Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 564 inzerátov

Záhradné centrum ALGUS

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

Predaj balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra.

eXteriéry.sk, s. r. o.

Hapákova 7 , Ľubotice

Projektovanie, založenie, údržba a rekonštrukcia záhrad. Návrh a realizácia automatických závlah. Projektovanie a realizácia drevostavieb a záhradného nábytku.

Ing. Ivan Stolár Záhradnícke centrum Oáza

Na Kopanici 1454/4 , Dolný Kubín

Návrhy a realizácie záhrad, návrhy ozelenenia objektov, terénnych úprav, terénnych modelácií, záhradných skaliek, jazierok. Predaj kvetináčov, mís, substrátov, záhradného náradia.

Jaroslav Švihorík - Návrhy a úpravy záhrad

Záhumenice 206/99 , Jarok

Návrh a realizácia záhrad, údržba, pokládky trávnikov a závlahového systému, zimné záhrady, opilovanie stromov, chemický postrek porastov, rez ovocných drevín a viniča, poradenstvo, servis.

TERRA design, s.r.o.

A, Bratislavská 19 , Nitra

Záhradná architektúra, terénne úpravy, závlahové systémy, skalky, osvetlenie, trávnik, strešné záhrady, jarná a jesenná údržba. Predaj okrasných drevín.

GREENERY s.r.o.

Novomeského 507/59 , Nitra

Návrhy a vizualizácie záhrad, sadovnícke a terénne úpravy, montáž závlah, údržba zelene, pokládka a výsev trávnika, výroba altánkov, pergol, prístreškov, krbov, plotov, hojdačiek.

Ing. Ľuboš Geday - okrasné záhrady

Majakovského 7 , Nitra

Realizácia záhrady. Vypracovanie nápadu, návrhu - zavlažovanie, trávniky, rastliny, kameň, jazierka, doplnky. Údržba a poradenstvo v oblasti realizovania záhrad.

Ing. Jozef Pápay - Vivax garden

Ružová 147 , Horná Seč

Projektovanie a riešenie sadovníckych úprav, ponuka 3D vizuálneho projektu. Zakladanie vodných prvkov. Zakladanie trávnikov výsevom i pokládkou kobercovej trávy, zakladanie záhradných skaliek.

Helada, s.r.o. - záhradkárske potreby

Štefánikova 1404 , Bytča

Veľkoobchodný predaj záhradkárskych potrieb, záhradnej techniky, chemických prípravkov, chovateľských potrieb. Montáž závlahových systémov.

VRBA, s.r.o.

Kráľovianky 28 , Šamorín

Realizácia záhrad na kľúč, výroba a predaj okrasných rastlín. Likvidácia, pôvodných porastov terénne úpravy, navážky zeminy, substrátov, závlahové systémy, mulčovanie, záhradné osvetlenie.

Z & M s.r.o.

Zvonárenská 749 , Brzotín

Predaj hnojív, substrátov, osív, okrasných a balkónových kvetov a drevín, vonkajších plastových a keramických kvetináčov, jazierok s príslušenstvom. Návrh a realizácia záhrad a závlahových systémov.

PROFI GREEN, s.r.o.

Ulica pri Búroši 2 , Senec

Záhradníctvo, pestovanie a údržba trávnikov. Terénne úpravy, výsev a kosenie trávnika, prenájom malej mechanizácie a náradia.

Ildikó Šubová - Gardenflo

Svodov 12 , Želiezovce

Záhradné centrum - realizácia záhrad a jazierok. Predaj kvetov, ovocných stromov, hnojív, sôch, kameňov, altánkov, hojdačiek, rybárskych a záhradkárskych potrieb. Výroba a predaj dlažby a ihrísk.

AWIS, s.r.o.

Šintavská 12 , Bratislava

Rekonštrukcia, realizácia a údržba záhradných jazierok, okrasných záhrad, parkov a zelene.

AGROFRUCT spol. s r.o.

Čierna Voda 423 , Čierna Voda

Zakladanie trávnikov, realizácia sadovníckych úprav okolo rodinných domov a hospodárskych budov, realizácia okrasných záhrad, rastlinná veľkovýroba. Predaj okrasných a ovocných stromčekov a kríkov.

Kvetinárstvo Soňa

Trenčianske Stankovce 3092 , Trenčianske Stankovce

Kvetinárstvo - predaj kvetov, viazanie kytíc na svadby, gratulácie, smútočné kytice. Realizácia výzdoby interiérov a exteriérov, kostolov, áut. Sezónne výzdoby. Záhradná architektúra.

Ing. Jana Šebová - Kvetena

Belanská 574/6 , Liptovský Hrádok

Záhradný a krajinný architekt - spracovanie návrhov a projektov záhrad, parkov, verejných priestranstiev a krajinných celkov.

Richard Plaštiak

Drietoma 531 , Drietoma

Projektovanie, rekonštrukcia, údržba záhrad, pilčícke práce, odborné orezy stromov, automatický závlahový systém, drobné stavebné práce.

Záhradníctvo Sakura

Klátova Nová Ves 363 , Klátova Nová Ves

Návrhy a realizácie sadovníckych úprav. Predaj záhradníckych potrieb a materiálov.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 564 inzerátov