Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Prešovský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 33 inzerátov

GARDEN for you s.r.o.

Hlavná 102/2 , Kapušany

Návrh a realizácia záhrad, terénne úpravy, pokládka trávnikových kobercov, celoročná údržba, orez drevín, výrub drevín, realizácia závlahy, vodných prvkov a jazierok, ošetrovanie a postreky drevín.

eXteriéry.sk, s. r. o.

Hapákova 7 , Ľubotice

Projektovanie, založenie, údržba a rekonštrukcia záhrad. Návrh a realizácia automatických závlah. Projektovanie a realizácia drevostavieb a záhradného nábytku.

Gerza Záhradníctvo

Strojárska 604/86 , Snina

Záhradnícke a sadovnícke úpravy - zakladanie záhrad, celoročná údržba, zavlažovacie systémy, zámková dlažba, výstavba oplotenia, terénne úpravy. Požičovňa prívesných vozíkov.

XTREMEKOI

Oravská 24 , Poprad

Záhradná architektúra a jazierková technika - návrh a realizácia jazierka, vybudovanie filtračného systému, výber vhodnej kombinácie rýb.

ZÁHRADA REAL, s.r.o.

Bardejovská 48 , Prešov

Úpravy záhrad a parkov od návrhu projektu až po jeho realizáciu. Predaj okrasných drevín, okrasných tráv, skalničiek, prírodného kameňa a záhradného nábytku. Predaj zavlažovacích systémov.

GRASS, spol. s r.o.

Košická 18 , Prešov

Predaj trávnikov, zelene a kvetov, poradenstvo - zavlažovanie, kosenie, hnojenie a odstránenie náletových burín.

Zelený raj - záhradné centrum

Šandalská 1419/18 , Stropkov

Záhradné centrum - realizácia záhradných a parkových úprav, údržba záhrad a výzdoba spoločenských udalostí.

Záhradníctvo Sadex, s.r.o.

Duklianska 19/B , Prešov

Predaj rastlín, okrasných drevín, trvaliek, návrh a realizácia záhrad, jazierok, biobazénov, starostlivosť o mestskú a obecnú zeleň. Predaj obkladového kameňa, okrasných štrkov a kameninových výrobkov

Peter Krajník - EXO-TROP

Štefánikova 22 , Humenné

Návrhy a úpravy záhrad, biologické nastavenie záhradných jazierok, realizácia záhrad, jazierok, potokov, zakladanie trávnikov a kladenie hotových trávnikov, dodávka rýb a rastlín do jazierok.

Ing. Stanislava Balabasová - LandDesign

Mierová 1031/29 , Ľubica

Záhradná architektúra, záhrady na kľúč, údržba zelene, závlahové systémy, verejná zeleň, záhradníctvo, sadovnícke úpravy, realizácie záhrad, krajinno-architektonické sadovnícke diela.

Jaromír Krasl - Krasgarden

Vranovská 41 , Prešov

Záhradná architektúra, návrhy a úpravy záhrad, pokládky trávnikov, vizualizácie, výstavba jazierok, plotov, pergol a altánkov.

Ing. Martin Kolník - V E L E S

Tatranská 5265/20 , Prešov

Záhradná architektúra, krajinná architektúra, arboristika, ošetrovanie stromov, inventarizácie drevín, dokument starostlivosti o dreviny.

Peter Gregor - TRAVERTÍN

Okružná 18 , Poprad

Návrh a realizácia - okrasné záhrady, umelé jazierka, fontány, vodopády a krby, imitované jaskyne, kamenné prvky, krby. Grafické spracovanie návrhov záhrad tvorba zelene, stavby vodopádov, jazier.

ZAHON s.r.o.

Jurkovičova 6579/12 , Prešov

Záhradnícke služby - úprava a modelovanie terénu, príprava pôdy na výsadbu, výsadba stromov, zakladanie trávnikov, údržba zelene. Projektovanie a realizácia závlahy. Poradenstvo v záhradníctve.

PhDr. Jaroslav Lazorik - ZÁHRADA REAL

Bardejovská 48 , Prešov

Predaj záhradníckych potrieb a sortimentu - keramika, semená, hnojivá, prírodný kameň, záhradné krby, zavlažovacie systémy. Záhradné úpravy, zakladanie a rekonštrukcia trávnikov. Projektovanie.

ZASAS s.r.o.

Gaštanová 4 , Humenné

Záhradnícke a aranžérske služby, projektová príprava záhrad, jazierok a závlah, realizácia záhrad na kľúč, záhradná architektúra, vykonávanie terénnych a sadových úprav a údržba zelene.

LDZ Consulting s.r.o.

Hlavná 1 , Prešov

Kosenie, rizikové pílenie stromov, montáž a stavba plotov z pletiva a zvaranych panelov, zakladanie trávnikov.

MEMAZ, s. r. o.

Kotrádova 6 , Prešov

Projektovacie práce, kresličské práce a inžinierska činnosť v stavebníctve. Realizácia, tvorba a projektovanie záhrad.

Ing. Zdeno Garčár - ATRIUM - záhradná architektúra

Mýtna 3 , Stará Ľubovňa

Projektová činnosť v oblasti záhradnej tvorby, montáž automatického zavlažovacieho systému. Údržba zelene, sadovnícke úpravy. Zakladanie nových plôch zelene, starostlivosť o trávniky.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 33 inzerátov