Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Prešovský kraj»Prešov
Predošlá Nasledovná 1 - 13 z celkom 13 inzerátov

GARDEN for you s.r.o.

Hlavná 102/2 , Kapušany

Návrh a realizácia záhrad, terénne úpravy, pokládka trávnikových kobercov, celoročná údržba, orez drevín, výrub drevín, realizácia závlahy, vodných prvkov a jazierok, ošetrovanie a postreky drevín.

eXteriéry.sk, s. r. o.

Hapákova 7 , Ľubotice

Projektovanie, založenie, údržba a rekonštrukcia záhrad. Návrh a realizácia automatických závlah. Projektovanie a realizácia drevostavieb a záhradného nábytku.

ZÁHRADA REAL, s.r.o.

Bardejovská 48 , Prešov

Úpravy záhrad a parkov od návrhu projektu až po jeho realizáciu. Predaj okrasných drevín, okrasných tráv, skalničiek, prírodného kameňa a záhradného nábytku. Predaj zavlažovacích systémov.

GRASS, spol. s r.o.

Košická 18 , Prešov

Predaj trávnikov, zelene a kvetov, poradenstvo - zavlažovanie, kosenie, hnojenie a odstránenie náletových burín.

Záhradníctvo Sadex, s.r.o.

Duklianska 19/B , Prešov

Predaj rastlín, okrasných drevín, trvaliek, návrh a realizácia záhrad, jazierok, biobazénov, starostlivosť o mestskú a obecnú zeleň. Predaj obkladového kameňa, okrasných štrkov a kameninových výrobkov

Jaromír Krasl - Krasgarden

Vranovská 41 , Prešov

Záhradná architektúra, návrhy a úpravy záhrad, pokládky trávnikov, vizualizácie, výstavba jazierok, plotov, pergol a altánkov.

Ing. Martin Kolník - V E L E S

Tatranská 5265/20 , Prešov

Záhradná architektúra, krajinná architektúra, arboristika, ošetrovanie stromov, inventarizácie drevín, dokument starostlivosti o dreviny.

ZAHON s.r.o.

Jurkovičova 6579/12 , Prešov

Záhradnícke služby - úprava a modelovanie terénu, príprava pôdy na výsadbu, výsadba stromov, zakladanie trávnikov, údržba zelene. Projektovanie a realizácia závlahy. Poradenstvo v záhradníctve.

PhDr. Jaroslav Lazorik - ZÁHRADA REAL

Bardejovská 48 , Prešov

Predaj záhradníckych potrieb a sortimentu - keramika, semená, hnojivá, prírodný kameň, záhradné krby, zavlažovacie systémy. Záhradné úpravy, zakladanie a rekonštrukcia trávnikov. Projektovanie.

LDZ Consulting s.r.o.

Hlavná 1 , Prešov

Kosenie, rizikové pílenie stromov, montáž a stavba plotov z pletiva a zvaranych panelov, zakladanie trávnikov.

MEMAZ, s. r. o.

Kotrádova 6 , Prešov

Projektovacie práce, kresličské práce a inžinierska činnosť v stavebníctve. Realizácia, tvorba a projektovanie záhrad.

Green Art Shop, s.r.o.

Pustá Dolina 14046/13 , Prešov

Vitajte v našom online záhradníctve zameranom na ponuku okrasných, ovocných drevín a krov. Tento sortiment dopĺňa široký výber originálnych kvetináčov vhodných pre doladenie interiéru či exteriéru.

SM Záhradníctvo

Lada 163 , Lada

Návrhy, realizácie a rekonštrukcie záhrad, sadových a terénnych úprav, údržba zelene, výstavba jazierok, rybníkov, potôčikov, zakladanie trávnatých plôch, montáž záhradných výrobkov z dreva.

Predošlá Nasledovná 1 - 13 z celkom 13 inzerátov