Návrhy a úpravy záhrad, všetko pre chaty - Chaty.sk

Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj»Trenčín
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov

Kvetinárstvo Soňa

Trenčianske Stankovce 3092 , Trenčianske Stankovce

Kvetinárstvo - predaj kvetov, viazanie kytíc na svadby, gratulácie, smútočné kytice. Realizácia výzdoby interiérov a exteriérov, kostolov, áut. Sezónne výzdoby. Záhradná architektúra.

Richard Plaštiak

Drietoma 531 , Drietoma

Projektovanie, rekonštrukcia, údržba záhrad, pilčícke práce, odborné orezy stromov, automatický závlahový systém, drobné stavebné práce.

KERRIA Slovakia, s.r.o.

Legionárska 106 , Trenčín

Návrhy a realizácie záhradníckych činností, údržba, poradenstvo, aranžovanie interiérov. Predaj umeleckých predmetov a obrazov.

Gaura s.r.o.

Trenčianske Mitice , Trenčianske Mitice

Predaj záhradníckych potrieb. 3D návrh a realizácia exteriéru na kľúč. Tvorba súkromných záhrad a verejných priestranstiev, závlahové systémy, drobné stavebné prvky, zakladanie trávnikov.

Poľnohospodárske družstvo Flóra

Ľ. Podjavorinskej 445/7 , Trenčianska Teplá

Predaj hnojív, rastlín, stromčekov a záhradníckeho materiálu. Ošetrovanie sadových úprav, projekcia a realizácia záhrad, rekonštrukcia záhrad a parkov, automatické závlahy a jazierka, poradenstvo.

Ivana Ambrová - JASMÍNKA

Orechovská 139/35 , Trenčín

Návrh, realizácia a poradenstvo pri výstavbe záhrad. Realizácia systému automatickej závlahy, záhradných jazierok a vodných prvkov. Údržba záhrad.

RB - PRO spol. s r. o.

Opatovská 1735 , Trenčín

Zavlažovanie záhrad, Záhrady na kľúč, Osvetlenie záhrady, ozvučenie záhrady, montáž závlahového systému, realizácia jazierok a fontán, bio krbov. Veľkoobchod, maloobchod.

landart s. r. o.

Zlatovská 2193/33 , Trenčín

Návrh a realizácia projektov záhrad, sadových úprav, vegetačných zelených striech, závlahových systémov, tvorba stavebných diel záhradnej architektúry.

Terra Green, s.r.o.

SNP 684/88 , Trenčianske Teplice

Záhradnícke služby, realizácia okrasných záhrad, zakladanie, úprava a údržba okrasnej zelene, aranžérske práce a výzdoba interiérov. Kvetinárstvo - predaj rezaných, črepníkových a umelých kvetov.

ACK Gardener, s.r.o.

Smetanova 1635/9 , Trenčín

Záhradnícke služby - starostlivosť o záhradu, trávnaté plochy, stromy, kvetinové záhony a ostatnú zeleň. Údržba živých plotov, trávnika, drevín.

Záhradnícke služby KLAČANSKÝ, s.r.o.

Zlatovská 2205 , Trenčín

Návrh, realizácia a údržba zelene, záhrady na kľúč, tvorba jazierok, závlahové systémy, výruby stromov, frézovanie pňov a zimná údržba.

STAVBAL, s.r.o.

Mníchova Lehota 149 , Mníchova Lehota

Oprava sakrálnych a historických budov, rekonštrukcie rodinných domov, výstavba rodinných domov, zateplenie a obnova bytových domov, úpravy interiérov, terénne úpravy, výsadba a údržba zelene.

GREENCITY s. r. o.

Karpatská 2598/52 , Trenčín

Záhradnícka firma. Záhradná a krajinná architektúra. Projektovanie, realizácia a údržba súkromnej a verejnej zelene.

Bc. Lívia Melišová - Creative Design

Soblahov 12 , Soblahov

Projektovanie zelene, interiérový a exteriérový dizajn. Poradenstvo a kurzy. Kvetinové výzdoby na oslavy, plesy, svadby, stužkové a smútočné vence.

Ing. Katarína Súkeníková - GEMMA

Gen. Svobodu 2750/13 , Trenčín

Návrhy ekozáhrad, verejných priestorov, pozemkov, súkromných záhrad, balkónov, terás, ekopedagogických plôch, odborné poradenstvo.

Gabio - mramorové sochy a fontány

SNP 137/37 , Trenčianske Teplice

Výroba a predaj mramorových sôch, monumentov a fontán z bieleho, čierneho a ružového mramoru, záhradné dekorácie a žuly. Navrhovanie - verejné aj súkromné záhrady a zelene.

Green Project , s.r.o.

Soblahovská 7262 , Trenčín

Záhradná a krajinná architektúra, návrh, projektovanie a realizácia záhrad, záhradný dizajn, celoročná údržba verejnej a vyhradenej zelene, zakladanie trávnikov, závlahové systémy, záhradnícke služby.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov