Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Česká republika
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 129 inzerátov

Martin Kopal - A+A HOKO

Bezručova 410/31 , Říčany

Rekonštrukcie na kľúč. Obklad a dlažba, fasády, búracie, murárske, upratovacie a záhradnícke práce, elektroinštalácie, údržba ciest. Renovácia a predaj podláh. Predaj dverí a kuchýň. Hodinový manžel.

EL TORO, s.r.o. - stavebné práce

Liptál 311 , Liptál

Realizácia pozemných stavieb, výkopy, drenáže a odvodnenie, základy rodinných domov a priemyselných stavieb, terénne úpravy, úpravy tokov a zelene, výkopy jazier a bazénov. Vodohospodárske stavby.

GABIONY TOMIS s.r.o.

Nová 1366 , Šenov

Gabión, oporné múry, realizácia gabiónových konštrukcií, obkladov, oplotenia.

Podlahy Slávia

ul.Přátelství 627 , Uhříněves

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj drevených dvoj a trojvrstvových podláh rôznych farieb, poskytovanie služieb spojených s montážou podlahy.

Milan Vaněk - murárske práce

Lázeňská 34 , Nová Bystřice

Murárske práce, obklady, dlažby, fasády, terasy, oprava a stavba komínov, rodinných domov, hospodárskych budov, rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, betonárske práce, základy.

Zdeněk Ternavčuk - technicstav

Zámecká 186/1 , Vejprty

Inštalatérske, kúrenárske a stavebné práce, opravy stavieb, rekonštrukcie bytov, dodávky v novostavbách a bytoch, obkladačské práce, zatepľovanie fasád.

Malir-lakyrnik-praha.cz

Vajgarská 328/2 , Praha

Maľovanie a lakovanie bytov, izieb, kancelárií a verejných priestorov. Natieranie, striekanie a umývanie fasád, striech. Upratovacie služby, pokladanie podláh a kobercov.

PIEDRA NATURAL a.s. - kamenárstvo

F. V. Veselého , Praha

Výroba a predaj kamenných kobercov, obkladov a dlažieb, interiérových a exteriérových doplnkov z kameňa. Stavebné práce, interiérový dizajn a vizualizácia.

ATEMIT, s. r. o.

Olomoucká 1181/89 , BRNO

Komplexný servis v oblasti priemyselných podláh - epoxidová a antistatická podlaha, samonivelačná stierka, antistatická a dekoratívna podlaha, estetické stierky, stenové systémy.

BeGARDEN

Paskovská 191 , Krmelín

Návrhy a realizácie záhrad - údržba záhrad, zemné práce, záhradné jazierka, závlahové systémy, údržba športových areálov, odhadzovanie snehu.

KAMENNÝ KOBEREC.eu s.r.o.

Černokostelecká 65/13 , Říčany

Povrchová úprava betónu, mrazuvzdorné dlažby a mramorové podlahy. Predaj kamenných kobercov - schody, parkoviská, chodníky. Vytvarovanie loga do podlahy.

TM COMPLEX s.r.o.

Braunova 4 , Praha

Výroba, predaj, pokládka a renovácia drevených podláh - plávajúce podlahy, parkety, palubovky, dosky, terasy.

Miroslav Labaj - stavebná činnosť

Vendryně 483 , Vendryně

Stavby a rekonštrukcie, fasády, omietky, bytové jadrá, demolácie, zámkové dlažby, obklady, strešné konštrukcie, zemné práce, inštalácie vody, elektriny, plynu, lešenie. Prenájom vibračnej dosky.

RZ sádrokartony s.r.o.

Severní 1237/4 , Polanka nad Odrou

Montáž a predaj sadrokartónu, kazetových podhľadov, stierkových omietok, podláh a žalúzia. Maliarske a lakérnicke práce, montáž požiarnych dverí a mreží. Poradenstvo a stavebný dozor.

Be-po podlahy s.r.o.

Dobřeň 66 , Suchdol

Realizácia strojovo hladených betónových podláh v rodinných domoch a komerčných priestoroch. Betonárske práce.

VOKUR, spol. s r.o.

Dodávka, montáž a servis čistiarní odpadových vôd. Vodárenstvo, kúrenárstvo a plynárenstvo. Stavebná činnosť stavby na kľúč, rekonštrukcie, projekčná a poradenská činnosť.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 129 inzerátov