Pokladanie a obkladačstvo

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov

Jaroslav Nosál - Bytové jadrá

Jarmočná 1715/37 , Hriňová

Rekonštrukcia bytového jadra, rekonštrukcia bytu, obklady, dlažby, rekonštrukcia kúpeľne, rekonštrukcia domu, rekonštrukcia interiéru, zateplenie fasády, zámkové dlažby, stavba domu na kľúč.

MODOS-EU s.r.o.

Krpelná 1079/31 , Detva

Stavba na kľúč, hrubé stavby, búracie práce, obklady, dlažby, zatepľovanie, fasády, vnútorné omietky, maliarske práce, montáž sadrokartónu, rekonštrukcie, výmena plastových okien a dverí, autodoprava.

Dušan Lupták - D&V

Vígľaš 280 , Vígľaš

Výroba záhradného nábytku, okien, dverí, kuchýň, drevených doplnkov. Stavba striech, schodov. Rekonštrukcia starých dreveníc.

Lpland - záhradnícka činnosť

Školská 1571/43 , Hriňová

Projekcia záhrad, závlahové systémy, úprava terénnu, sanácia a ošetrovanie drevín, údržba zelene, zakladanie trávnikov, jazierka, pokládka dlažby, altánky a prístrešky, murované bazény.

TMJ STAV s.r.o.

M.R.Štefánika 72 , Detva

Komplexná stavebná činnosť, prenájom fasádneho lešenia, zemné a výkopové práce, nákladná autodoprava, projekčná činnosť, predaj stavebného materiálu.

A.M.F STAV s.r.o.

Malinovského 78 , Vígľaš

Stavebná činnosť, zatepľovanie, stavby na kľúč, omietky, obklady, dlažby. Rekonštrukcia, obnova domov, renovácia interiérov, betonárske práce, murárske práce, požičovňa lešenia a lešenárske práce.

Jozef Spodniak - JORAX

605 , Podkriváň

Obkladanie a pokládka dlažby, záhradnícke úpravy, zváračské, zámočnícke, kováčske, zemné práce, stavba domov na kľúč, predaj a montáž plastových a hliníkových okien a dverí, požičovňa náradia.

KUTY s.r.o.

Partizánska 3249/149A , Detva

Realizácia obkladačských a podlahových prác v interiéroch a exteriéroch, omietkárskych, maliarskych a natieračských prác. Porez materiálov z dreva.

LECEGO s.r.o.

Dúbravy 194 , Dúbravy

Oprava ciest a cestných výtlkov, pokládka zámkovej dlažby, asfaltovanie, zemné a výkopové práce, čistenie kanalizácií, betonárske práce.

Jozef Stehlík TOJO

Skliarovo 285 , Detva

Montáž nových a demontáž starých okien. Murárske a obkladačské práce, izolácie a zatepľovanie.

GUDMALL s.r.o.

Krivec 1697 , Hriňová

Povrchová úprava stien v bytoch, rodinných domoch, kanceláriách a predajniach. Dekoratívne stierky, maľby, nátery, tapety, sadrokartóny, obklady z kameňa ramienkové a keramické obklady. Poradenstvo.

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov