Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 83 inzerátov

Marián Pánik ml.

Školská, 96 , Veľké Orvište

Plánovanie a realizácia záhrad a závlahových systémov.

MAX GARDEN s.r.o.

Hlavná 241 , Dunajský Klátov

Záhradné centrum. Návrhy a realizácie záhrad. Záhradný nábytok, chatky, altánky, detské ihriská, krby, psie búdy, hojdačky, rastliny. Projekty záhrad.

HEMIS, s.r.o.

Šelpice 312 , Šelpice

Automatické závlahové systémy, čerpacia technika, zakladanie a údržba trávnikov, športové y futbalové trávniky, záhradná architektúra, realizácia záhrad, zadržiavanie dažďovej vody, strešné záhrady.

Biobazén - záhrada

Pod Hrádzou 2261/56 , Sereď

Realizácia rodinných záhrad, automatických závlah, jazierok a biobazénov. Pokládka trávnika, výsadba a údržba zelene.

VRBA, s.r.o.

Kráľovianky 28 , Šamorín

Realizácia záhrad na kľúč, výroba a predaj okrasných rastlín. Likvidácia, pôvodných porastov terénne úpravy, navážky zeminy, substrátov, závlahové systémy, mulčovanie, záhradné osvetlenie.

AGROFRUCT spol. s r.o.

Čierna Voda 423 , Čierna Voda

Zakladanie trávnikov, realizácia sadovníckych úprav okolo rodinných domov a hospodárskych budov, realizácia okrasných záhrad, rastlinná veľkovýroba. Predaj okrasných a ovocných stromčekov a kríkov.

Záhradníctvo Green Way

Majcichov č. 471 , Majcichov

Záhradné úpravy, predaj okrasných, ovocných drevín. Trvalky, skalničky, kvety, zeminy, hnojivá, mulč, trávne osivá a drobnosti. Predaj závlahových systémov do záhrad.

GARDENIERI s. r. o.

Jána Hajdóczyho 773/25 , Trnava

Služby v obore záhradníctva, záhradnej architektúry od projektovej prípravy až po samotnú realizáciu sadovníckych úprav a následnú údržbu záhrad.

RIAT, s.r.o.

Dolný Bar 71 , Dolný Bar

Poskytovanie kompletných služieb v oblasti návrhu a realizácii okrasných záhrad, záhradnej architektúry. Zemné a výkopové práce. Predaj zámkovej dlažby, piesku, štrku, vymývaného štrku, kamennej drte.

Michal Bokor - ZAMBOS

Rekreačná 574 , Pusté Úľany

Vizualizácia a realizácia okrasných záhrad na kľúč a automatických závlahových systémov, rekonštrukcia a údržba záhrad, betónové práce, realizácia jazierok, vertikulácia trávnika.

Ing. Zoltán Nagy - GRAND GARDEN

Lesná 1563/11 , Veľký Meder

Záhradná architektúra - profesionálny záhradný dizajn, projektovanie záhrad, realizácia a celoročná údržba záhrad, odborné poradenstvo.

GREENGREEN s.r.o.

Ferka Urbánka 11 , Trnava

Predaj črepníkových rastlín, nádob a doplnkov, dekorácia interiérov a exteriérov, donášková služba, návrhy záhrad.

PLANTEX, s.r.o.

417 , Veselé

Projektovanie ovocných sadov, výsadba trávnikov, realizácia záhrad, montáž závlahových systémov, poradenstvo. Pestovanie a predaj ovocných a okrasných stromov, ovocia.

Martin Mrva - MM Garden

Špačinská cesta 631/1 , Trnava

Projektovanie, realizácia, úpravy a údržba záhrad, poradenstvo, záhrady na kľúč, jazierka, inštalácia zavlažovacích systémov, pokládka zámkovej dlažby, stavba plotov, múrikov. Výruby a orezy stromov.

Ing. Monika Holičová - ENVIROPROJEKT

Štefánikova 701/13 , Senica

Tvorba projektov v záhradnej a krajinnej architektúre - zeleň na sídliskách, parková zeleň, zeleň na námestiach, zeleň školských a predškolských areálov, zeleň zdravotných areálov, rodinné záhrady.

EKOFIT s. r. o.

Paderovce , Trnava

Predaj potrieb do záhrady, okrasných drevín, rastlín, ihličnanov, krov. Sadovnícke úpravy, jazierka, zakladanie a údržba trávnikov.

Norbert Piroska - AQUANOR

Revolučná 428 , Trstice

Úprava terénov, parkové úpravy, aranžovanie záhradných jazierok, zavlažovacích systémov, vodných prvkov.

DeltAspol, spol. s r.o.

Chovateľská 10 , Trnava

Návrhy, projekty a realizácie sadovníckych úprav, montáž automatických zavlažovacích systémov, rôzne prvky drobnej architektúry, jazierok, fontán. Poradenská činnosť v oblasti záhradnej architektúry.

Jaroslav Šimonovič Ing. - " PARTER "

Seredská 1503/1 , Šoporňa

Predaj závlahových systémov. Údržba zelene. Návrhy závlah a úprav záhrad s následnou realizáciou a údržbou, predaj okrasných drevín.

GREEN GRUPPE, s. r. o.

Trnavská cesta 940/26 , Sereď

Profesionálna úprava trávnatých, drevnatých a kerových porastov, úprava parkov, zimná údržba ciest a komunikácií ako aj súkromných či firemných areálov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 83 inzerátov