Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj»Dunajská Streda
Predošlá Nasledovná 1 - 17 z celkom 17 inzerátov

MAX GARDEN s.r.o.

Hlavná 241 , Dunajský Klátov

Záhradné centrum. Návrhy a realizácie záhrad. Záhradný nábytok, chatky, altánky, detské ihriská, krby, psie búdy, hojdačky, rastliny. Projekty záhrad.

VRBA, s.r.o.

Kráľovianky 28 , Šamorín

Realizácia záhrad na kľúč, výroba a predaj okrasných rastlín. Likvidácia, pôvodných porastov terénne úpravy, navážky zeminy, substrátov, závlahové systémy, mulčovanie, záhradné osvetlenie.

RIAT, s.r.o.

Dolný Bar 71 , Dolný Bar

Poskytovanie kompletných služieb v oblasti návrhu a realizácii okrasných záhrad, záhradnej architektúry. Zemné a výkopové práce. Predaj zámkovej dlažby, piesku, štrku, vymývaného štrku, kamennej drte.

Ing. Zoltán Nagy - GRAND GARDEN

Lesná 1563/11 , Veľký Meder

Záhradná architektúra - profesionálny záhradný dizajn, projektovanie záhrad, realizácia a celoročná údržba záhrad, odborné poradenstvo.

Lórant Csicsay - Areaplan

Nová Ves 2225 , Dunajská Streda

Návrh a realizácia záhrad, projektovanie a montáž automatických závlahových systémov, údržba záhrad, servis závlahových systémov.

M FLÓRA, s.r.o.

Kvetoslavov 516 , Kvetoslavov

Predaj okrasných, ovocných drevín, letničiek, trvaliek, vodných rastlín, postrekov a záhradníckych potrieb. Návrhy, realizácie, údržba záhrad.

SEDUM, s.r.o. - realizácia a údržba záhrad

Imre Madácha 2028/2 , Dunajská Streda

Návrh a realizácia záhrad, údržba záhrad, predaj rastlín a okrasných stromov, poradenstvo. Odborná montáž a servis automatických závlah a čerpadiel, realizácia záhradných jazierok.

Záhradníctvo ABIES ®

Čilistov 36 , Šamorín

Okrasné a ovocné dreviny, záhradné rastliny, stromy, kry a trvalky. Projekty záhrad, výsadba, realizácia.

GREEN GALLERY, s.r.o.

Dolný Štál , Dolný Štál

Navrhovanie a následná realizácia a údržba záhrad - kosenie, ošetrovanie, hnojenie, striekanie. Predaj okrasných drevín, stromčekov, sadeníc, trvaliek, ozdobnej keramiky.

Ing. Mgr. Zsolt Bankó - BANKO PLANT

Rényska ulica , Dunajská Streda

Obnova a údržba zelene. Návrh a realizácia sadovníckych úprav, zavlažovacích systémov, záhradných jazierok. Predaj okrasných rastlín, substrátov, osiva, hnojív a doplnkového tovaru.

Ladislav Takács - záhradnícke služby

Komárňanská 204/98 , Veľký Meder

3D návrhy, projekty okrasných záhrad, exteriérov, vizualizácie na základe fotografie. Údržba a realizácia okrasných záhrad. Predaj okrasných drevín, pestovanie rezaných chryzantém.

VA PRONT, s.r.o.

Pentelská 31 , Trhová Hradská

Sprostredkovateľská spoločnosť s rastlinami a realizácia záhrad. Upratovanie bytových a nebytových priestorov, skladov, záhrad.

SOVIDA s.r.o.

Čukárska Paka 48 , Veľká Paka

Predaj spojovacieho materiálu a elektrikárskeho náradia. Realizácia záhrad, montáž zateplovacích systémov a stavebné práce.

RITTERS, s.r.o.

Kvetoslavov 56 , Kvetoslavov

Sadové a parkové úpravy - projektovanie, terénne úpravy, automatické závlahy, výsadba drevín, stavba jazierok, altánkov, údržba a rekultivácia zelene, trávne koberce. Predaj záhradného substrátu.

Predošlá Nasledovná 1 - 17 z celkom 17 inzerátov