Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj»Piešťany
Predošlá Nasledovná 1 - 16 z celkom 16 inzerátov

Marián Pánik ml.

Školská, 96 , Veľké Orvište

Plánovanie a realizácia záhrad a závlahových systémov.

PLANTEX, s.r.o.

417 , Veselé

Projektovanie ovocných sadov, výsadba trávnikov, realizácia záhrad, montáž závlahových systémov, poradenstvo. Pestovanie a predaj ovocných a okrasných stromov, ovocia.

MARO ZÁHRADY, s.r.o.

Royova 1656/8 , Piešťany

Riešenie exteriérových priestorov záhrad, ich návrh a následná realizácia, údržba a starostlivosť. Predaj a montáž závlahových systémov. Predaj rastlín, hnojív, stromov, čerpadiel.

Záhradníctvo Dubovany

Hlavná 219 , Dubovany

Predaj okrasných a ovocných drevín, návrhy a realizácie záhrad a jazierok, inštalácia automatických závlah, terénne úpravy, pokladanie kobercových trávnikov.

TRI - FLORA, s.r.o.

Rakovice 167 , Rakovice

Predaj ovocných stromov, vodných rastlín a trvaliek, sadovníckych a záhradníckych potrieb a jazierkovej technológie. Návrhy, realizácie, údržba okrasných záhrad a parkov.

Ing. Marián Ondrišík - Sadoprojekt

Krajinská cesta 2955/34 , Piešťany

Návrhy a realizácia sadovníckych úprav, budovanie a osádzanie záhradných jazierok, budovanie záhradných skaliek, potokov a vodopádov, výsev trávnikov, montáž závlah, údržba zelene.

Ing. Martin Grosmann

Mateja Bela 22 , Piešťany

Návrhy a úpravy záhrad. Realizácie - vegetačné strechy, vodné prvky a automatické závlahy. Údržby zelene.

Ján Remiš - Semper Decor

Nová ulica 521/6 , Krakovany

Návrhy výsadieb súkromných okrasných záhrad a mestskej zelene. Pestovanie a predaj stromov, kríkov v črepníkoch, okrasných drevín vo voľnej pôde.

awe - mw s.r.o.

Vodárenská 96 , Piešťany

Projektová dokumentácia, projekty záhrad pri rodinných domoch, krajinno-ekologické plány. Údržba zelene, poradenská činnosť, realizácia a údržba záhrad, montáž a údržba závlahových systémov.

Landscape Design spol. s r.o.

Mateja Bellu 22 , Piešťany

Záhradná a krajinná architektúra, realizácie verejných priestranstiev. Odborná údržba, kosenie, orezávanie okrajov. Predaj atypických nádob na rastliny a výroba drobných prvkov okrasného charakteru.

Uni-Plantae s.r.o.

Borovce 132 , Borovce

Projektovanie ovocných sadov a okrasných záhrad, realizácia a údržba sadov a záhrad, tvorba vyvýšených záhonov, údržby trávnikov, odborné poradenstvo.

Dendra gardens

Karpatská 4495/9 , Banka

Realizácie záhrad - návrhy a vizualizácie, rekonštrukcie, zemné práce, montáž závlahových systémov, zakladanie trávnych plôch, koberec. Údržba zelene - rez okrasných, ovocných drevín, hnojenie.

Ing. Martin Sučič - záhradný architekt

Robotnícka 15 , Piešťany

Projektovanie a realizácia záhrad, špeciálne sadovnícke úpravy - japonské záhrady, bonsaje a terasy. Inštalácia závlahových systémov.

Martin Pavlech

Služby v záhradníctve - návrhy, realizácia a údržba okrasných záhrad, trávnikov, záhradných jazierok.

Predošlá Nasledovná 1 - 16 z celkom 16 inzerátov