Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Bratislavský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 276 inzerátov

CUMARU s.r.o.

Kríková 2 , Bratislava

Montáž a povrchová úprava masívnych parkiet. Montáž a servis terasových dosiek do záhrady, na balkóny a terasy, poradenstvo.

DUS WOOD s. r. o.

Svetlá 1 , Bratislava

Poskytovanie služieb o oblasti pokladania terás, laminátových, vynilových, masívnych a drevených podláh a dverí, montáž a dodávka zastrešení bazénov.

KROVBAU - Slovakia spol. s r.o.

Agátova 1 , Bratislava

Stavebno-obchodná spoločnosť - pokrývačské, tesárske, klampiarske, murárske, maliarske, zámočnícke práce. Stavby na kľúč, obklady, sadrokartóny, oplotenia, hydroizolácie, zateplenie budov.

Lucitex - interier s.r.o.

1.mája 5460/47 , Malacky

Predaj a pokladanie laminátových, vinylových, korkových, drevených podláh, PVC a kobercov. Nivelizovanie podláh. Obšívanie kobercov. Predaj a šitie záclon a závesov.

VYBET s.r.o.

Slnečná 1817/25 , Senec

Pokládka zámkovej dlažby, obrubníkov, palisád, žľabov. Predaj zámkovej dlažby. Drobné výkopové práce.

Leopold Rigo - podlahy, parkety

Holíčska 28 , Bratislava

Predaj a montáž laminátových a drevených parkiet, montáž PVC a lepenie kobercov, brúsenie parkiet, vyrovnávanie podláh a príprava pred nivelizáciou. Menšie stavebné práce a rekonštrukcie bytov.

Peter Jančovič - DREVOSTAVBYJP

Kuzmányho 19 , Modra

Zatepľovanie podkroví a fasád domov, rekonštrukcie krovov a bytových jadier, montáž sadrokartónu, pokladanie, maľovanie. Výroba prístreškov, pergol, plotov, záhradných doplnkov, búd pre psov.

PARKETT STORE, s. r. o.

Kopčianska 63 , Bratislava

Predaj laminátových parkiet a drevených parkiet, dvere s príslušenstvom, lišty, podlahová čistiaca a ošetrovacia chémia, kompletné zabezpečenie montáže a servisu.

TOPSTONE Slovensko s.r.o.

Panónska cesta 4/A , Bratislava

Kamenné koberce pre využitie v exteriéri a interiéri. Stenové systémy bez šalovania.

Ivan Kovács - montáž dverí a zárubní

Mierová 27 , Tomášov

Dodávka a montáž interiérových dverí a zárubní, montáž kovania, prahov, prechodových líšt, odvoz a likvidácia odpadu, demontáž starých zárubní, poradenstvo, úprava soklových líšt k zárubniam.

Ján Pallang - maliar

Fedákova 34 , Bratislava

Maliarske a natieračské práce, stierkovanie (hladké, brúsené a štruktúrované), maľovanie zárubní, radiátorov, fasád a okenných rámov, dverí, stolov, stoličiek, nábytku, renovácie interiérov.

Stubau SR s. r. o.

Podunajská 23/F , Bratislava

Stavebná firma - stavby a rekonštrukcie domov, maliarske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenie, pokladanie dlažieb, podláh a parkiet, montáž nábytku, revízne a upratovacie práce.

IVACO s.r.o.

Sliačska 10 , Bratislava

Strojové omietky, anhydritové nivelačné otery, frézovanie podláh, zatepľovanie kontaktným systémom, ostatné stavebné práce vrátane dodávky potrebného stavebného materiálu.

Alexander Farkaš - Dominostav

Vajanského 1156/6 , Senec

Stavebná firma - rekonštrukcie, montáž sadrokartónu, izolácie, zatepľovanie, strojové omietky, pokládka dlažby. Búracie, maliarske, výkopové práce. Požičovňa náradia. Predaj a prenájom nehnuteľností.

Pavol Neupauer - rekonštrukcie a prestavby

Cajlanská 1868/201 , Pezinok

Rekonštrukcie bytových jadier, obklady, dlažby, pokladanie parkiet, elektroinštalačné práce, stierky, sadrokartón, zatepľovanie, maľby, nátery, vodoinštalačné práce. Murárske práce.

MaHav s. r. o.

Kalinkovo 293 , Kalinkovo

Montáž priemyselných podláh - epoxidové a polyuretánové liate podlahy, cementobetónové kryty, samonivelačné a pancierové priemyselné podlahy.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 276 inzerátov