kľúč, murárske práce, zatepľovanie budov, obkladačské práce, pokladanie zámkovej dlažby. Energetická certifikácia - tepelná ochrana stavebných konštrukcií a budov.

Juraj Bajzík - Bajzo

Závada 87 , Topoľčany

Pokládka zámkovej dlažby, osadzovanie obrubníkov. Zemné a výkopové práce. Stavba štiepaných plotov.

Martinček s.r.o.

Pod Kalváriou, 16 , Topoľčany

Zhotovenie betónových podláh, potery, stavebné práce. Betonáže pre podlahové kúrenie, klasické cementové potery. Realizácia - anhydritové potery, polystyrén, ekostyrén a penobetóny, omietky.

Ing. Ján Kutlák - KEJAdoor

Hviezdoslavova 53 , Krušovce

Predaj - dvere, podlahy, okná, stavebný materiál, brány, ploty, dekorácie. Montáž dverí, zárubní, okien, garážových brán, tieniacej techniky, zateplenie rodinných domov, pokládka podláh.

Stanislav Michalko - obchod s farbami

Muškátová 2685/36 , Topoľčany

Predaj farieb a lakov. Maliarske, natieračské a sklenárske práce. Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín.

FKL, s.r.o.

Stummerová 7 , Topoľčany

Projektová realizácia stavieb, výstavba bytov, športových areálov, rekonštrukcie, zateplovanie, murárske, maliarske, pokrývačské, podlahárske, obkladačské, inštalačné práce, nákladná preprava.

Ľuboš Mokran Eurostav invest

Bernolákova 28 , Topoľčany

Stavba a projektovanie budov, uskutočňovanie stavieb budov a ich zmien. Pokladanie podláh, stolárska výroba.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov