Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 395 inzerátov

Leopold Rigo - podlahy, parkety

Holíčska 28 , Bratislava

Predaj a montáž laminátových a drevených parkiet, montáž PVC a lepenie kobercov, brúsenie parkiet, vyrovnávanie podláh a príprava pred nivelizáciou. Menšie stavebné práce a rekonštrukcie bytov.

AG STAVBET s.r.o.

Pod Kalváriou 3988 , Topoľčany

Stavby, rekonštrukcie, podlahárstvo, zámočníctvo, zemné a výkopové práce, stavby na kľúč, maliarske, sklenárske práce, výroba stavebných tovarov z betónu, vnútroštátna cestná nákladná doprava.

B-PALUCH, s.r.o.

Ochodnica 808 , Ochodnica

Montáž a demontáž strešných krytín, maliarske práce, montáž odkvapových systémov. Výroba klampiarskych prvkov.

Roland Menyhart - M & M

Zsilinszkého 24/11 , Jahodná

Predaj plastových okien, zateplenie balkóna alebo lodžie zasklením a termoizolačnými roletami. Hlinikové pergoly, drevené terasy, zasklievanie balkónov.

Peter Jančovič - DREVOSTAVBYJP

Kuzmányho 19 , Modra

Zatepľovanie podkroví a fasád domov, rekonštrukcie krovov a bytových jadier, montáž sadrokartónu, pokladanie, maľovanie. Výroba prístreškov, pergol, plotov, záhradných doplnkov, búd pre psov.

PAK-INVEST, s.r.o.

Kovarská 157/20 , Chrabrany

Predaj a realizácia pokládky dlažby, betónových výrobkoch, odvodňovacích systémov. Výstavba ihrísk, vykonávanie zemných prác, rekonštrukcie budov, maliarske práce, projektovanie, poradenstvo.

EMINENT - S spol. s r.o.

Levická 12 , Nitra

Riešenia podlahových systémov. Dodávka a montáž podlahových krytín. Prípravné práce a pokládky vinylových materiálov.

Ján Hybeľ - predaj stavebnín

Vranovská 1468/42 , Stropkov

Výroba a predaj debniacich dielcov a tvaroviek, obrubníkov, betónových krytov, žľabov a dlažieb. Stavebná činnosť - ukladanie dlažieb, výstavba oplotení.

Ján Kilík - JK

Revúčka 127 , Revúca

Pokladanie a obkladačstvo - obklady, dlažby, zámkové dlažby, parkety.

Ján Konkoľ - JK

Nová Ľubovňa , Nová Ľubovňa

Lesnícke služby - ťažba dreva, pílenie a impregnácia. Pomocné stavebné práce, montáž sadrokartónu, obkladačské práce, prevádzka lyžiarskych vlekov, štukatérstvo, podlahárstvo.

Ing. Marián Porubčan - LINOR

Beckov 322 , Beckov

Stavbárske, tesárske práce. Rekonštrukcie, murárske, natieračské, obkladačské, vodoinštalačné, elektroinštalačné práce, výmena okien, dverí a zárubní. Montáž sadrokartónu, zatepľovanie.

PARKETT STORE, s. r. o.

Kopčianska 63 , Bratislava

Predaj laminátových parkiet a drevených parkiet, dvere s príslušenstvom, lišty, podlahová čistiaca a ošetrovacia chémia, kompletné zabezpečenie montáže a servisu.

MIRABELLE GROUP s. r. o.

Brekov 199 , Brekov

Podlahárske práce - pokládka kobercov, PVC a podláh. Poradenstvo a zameranie priestorov.

Ladislav Vaš, LaVa

Lúky 1118/32 , Vráble

Rekonštrukcie domov, bytov, striech, stavebno-montážne, búracie, tesárske, maliarske a murárske práce, fasády, podlahy, sadrokartón, zámkové dlažby, ploty, zatepľovanie, navrhovanie terénnych úprav.

Dušan Maťus - stavebná činnosť

Vitanová 155 , Vitanová

Výstavba rodinných domov a budov, rekonštrukčné, montážne práce. Dodávka a montáž plastových okien, zatepľovanie budov, strojové omietky, montáž zámkových dlažieb, debnenie stropov. Prenájom lešenia.

BLAŠKO – LATTA a spol. s.r.o.

Zelená 40 , Banská Bystrica

Stavebné práce - výstavba a rekonštrukcia domov, prestavby, zatepľovanie, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kanalizácia, kúrenie, maliarske, tesárske a murárske práce, projektovanie, montáž a servis.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 395 inzerátov