Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 663 inzerátov

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Rastislav Šelemba

Zimná 12 , Prešov

Návrh a prestavba kúpeľne. Moderný design, exkluzívna sanita. Sme stavebná firma zaoberajúca sa rekonštrukciou kúpeľni v novostavbách a panelových bytoch v Prešove a jeho okolí. Chcete vidieť ako bude vyzerať vaša nová kúpeľňa, WC? Pomocou trojrozmernej vizualizácie, vám ju pomôžeme navrhnúť. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia, dizajn a funkčnosť.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Maxi Fruit

Karpatská 9 , Marianka

Zemné, búracie, výkopové práce, presun zemín, kladenie zámkovej dlažby a stavebné práce na stavbe domov.

StaviKom s.r.o. - stavebná činnosť

Klinčeková 2569/2 , Komárno

Stavebná firma - realizácia stavby, dokončovacie práce pri realizácii exteriérov aj interiérov, spracovanie nerastov, oprava ciest, chodníkov, cestných výtlkov, drevárska výroba, opracovanie kovov.

Emil Kubala - murárstvo

Štefana Moyzesa 35 , Trnava

Kladenie obkladov, dlažby, rekonštrukcia bytových jadier, osadenie, murárske práce - dokončovacie práce, príprava podkladov, výstavba ozdobných plotov, poradenstvo v stavebníctve.

Jaroslav Čačko

Trhovište 221 , Trhovište

Montáž striech, výmena krytín a krovu, klampiarske a zámočnícke práce, stropné podhľady, výmena a predaj strešných okien, natieranie striech, pokladanie obkladov stien a plávajúcej podlahy.

LECEGO s.r.o.

Dúbravy 194 , Dúbravy

Oprava ciest a cestných výtlkov, pokládka zámkovej dlažby, asfaltovanie, zemné a výkopové práce, čistenie kanalizácií, betonárske práce.

Kúpeľne Jomi

Mozartova 5652/12 , Trnava

Stavebná firma. Stavebné práce, pokladanie obkladov a dlažby, rekonštrukcie, maliarske práce, vodoinštalácie a elektroinštalácie.

Kunčík stavby

Štefániková 263/100 , Žarnovica

Stavebná firma. Stavby na kľúč, sadrokartonárske práce, zatepľovanie, montáž okien, dverí a pokladanie obkladov a dlažby.

TARFLOOR s. r. o.

Oľšavce 20 , Oľšavce

Aplikácia priemyselných podláh pre priemyselnú výstavbu - epoxidové a polyuretanové podlahy, antistatické podlahy, bezprašné nátery, farebné podlahy - farebné piesky, chipsy.

KOROKOV HD s.r.o.

Jakobyho 1 , Košice

Realizácia betónových konštrukcií, priemyselných podláh. Pancierové, syntetické a polo-syntetické (epoxidové) podlahy, parkoviská.

Pavel Frydrych - Dvere-Interiér-Podlaha

Gessayová 10 , Bratislava

Tapetovanie a maliarske práce, komplexné rekonštrukcie, montáž sadrokartónu, predaj interierových dverí, parkiet. Odborné poradenstvo, návrh a realizácia. Nákladná autodoprava.

Jozef Hlisník - Stavebná činnosť

Viestova 26 , Banská Bystrica

Stavebné práce, výstavba rodinných domov, rekonštrukcia bytových jadier, zatepľovanie, sadrokartónové práce, obklady a dlažby, búracie práce.

Kohlweg & Bodo, s.r.o.

Jánošíkova 4 , Nové Mesto nad Váhom

Realizácie bytových a priemyselných podláh, ťažkých plávajúcich poterov, priemyselných pancierových podláh s následnou povrchovou úpravou, dodávka a montáž keramických obkladov a dlažieb, požičovňa.

BV - STAV, spol. s.r.o.

Na vrátkach 3 , Bratislava

Výstavba na kľúč, elektroinštalácie, rekonštrukcie, fasády, zatepľovanie, plynoinštalácie, kúrenie, obklady a dlažby, zámková dlažba, klampiarske práce, maliarske práce, zámočnícke práce, zemné práce.

Leopold Rigo - podlahy, parkety

Holíčska 28 , Bratislava

Predaj a montáž laminátových a drevených parkiet, montáž PVC a lepenie kobercov, brúsenie parkiet, vyrovnávanie podláh a príprava pred nivelizáciou. Menšie stavebné práce a rekonštrukcie bytov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 663 inzerátov