Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Prešovský kraj»Humenné
Predošlá Nasledovná 1 - 12 z celkom 12 inzerátov

MIRABELLE GROUP s. r. o.

Brekov 199 , Brekov

Podlahárske práce - pokládka kobercov, PVC a podláh. Poradenstvo a zameranie priestorov.

Juraj Ščerba - INTERIÉR ANTIK

Dobrianského 57 , Humenné

Maliarske a štukatérske práce, stierkovanie, montáž sadrokartónu, búracie práce, prípravné práce pre stavbu, obkladanie stien, tapetovanie, nátery striech a fasád, výroba dekoračných kameňov.

Martin Marcinčák - Ren Park

Kukorelliho 58 , Humenné

Montáž a predaj podlahových krytín - drevených parkiet, plávajúcej podlahy, kobercov. Renovácie parkiet. Predaj - interiérové a bezpečnostné dvere, kovanie dverí.

STAVMIX RM s.r.o.

Jasenovská 2770 , Humenné

Dovoz, predaj a montáž plastových okien a dverí, eurookien, dverných výplní, garážových brán a plávajúcich podláh. Stavebné práce, zemné práce, zatepľovanie budov, dodávky zabezpečovacích systémov.

Štefan Karško - VSTAV

Košická 14 , Humenné

Stavebná firma. Rekonštrukcie stavieb – interiérov a exteriérov, pokládka keramických obkladov a dlažieb, montáž sadrokartónov a kazetových stropov, murárske práce a búračské práce.

WOOD HOLZ SLOVAKIA s.r.o.

Jasenov , Humenné

Drevovýroba zaoberajúca sa výstavbou drevodomov, terás, altánkov a iných drevostavieb na mieru a výrobou drevených brikiet RUF a peliet DIN.

Eden 7, s.r.o.

Vyšná Sitnica 62 , Nižná Sitnica

Výstavba rodinných domov, pokládka dlažby, rekonštrukcie, prenájom strojov a zariadení, geodetické vymeriavanie, murárske, tesárske, pokrývačské, elektroinštalačné, vodoinštalačné, kúrenárske práce.

Stanislav Kostovaľ - stavebné práce

Partizánska 25 , Humenné

Prípravne práce pre stavbu, maliarske, natieračské a sklenárske práce, obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín.

PROFIINT s.r.o.

Laborecká 1902/72 , Humenné

Vykonávanie maliarskych, natieračských, murárskych, betonárskych prác. Montáž elektroinštalácií, kúrenia a vody, plávajúcich a drevených podláh. Rekonštrukcie, interiérový dizajn.

VEPOSTAV, s.r.o.

Třebíčska 15 , Humenné

Realizácie stavieb, rekonštrukcie, maliarske, murárske, obkladačské, výkopové práce, terénne úpravy, montáž sadrokartónu, zatepľovanie, výmena okien, dverí, pokládka dlažieb, parkiet.

UNI BAU, s. r. o.

Zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, stavba a rekonštrukcia, zatepľovanie, montáž, zemné práce, pokladanie - dlažba.

Constructing - stav s.r.o.

Koškovce 155 , Koškovce

Stavebná firma - výstavby bytových, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb, rekonštrukcie a zatepľovanie bytových domov, výroba a realizácia pečiatkových podláh a dekoratívnych stien.

Predošlá Nasledovná 1 - 12 z celkom 12 inzerátov