Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Banskobystrický kraj»Banská Bystrica
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 38 inzerátov

SIMPLE PRO, s.r.o. - stavebná činnosť

Nám. Ľ. Štúra 5925/19 , Banská Bystrica

Stavebné práce - rekonštrukcia bytov a kúpelní, zateplenie, nátery striech, garážové brány a montáž sadrokartónu.

BLAŠKO – LATTA a spol. s.r.o.

Zelená 40 , Banská Bystrica

Stavebné práce - výstavba a rekonštrukcia domov, prestavby, zatepľovanie, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kanalizácia, kúrenie, maliarske, tesárske a murárske práce, projektovanie, montáž a servis.

Milan Randa - stavebné práce

Senická cesta 5 , Banská Bystrica

Stavebná firma. Vykonávanie inžinierskych, bytových a občianskych stavieb. Stavby na kľúč, obklady, demolácie a búracie práce, montáž sadrokartónu.

Miroslav Hosťovecký - STAVREKO

Tatranská 14 , Banská Bystrica

Stavebná činnosť, zatepľovanie budov, prestavby bytov, rekonštrukcie exteriérov - interiérov, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce, podlahy, obklady, dlažby, montáž nábytku, kuchynských liniek.

STAVOINDUSTRIA HSV, s.r.o.

Príboj 779 , Slovenská Ľupča

Príprava a realizácia administratívnych, občianskych, bytových a priemyselných stavieb. Výroba a dodávka transportbetónu, spracovanie betonárskej ocele, realizácia priemyselných podláh.

Radoslav Rentka - stavebná firma

Dolná Mičiná 85 , Dolná Mičiná

Rekonštrukcie domov, bytov a bytových jadier, maliarske práce, montáž sadrokartónu, elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenie, opravy fasád a zatepľovanie budov.

Milan Kriško - remeselnícke služby

Priechod 119 , Priechod

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie. Realizácia - omietky a stierky, obklady a dlažby, maliarske a klampiarske práce, montáž plávajúcich podláh, tesárske a pokrývačské práce.

Ľubomír Schneider - bytové jadrá

Na Vladárke 81/20 , Poniky

Vodoinštalačné práce, elektroinštalačné práce, murárske a obkladačské práce, montáž sadrokartónov a kazetových podhľadov, pokládky plávajúcich podláh, montáž dverí, betónovanie a izolovanie podláh.

KVASNA-EXTERIÉR- STAVO s.r.o.

Rakytovská cesta 67 , Banská Bystrica

Pokládka a predaj zámkovej dlažby, predaj a montáž oplotenia, prenájom stavebnej techniky, zemné a búracie práce, doprava stavebného materiálu, predaj pomocného stavebného materiálu na dlažby.

IIP Stav s. r. o.

Zvolenská cesta 63/B , Banská Bystrica

Realizácia stavieb, rekonštrukcie, montáž sadrokartónu a krovu, murovanie a omietanie, obkladanie, projektovanie, inštalovanie a oprava elekronickej signalizácie, výstavba priemyselných objektov.

Mgr. Vladislav Šuhajda

Sládkovičova 5323/50 , Banská Bystrica

Montáž sadrokartónu, laminátových, veľkoplošných a drevených podláh, plastových okien a eurookien, interiérových dverí a podhľadov. Zatepľovanie. Obklady a dlažby. Prenájom ručného náradia.

M.Š. team, s.r.o.

Golianova 3907/9 , Banská Bystrica

Rekonštrukcie bytov, predaj stavebného materiálu, zateplenie fasád domov, prenájom lešenia, vizualizácia interiéru.

ERMIPA s. r. o.

Starohorská 9 , Banská Bystrica

Predaj a montáž pohybových senzorov na spínanie schodiskového osvetlenia pre bytové domy, hotely, reštaurácie. Reklamné obrazovky. Elektromontážne a stavebné práce.

VaNIStav,s.r.o.

Bakossova 3/C , Banská Bystrica

Stavebná firma - stavebné, zemné, murárske, obkladačské práce, sadrokartón, stavby rodinných domov, tesárske práce.

NIGOL s.r.o.

Zvolenská cesta 85/A , Banská Bystrica

Výstavba rodinných domov na kľúč, prekládka inžinierských sietí, zimná údržba ciest, výkopy základov, nakládka stavebnej sute a sypkých materiálov, úprava terénov, rekonštrukcie, pokládka dlažieb.

BAUTRANS s.r.o.

Majerská cesta 100A/14549 , Banská Bystrica

Zemné práce, terénne úpravy, prekládky inžinierskych sietí. Preprava - sypké materiály a odpady, odťahová služba a nadrozmerná preprava. Stavby na kľúč, rekonštrukcie, pokládka dlažieb. Zimná údržba.

Ad Rem Real, s.r.o. - Stavebná činnosť

Rudlovská 9 , Banská Bystrica

Ponuka maliarskych a natieračských prác - nátery protihlukových bariér a múrov, potrubia a železných konštrukcií, protipožiarne nátery, zatepľovanie objektov, budov, obkladanie fasád, interiérov.

Amonta, s. r. o.

Kalinčiakova 2 , Banská Bystrica

Stavebná firma - rekonštrukcie, murárske práce, sadrokartón, kazetové podhľady, obklady dlažby.

WORKSTAV slovakia s.r.o.

Pod hôrkou 14 , Banská Bystrica

Predaj okien, dverí, garážových brán. Zasklievanie balkónov, montáž plastových dverí a okien. Rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, zatepľovanie, kladenie rôznych typov podláh a obkladov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 38 inzerátov