Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 562 inzerátov

Marvisgarden, s.r.o.

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

Záhrada, spol. s r.o.

Fraňa Kráľa , Bytča

Pestovanie a predaj letničkek, balkónoviek, liečiviek a prisad zelenín. Predaj rezaných kvetov, okrasných drevín a závlahových systémov. Údržba zelene a vizualizácia záhrad v 3D formáte.

Biobazén - záhrada

Pod Hrádzou 2261/56 , Sereď

Realizácia rodinných záhrad, automatických závlah, jazierok a biobazénov. Pokládka trávnika, výsadba a údržba zelene.

Ing. Dalibor Macho - PLANTERRA

Petrikovicha 8 , Martin

Záhradnícka činnosť - terénne úpravy, dovoz zeminy a jej rozloženie, pokládka tráv. kobercov, dovoz a sadenie rastlín, návrh a realizácia jazierok, menších záhradných stavieb a interiérovej zelene.

KVETOZEL Šabík s.r.o.

Štúrova 395/10 , Vráble

Prevádzkovanie záhradného centra - kvetinárstvo, realizácia záhrad a parkov, pestovanie ovocných a okrasných stromov, drevín a kvetov - letničky, úprava pôdy a trávnikov, terénne úpravy rotapédom.

Maschinenring Slovensko s.r.o.

Dlhá nad Váhom č. 305 , Dlhá nad Váhom

Komplexné služby v oblasti zakladania záhrad a ich následnej údržby: projekty a realizácie, vizualizácie, výsadba zelene a odborná starostlivosť. Jazierka, pokládka trávnikových kobercov, altánky.

GreenFingers, s.r.o.

Športová 1336/26 , Malinovo

Projektovanie, architektúra, realizácia, údržba záhrad, montáž závlah, terénne úpravy, pokládka trávnika, aranžovanie, poradenstvo.

Záhradné centrum ALGUS

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

Predaj balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra.

KURUCÁR A SYN, s.r.o.

Kysucký Lieskovec , Kysucký Lieskovec

široký sortimentu služieb, návrh projektu, široký výber rastliniek, tráv, stromčekov, okrasných kameňov,substrátov,mulčovacie kôry,tkané a netkané textílie,kôly,oddeľovacie listy a veľa iného

tintin s.r.o.

Jesenského 26 , Košice

Spoločnosť sa zaoberá návrhom, projektovaním a realizáciou súkromných záhrad.

miniAgro, s. r. o.

Jelšovce 475 , Jelšovce

Návrh a realizácia závlah. Výsev a pokladanie trávnika. Ryhovače (drážkovače) pre závlahové systémy. Terénne úpravy pomocou zakladača trávnika a rotačných brán. Predaj príslušenstva pre mininakladače.

eXteriéry.sk, s. r. o.

Hapákova 7 , Ľubotice

Projektovanie, založenie, údržba a rekonštrukcia záhrad. Návrh a realizácia automatických závlah. Projektovanie a realizácia drevostavieb a záhradného nábytku.

Ing. Ivan Stolár Záhradnícke centrum Oáza

Na Kopanici 1454/4 , Dolný Kubín

Návrhy a realizácie záhrad, návrhy ozelenenia objektov, terénnych úprav, terénnych modelácií, záhradných skaliek, jazierok. Predaj kvetináčov, mís, substrátov, záhradného náradia.

Jaroslav Švihorík - Návrhy a úpravy záhrad

Záhumenice 206/99 , Jarok

Návrh a realizácia záhrad, údržba, pokládky trávnikov a závlahového systému, zimné záhrady, opilovanie stromov, chemický postrek porastov, rez ovocných drevín a viniča, poradenstvo, servis.

TERRA design, s.r.o.

A, Bratislavská 19 , Nitra

Záhradná architektúra, terénne úpravy, závlahové systémy, skalky, osvetlenie, trávnik, strešné záhrady, jarná a jesenná údržba. Predaj okrasných drevín.

GREENERY s.r.o.

Novomeského 507/59 , Nitra

Návrhy a vizualizácie záhrad, sadovnícke a terénne úpravy, montáž závlah, údržba zelene, pokládka a výsev trávnika, výroba altánkov, pergol, prístreškov, krbov, plotov, hojdačiek.

Ing. Ľuboš Geday - okrasné záhrady

Majakovského 7 , Nitra

Realizácia záhrady. Vypracovanie nápadu, návrhu - zavlažovanie, trávniky, rastliny, kameň, jazierka, doplnky. Údržba a poradenstvo v oblasti realizovania záhrad.

Ing. Jozef Pápay - Vivax garden

Ružová 147 , Horná Seč

Projektovanie a riešenie sadovníckych úprav, ponuka 3D vizuálneho projektu. Zakladanie vodných prvkov. Zakladanie trávnikov výsevom i pokládkou kobercovej trávy, zakladanie záhradných skaliek.

Helada, s.r.o. - záhradkárske potreby

Štefánikova 1404 , Bytča

Veľkoobchodný predaj záhradkárskych potrieb, záhradnej techniky, chemických prípravkov, chovateľských potrieb. Montáž závlahových systémov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 562 inzerátov