Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko»Slovensko»Banskobystrický kraj
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 115 inzerátov

ISOSTAV BB s.r.o.

Podhrádok 387 , Predajná

Montáž sadrokartónu, rekonštrukcie interiérov, podkrovia, gabionové konštrukcia, pokládka zámkovej dlažby a obrubníkov.

Stanislav Hoda - HODASTAV

Podkoreňová 2226/136 , Brezno

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, fasády, oplotenia, zámkové dlažby, sadrokartónové systémy, omietacie a obkladačské práce, stavba komínov.

Peter Pančík - ZVAROS

Cesta osloboditeľov 29 , Brezno

Kúrenárske práce, vodoinštalácia, zámočnícke a zváračské práce, výroba stavebných prvkov z betónu. Výkopové a demolačné práce, obkladačské, maliarské a natieračské práce.

STAVOINDUSTRIA HSV, s.r.o.

Príboj 779 , Slovenská Ľupča

Príprava a realizácia administratívnych, občianskych, bytových a priemyselných stavieb. Výroba a dodávka transportbetónu, spracovanie betonárskej ocele, realizácia priemyselných podláh.

BUILDING JOB LÍŠKA s.r.o.

Ružiná 114 , Divín

Prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Radoslav Rentka - stavebná firma

Dolná Mičiná 85 , Dolná Mičiná

Rekonštrukcie domov, bytov a bytových jadier, maliarske práce, montáž sadrokartónu, elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenie, opravy fasád a zatepľovanie budov.

Milan Kriško - remeselnícke služby

Priechod 119 , Priechod

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie. Realizácia - omietky a stierky, obklady a dlažby, maliarske a klampiarske práce, montáž plávajúcich podláh, tesárske a pokrývačské práce.

Ladislav Pádár - DLAPRO

Tachty 36 , Tachty

Výroba a predaj parkiet a zámkových dlažieb. Murárske práce, položenie zámkovej dlažby, prírodné kamene, obklady, dlažby, omietky, búranie, sekanie.

Ľubomír Schneider - bytové jadrá

Na Vladárke 81/20 , Poniky

Vodoinštalačné práce, elektroinštalačné práce, murárske a obkladačské práce, montáž sadrokartónov a kazetových podhľadov, pokládky plávajúcich podláh, montáž dverí, betónovanie a izolovanie podláh.

Ing. Juraj Biroš - STAS

Dolná Ždaňa 97 , Dolná Ždaňa

Prevádzkovanie stavebnej firmy - stavebné práce, rekonštrukcie, oprava fasád, pokládka podláh, dlažieb alebo obkladov.

KVASNA-EXTERIÉR- STAVO s.r.o.

Rakytovská cesta 67 , Banská Bystrica

Pokládka a predaj zámkovej dlažby, predaj a montáž oplotenia, prenájom stavebnej techniky, zemné a búracie práce, doprava stavebného materiálu, predaj pomocného stavebného materiálu na dlažby.

KOLEK, s.r.o.

Mikušovská cesta 5319 , Lučenec

Výstavba a rekonštrukcia, výroba a doprava betónových, asfaltových zmesí, doprava stavebného materiálu, fasádne, búracie, výkopové, zemné práce, zatepľovanie, stolárske, zámočnícke, klampiarske práce.

Schomburg Slovensko, s.r.o.

Izolácia budov, sanácia vlhkého muriva a železobetónových konštrukcií, ochrana priemyslových plôch. Pokládka obkladových prvkov, prírodného kameňa a poterov.

IIP Stav s. r. o.

Zvolenská cesta 63/B , Banská Bystrica

Realizácia stavieb, rekonštrukcie, montáž sadrokartónu a krovu, murovanie a omietanie, obkladanie, projektovanie, inštalovanie a oprava elekronickej signalizácie, výstavba priemyselných objektov.

Mgr. Vladislav Šuhajda

Sládkovičova 5323/50 , Banská Bystrica

Montáž sadrokartónu, laminátových, veľkoplošných a drevených podláh, plastových okien a eurookien, interiérových dverí a podhľadov. Zatepľovanie. Obklady a dlažby. Prenájom ručného náradia.

Milan Paššák - Pašo

Železničná 509 , Hnúšťa

Maliarske, vodoinštalačné práce, rekonštrukcia bytových jadier, pokladanie podlahových krytín, montáž plávajúcich podláh, čistenie kanalizácií, predaj náhradných dielov k vozidlám značiek Zetor a LKT.

BVT-STAV s.r.o.

Kamenné Kosihy 124 , Kamenné Kosihy

Rekonštrukčné práce, výstavba rodinných domov na kľúč, búracie práce, pokládka obkladov a dlažieb. Zemné práce, poradenská činnosť stavebníctva, stavebný dozor, projektovanie.

Daniel Drexler - A3 D - maliarske a stavebné práce

L. Svobodu 26 , Banská Štiavnica

Maľovanie bytov a nebytových priestorov, fasád, striech, stierkovanie. Rekonštrukcie bytových jadier, chát, montáž sadrokartónu, výstavba garáží, prístavieb, chodníkov, pokladanie dlažby.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 115 inzerátov