Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Žilinský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 57 inzerátov

Marvisgarden, s.r.o.

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

Ing. Lubor Pavlík - Aqua art

Dvorec 11 , Ivančiná

Poradenská činnosť v chove rýb a stavaní rybochovných zariadení, pestovanie vodných a bahenných rastlín, akvaristika. Navrhovanie okrasných a úžitkových nádraží v záhradách.

Peter Svrček - Záhradníctvo SALUS

Veľké Rovné 336 , Veľké Rovné

Predaj závlahových systémov, realizácia záhradných jazierok a fontán. Predaj a pestovanie okrasných rastlín a drevín. Výsev trávnikov, kosenie.

KURUCÁR A SYN, s.r.o.

Kysucký Lieskovec 450 , Kysucký Lieskovec

Záhradnícke služby - návrh projektu, predaj rastliniek, tráv, stromčekov, okrasných kameňov, substrátov, mulčovacie kôry, tkané a netkané textílie, kôly, oddeľovacie listy.

Záhrada, spol. s r.o.

Fraňa Kráľa , Bytča

Pestovanie a predaj letničkek, balkónoviek, liečiviek a prisad zelenín. Predaj rezaných kvetov, okrasných drevín a závlahových systémov. Údržba zelene a vizualizácia záhrad v 3D formáte.

Ing. Dalibor Macho - PLANTERRA

Petrikovicha 8 , Martin

Záhradnícka činnosť - terénne úpravy, dovoz zeminy a jej rozloženie, pokládka tráv. kobercov, dovoz a sadenie rastlín, návrh a realizácia jazierok, menších záhradných stavieb a interiérovej zelene.

Záhradné centrum ALGUS

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

Predaj balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra.

Ing. Ivan Stolár Záhradnícke centrum Oáza

Na Kopanici 1454/4 , Dolný Kubín

Návrhy a realizácie záhrad, návrhy ozelenenia objektov, terénnych úprav, terénnych modelácií, záhradných skaliek, jazierok. Predaj kvetináčov, mís, substrátov, záhradného náradia.

Helada, s.r.o. - záhradkárske potreby

Štefánikova 1404 , Bytča

Veľkoobchodný predaj záhradkárskych potrieb, záhradnej techniky, chemických prípravkov, chovateľských potrieb. Montáž závlahových systémov.

Ing. Jana Šebová - Kvetena

Belanská 574/6 , Liptovský Hrádok

Záhradný a krajinný architekt - spracovanie návrhov a projektov záhrad, parkov, verejných priestranstiev a krajinných celkov.

Garden Team

Malobytčianska 1538/3 , Bytča

Záhradnícke služby - návrhy záhrad, realizácia a výstavba záhrad. Záhradníctvo, záhradné centrum predaj záhradného sortimentu Bytča.

SIBA servis s. r. o. - záhradnícke služby

Veterná 17 , Martin

Zakladanie trávnikov, záhrad, záhonov. Údržba zelene, terénne úpravy, kosenie, kultivácia, ničenie burín, valcovanie, prevzdušňovanie, strih živých plotov, dovoz drevín na objednávku.

Štefan Ratkoš - UNIMIX stavebniny

Vyšné Fabriky 45 , Liptovský Hrádok

Predaj stavebného materiálu - tehly, tvárnice, tvarovky, tehlové systémy. Služby vodoinštalácie, kúrenia, elektroinštalácie, sanitárnej techniky, obkladov a dlažieb.

Martin Weiner - EKODENDRA

Jozefa Martinčeka 109 , Varín

Predaj drevín, štiepky na kúrenie. Výroba oplotenia, pergoly, altánkov, štiepky. Montáž múrikov, chodníkov. Úpravy okolia domu, výsadba zelene, údržba, autodoprava - Avia, zemné práce, poradenstvo.

Juraj Maslík JuMaja

Súľov 183 , Súľov

Návrh a realizácia záhrad a parkov, výsadba zelene, úprava a údržba zelene a hrobových miest, zakladanie trávnikov výsevom alebo trávnatými kobercami. Predaj rastlín a kvetín.

Ing. Ján Červenec - Archi záhrada

Hraničiarov 1197/11 , Trstená

Vypracovanie projektu a následná realizácia súkromných záhrad, verejnej a vyhradenej zelene, úprava zelene parkov, okolia novostavieb i rodinných domov na celom Slovensku.

Záhradníctvo Green Žilina, s.r.o.

Na Šefranici 1227/27 , Žilina

Realizácia záhrad, zakladanie trávnikov, kompletná starostlivosť o trávniky, presádzanie vzrastlých stromov, mobilná zeleň, realizácia jazierok.

Bc. Zuzana Vajdová - Záhradníctvo Nededza

Cesta 583 , Nededza

Veľkoobchod a maloobchod s okrasnými drevinami. Substráty, trvalky, letničky a iný doplnkový pre záhradníkov a do záhrady. Realizácia záhrad, záhradná architektúra. Predaj záhradného nábytku.

Ing. Milan Šušlík - SILVEEX

Vavrišovo 6 , Vavrišovo

Záhradná architektúra, priama projektová činnosť, realizácia výsadby, servis, údržba a ošetrovanie zelene rodinných domov, firiem či obecnej a urbanistickej výsadby.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 57 inzerátov