Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj»Prievidza
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 28 inzerátov

VIDA - STAV, s. r. o.

Opatovce nad Nitrou 181 , Opatovce nad Nitrou

Zatepľovanie, rekonštrukcia, dodávka a montáž okien, maliarske a natieračské práce, elektroinštalácie bytov, demolačné a zváracie práce, stavba prístreškov, obklady, dlažby a laminátové podlahy.

Palete - Stav, s. r. o.

Na Záhumní 16 , Prievidza

Projektovanie pozemných stavieb, inžinierska činnosť, realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Zemné, murárske, pokrývačské, maliarske, kúrenárske a elektroinštalačné práce.

A - gips, s. r. o.

Ligetská 4 , Handlová

Zatepľovanie budov, montáž sadrokartónu, pokládka obkladov a dlažieb.

Jozef Adamovský - stavebné práce

1.mája 212/46 , Podhradie

Zatepľovanie rodinných domov, sadrokartonárske práce, úprava podkroví, montáž kazetových stropov, maľovanie-stierkovanie.

B a B, spol. s r.o.

Okružná 99 , Nitrianske Rudno

Predaj stavebnín a stavebných materiálov - zámková dlažba, náradie a elektrické ručné náradie, kovanie, inštalačný materiál, maliarske potreby, pracovná obuv, farby, krby a pece. Pokladanie dlažby.

Ivan Riedl - kamenárstvo

Hornonitrianska 1282/3 , Prievidza

Spracovanie prírodného kameňa. Výroba cintorínskej architektúry. Maloobchod a veľkoobchod s dlažbou, obkladom, schodmi, parapetami, fontánami.

Q - ZETT, spol. s r. o.

Duklianska 60/19 , Prievidza

Predaj dverí, zárubní a obkladanie oceľových zárubní. Špedícia, vnútroštátna nákladná cestná doprava, zasielateľstvo.

GERPEX s.r.o.

Jégého 1/15 , Prievidza

Obklady s prírodným a umelým kameňom, gabióny.

RIKU s. r. o. - stavebná činnosť a nehnuteľnosti

Clementisa 24 , Prievidza

Vykonávanie zemných prác, výkopy, odstránenie prebytočnej zeminy, pokládky zámkovej dlažby, výstavby plotov a malých záhradných stavieb. Nehnuteľnosti - garáže, domy a byty.

Ján Cagáň NANISTAV

Priemyselná 12 , Prievidza

Demolácia a zemné práce, výstavba priemyselných a občianskych objektov, rodinné domy na kľúč. Prerábanie bytových jadier, obklady, dlažby. Vnútorné, vonkajšie stierky, maliarske práce, sádrokartóny.

UNI BAU, s. r. o.

Opatovce Nad Nitrou 597 , Opatovce nad Nitrou

Zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, stavba a rekonštrukcia, zatepľovanie, montáž, zemné práce, pokladanie - dlažba.

ADRIF - nízkoenergetické drevostavby

Cintorínska 98/53 , Bojnice

Výstavba nízkoenergetických domov a drevených domov. Zatepľovanie, montáž sadrokartonových systémov, zemné a výkopové práce. Výstavba komunikácií - pokládka zámkovej dlažby,oporné múry.

Roman Jevčič PODLAHY

Malookružná 21/4 , Prievidza

Realizácia priemyselných a interiérových podláh, hydroizolácia striech, zámková dlažba, brúsenie a frézovanie betónov, pieskovanie, otryskávanie, chrómovanie nástrekom, zámočnícke práce.

SHESTR s. r. o.

G. Švéniho 10A , Prievidza

Montáž plastových okien, vstavaných skríň a šatníkov, predaj a montáž hliníkových okien a dvier, interiérových dvier, drevených a laminátových podláh, obkladov a dlažieb.

IGITECH, s.r.o.

Severná ulica I. 2424/33 , Prievidza

Zemné, zrovnávacie a demolačné práce, výkopy základov, inžinierske siete, úpravy terénov, odvoz sute na skládky, dovoz štrkov rôznych frakcií vozidlami.

NAME-HIPS STAV s. r. o. - stavebná činnosť

Bojnická cesta 590/41 , Kanianka

Predaj stavebného reziva - čerstvé a sušené. Nízkoenergetické domy na kľúč, fasády a zatepľovanie, izolácie a zatepľovanie plochých striech, lešenie - prenájom a montáž.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 28 inzerátov