Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Levice
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 33 inzerátov

Erik Kyseľ - UNIPARKET

Jilemnického 273/12 , Želiezovce

Predaj a montáž plastových, hliníkových dverí a okien, laminátových podláh, keramických obkladov a dlažieb.

Mark Empire, s.r.o.

Z. Nejedlého 2871/35 , Levice

Stavebné práce - zemné a búracie práce, betónovanie základov, murovanie, montáž sadrokartónu, maľovanie, zatepľovanie, pokladanie dlažieb a obkladov, montáž potrubí a kúrenia, zváranie, zámočníctvo.

SLOVKAM, s.r.o.

Zajačia dolina 6 , Levice

Spracovanie prírodného kameňa. Výroba pomníkov, epitafných a krycích dosiek, obkladu a dlažby, pultových dosiek na kuchynské linky a stoly. Výroba krbov, záhradného nábytku.

STAREDREVO, s.r.o.

Mochovská 42 , Levice

Predaj starého a nového reziva, starého kameňa, škridiel, kamenných dlažieb. Výkup starého dreva. Pokladanie a predaj drevených podláh a panelov zo starých materiálov. Demontáž a demolácia stavieb.

BYTSTAV Levice, s.r.o.

Železničná 10 , Levice

Domy a priemyselné objekty, rekonštrukcie, omietky, liate podlahy, sadrokartón, oceľové konštrukcie, okná a dvere, zateplovanie, preprava sypkých materiálov a kontajnerov. Búracie a výkopové práce.

Ing. František Matuška INŠTAL - STAV

Železničná ulica č. 11 , Levice

Stavebná činnosť - výstavba bytových, inžinierskych a priemyselných stavieb. Vodoinštalácia, inštalácia plynu a kúrenia, obkladanie stien a kladenie podlahových krytín.

Marián Bertók - BM. stav.

162 , Tekovský Hrádok

Stavebná činnosť - interiérové riešenia, búracie, murárske a vodoinštalačné práce, montáž sadrokartónu, výstavba domov na kľúč, rekonštrukcie, zatepľovanie stavieb, povrchové úpravy, pokládka dlažieb.

INTERMONEX s.r.o.

Nixbrod 5593 , Levice

Projektovanie, výroba a montáž celodrevených schodísk - samonosné a stropné schody. Obklady existujúcich betónových a kovových schodísk. Predaj a montáž zábradlia.

Debrecéni - plastové okná a dvere

Vyšné nad Hronom 70 , Vyšné nad Hronom

Maliarske práce a montáž plávajúcich podláh, predaj a montáž plastových okien a dverí, murovanie balkónov, prerábky bytových jadier, stierkovanie.

E M S O spol. s r.o.

M.Kukučína 1169/20 , Levice

Komplexné stavebné práce, prípravné, dokončovacie, rekonštrukcie, zatepľovacie práce, stavby na kľúč, priemyselné a inžinierske stavby.

Jaroslav Jašek - Maraj

Veľké Kozmálovce 47 , Veľké Kozmálovce

Murárske a maliarske práce, stavba domov na kľúč, pokládka obkladov a dlažieb, pokrývačské práce, zatepľovanie, montáž sadrokartónu, stavba krbov a plotov, úpravy okolia domu.

Peter Sekula - Keramika Fajansa

Budovateľov 435/12 , Žemberovce

Predaj, výroba a aplikácia tehlových obkladov, obkladových kameňov, keramických obkladov - lámaný, štiepaný kameň, terakotová dlažba, pieskovec.

Drevo - Kovo - Stav, s.r.o.

Plavé Vozokany 198 , Plavé Vozokany

Kladenie dlažby, výroba nábytku, drevovýroba, čalúnnictvo, tesárske a zámočnícke práce.

Katarína Duchoňová - D-Color+Interiér

Hontianska cesta 5 , Šahy

Výroba a predaj nábytku na mieru - kuchyne, vstavané skrine, kancelársky, detský a kúpeľňový nábytok. Predaj laminátových parkiet, obkladu, interiérových dverí.

MVS - STAV s.r.o.

Pri Podlužianke 3 , Levice

Spracovanie a úprava prírodného kameňa. Výroba a montáž kameniny pre stavebníctvo. Pokladanie podlahových krytín, obkladačské práce. Výroba pomníkov a náhrobkov, obkladu, dlažby, schodiska.

KERAMIK STUDIO, spol. s r.o.

Chorvatice 54 , Tupá

Výroba a predaj keramických tehlových obkladov a dlažieb. Fasády na kľúč, zateplenie, omietky, obklady.

O + V, s.r.o.

Pod Urbanom 27 , Levice

Zámočnícke a zváračské práce. Maliarske práce, pokladanie obkladov, búracie práce, terénne úpravy a údržba zelene.

Amantis, s.r.o.

Malý Kiar 49 , Levice

Výroba a montáž nábytku na mieru, kuchýň, vstavaných skríň. Montáž interiérových zárubní a dverí. Pokládka podlahových krytín.

ASPHALT SLOVAKIA , s.r.o.

Asfaltovanie ciest, parkovísk, chodníkov, dvorov. Vykladanie priestranstiev zámkovou dlažbou, kameňom, betónom. Výkopové a zemné práce. Použitie frézovaného asfaltu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 33 inzerátov