Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Žilinský kraj»Bytča
Predošlá Nasledovná 1 - 7 z celkom 7 inzerátov

Peter Svrček - Záhradníctvo SALUS

Veľké Rovné 336 , Veľké Rovné

Predaj závlahových systémov, realizácia záhradných jazierok a fontán. Predaj a pestovanie okrasných rastlín a drevín. Výsev trávnikov, kosenie.

Záhrada, spol. s r.o.

Fraňa Kráľa , Bytča

Pestovanie a predaj letničkek, balkónoviek, liečiviek a prisad zelenín. Predaj rezaných kvetov, okrasných drevín a závlahových systémov. Údržba zelene a vizualizácia záhrad v 3D formáte.

Helada, s.r.o. - záhradkárske potreby

Štefánikova 1404 , Bytča

Veľkoobchodný predaj záhradkárskych potrieb, záhradnej techniky, chemických prípravkov, chovateľských potrieb. Montáž závlahových systémov.

Garden Team

Malobytčianska 1538/3 , Bytča

Záhradnícke služby - návrhy záhrad, realizácia a výstavba záhrad. Záhradníctvo, záhradné centrum predaj záhradného sortimentu Bytča.

Juraj Maslík JuMaja

Súľov 183 , Súľov

Návrh a realizácia záhrad a parkov, výsadba zelene, úprava a údržba zelene a hrobových miest, zakladanie trávnikov výsevom alebo trávnatými kobercami. Predaj rastlín a kvetín.

EKOFIT s. r. o.

Predaj potrieb do záhrady, okrasných drevín, rastlín, ihličnanov, krov. Sadovnícke úpravy, jazierka, zakladanie a údržba trávnikov.

GARDEN TEAM s.r.o.

Malobytčianska 1538/3 , Bytča

Návrh realizácia a údržba záhrad, parkov a verejnej zelene. Futbalové trávniky, zelené a lišajníkové steny. Prírodný kameň do záhrady.

Lalima, s. r. o.

Hliník nad Váhom 71 , Bytča

Projekčné a realizačné práce v oblasti záhradníctva. Poradenstvo a spracovanie dokumentov ochrany prírody a krajiny pre mestá, obce, firmy, bežných občanov.

Predošlá Nasledovná 1 - 7 z celkom 7 inzerátov