Pokladanie a obkladačstvo, všetko pre chaty - Chaty.sk

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj»Dunajská Streda
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov

Roland Menyhart - M & M

Zsilinszkého 24/11 , Jahodná

Predaj plastových okien, zateplenie balkóna alebo lodžie zasklením a termoizolačnými roletami. Hlinikové pergoly, drevené terasy, zasklievanie balkónov.

Branislav Zelenka - stavebné práce

Rohovce 31 , Rohovce

Stavebné práce - rekonštrukcie bytov, pokládka zámkovej dlažby a výstavba plotov, kúpeľne, sanita, obklady, murárske a maliarske práce.

Kristián Gerhát - GerMal

Dunajská 1357/48 , Veľký Meder

Brúsenie - renovácia klasických drevených parkiet, pokládka plávajúcej podlahy. Maliarske a natieračské prace, nátery syntetickými a vodou riediteľnými farbami.

BRENO s.r.o.

Galantská cesta 5695/15 , Dunajská Streda

Predaj kusových a metrážnych kobercov - bytové, objektové, kusové koberce a behúne. Služby v oblasti pokládky kobercov. Podlahové krytiny. Záclony a garniže.

Igor Sánka - betónové výrobky

Pinkove Kračany 194 , Kostolné Kračany

Výroba a montáž betónových plotov a predaj betónových výrobkov - šalovacie tvárnice, betónové obrúbníky, plotové striešky, zatrávňovacie tvárnice. Výroba a kladenie zámkovej dlažby.

Peter Tvrdoň - montáž a servis strešných okien

Gazdovský rad 45/13 , Šamorín

Predaj strešných okien Velux, Fakro, žalúzie, markízy, predaj a výmena presklenia, servis a údržba strešných okien, maľovanie, tapetovanie, montáž podláh, betonáž, zámková dlažba, búracie práce.

Alexander Pálfy

Nemesszegská 133/12 , Dunajská Streda

Murárske, maliarske a natieračské práce. Vyhotovenie obkladov a dlažieb. Stavebné práce na stavbe bytových budov a rodinných domov. Prestavby bytových jadier.

EUROMAL, s.r.o. - maliarske práce

Mihálya Marczella 6201 , Dunajská Streda

Maliarske a natieračské práce, zatepľovanie budov, stierkovanie, sádrokartónové práce, benátsky štuck, nanášanie vonkajších a vnútorných omietok.

ELBO TRADE, s.r.o.

Mad 207 , Mad

Predaj a montáž interiérových a vchodových dverí, tapiet, laminátových parkiet, korkových parkiet, drevených parkiet, obkladových panelov.

PTS-BETON, spol. s r.o.

Kúpeľná 3 , Veľký Meder

Betónového oplotenia a kamenárske práce. Výroba kvetináčov, vinohradníckych stĺpov, zámkovej dlažby, odpočívacích lavíc a stolov z umelého kameňa. Realizácia stavieb, projektová dokumentácia.

Fekkos

Hviezdna 4 , Šamorín

Predaj obkladov a dlažieb, realizácia kúpelní, brúsené hrany.

HTBAU Slovakia, s. r. o.

Padáň 130 , Dunajská Streda

Výstavba domov a bytov na kľúč, zatepľovanie budov, maliarske, murárske, obkladačské a podlahárske práce, zhotovovanie krbov, sadrokartónové systémy, strojové omietky.

DEVAR, s.r.o.

Malá Lúč 124 , Lúč na Ostrove

Tapetárske, maliarské a sadrokartonárske práce. Dekoratívne farby a štruktúrované omietky, dokončovacie stavebné práce a obkladanie dekoratívnym kameňom.

IZOLMED s.r.o.

Stará 680/60 , Veľký Meder

Obkladanie, dláždenie, zatepľovanie, rekonštrukcie balkónov a terás, výmena plastových okien a vchodových dverí, žalúzie okien a siete proti hmyzu.

Štefan Mészáros - Malba.sk

Baka 115 , Baka

Maliarske a natieračské práce, montáž sadrokartónu, zateplenie fasády, murárske a obkladačské práce, montáž a renovácia laminátovej, drevenej a korkovej parkety, tapetovanie, čistiace práce.

PM-floor, s.r.o.

Školská 18 , Šamorín

Stavebná firma - pokládka betónových podláh a povrchová úprava betónových plôch väčších rozmerov. Výroba a predaj stavebného materiálu - panely, betónové prvky, lešenie, oceľové konštrukcie.

Terasbeton, s.r.o.

Blatná na Ostrove 165 , Blatná na Ostrove

Výroba liatej podlahy, brúsenie, leštenie a reštaurovanie starých podláh.

Graton s.r.o.

Baloň 139 , Baloň

Výstavba rodinných domov na kľúč, murárske práce, maliarske a natieračské práce, strojové omietky, potery, obklady, dlažby, sadrokartóny, pokládky laminátovej podlahy, zateplenie fasád, búracie práce.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov