Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 87 inzerátov

Maschinenring Slovensko s.r.o.

Dlhá nad Váhom č. 305 , Dlhá nad Váhom

Komplexné služby v oblasti zakladania záhrad a ich následnej údržby: projekty a realizácie, vizualizácie, výsadba zelene a odborná starostlivosť. Jazierka, pokládka trávnikových kobercov, altánky.

miniAgro, s. r. o.

Jelšovce 475 , Jelšovce

Návrh a realizácia závlah. Výsev a pokladanie trávnika. Ryhovače (drážkovače) pre závlahové systémy. Terénne úpravy pomocou zakladača trávnika a rotačných brán. Predaj príslušenstva pre mininakladače.

KVETOZEL Šabík s.r.o.

Štúrova 395/10 , Vráble

Prevádzkovanie záhradného centra - kvetinárstvo, realizácia záhrad a parkov, pestovanie ovocných a okrasných stromov, drevín a kvetov - letničky, úprava pôdy a trávnikov, terénne úpravy rotapédom.

Jaroslav Švihorík - Návrhy a úpravy záhrad

Záhumenice 206/99 , Jarok

Návrh a realizácia záhrad, údržba, pokládky trávnikov a závlahového systému, zimné záhrady, opilovanie stromov, chemický postrek porastov, rez ovocných drevín a viniča, poradenstvo, servis.

TERRA design, s.r.o.

A, Bratislavská 19 , Nitra

Záhradná architektúra, terénne úpravy, závlahové systémy, skalky, osvetlenie, trávnik, strešné záhrady, jarná a jesenná údržba. Predaj okrasných drevín.

GREENERY s.r.o.

Novomeského 507/59 , Nitra

Návrhy a vizualizácie záhrad, sadovnícke a terénne úpravy, montáž závlah, údržba zelene, pokládka a výsev trávnika, výroba altánkov, pergol, prístreškov, krbov, plotov, hojdačiek.

Ing. Ľuboš Geday - okrasné záhrady

Majakovského 7 , Nitra

Realizácia záhrady. Vypracovanie nápadu, návrhu - zavlažovanie, trávniky, rastliny, kameň, jazierka, doplnky. Údržba a poradenstvo v oblasti realizovania záhrad.

Ing. Jozef Pápay - Vivax garden

Ružová 147 , Horná Seč

Projektovanie a riešenie sadovníckych úprav, ponuka 3D vizuálneho projektu. Zakladanie vodných prvkov. Zakladanie trávnikov výsevom i pokládkou kobercovej trávy, zakladanie záhradných skaliek.

Ildikó Šubová - Gardenflo

Svodov 12 , Želiezovce

Záhradné centrum - realizácia záhrad a jazierok. Predaj kvetov, ovocných stromov, hnojív, sôch, kameňov, altánkov, hojdačiek, rybárskych a záhradkárskych potrieb. Výroba a predaj dlažby a ihrísk.

Garden TOP s.r.o.

Mostná 13 , Nitra

Komplexné služby v oblasti návrhu, realizácie a údržby zelene - kosenie, odburiňovanie, zalievanie, budovanie závlah, prihnojovanie.

Ing. Miroslav Horváth - záhradníctvo

Hlavná 71 , Šaľa

Predaj záhradníckych a aranžérskych produktov a materiálu. Projekcia, návrhy, realizácia a údržba sadovníckych úprav, automatických závlah, jazierok, drobných stavieb - altány, pergoly, mostíky.

Záhradné centrum Tóth

Kráľová nad Váhom 3180/1 , Kráľová nad Váhom

Záhradné centrum - záhradný nábytok a doplnky, dekoratívne a umelé kamene, dekoračné a tehlové obklady, ploty. Realizácie záhrad. Predaj krbového dreva.

Izabela Plechová - Garden centrum Isabell

Hlavná 127 , Komárno

Predaj záhradníckych potrieb, ovocných, okrasných stromov, kvetov, sadeníc, záhradných jazierok. Údržba záhrad, realizácia okrasných záhrad. Záhradná architektúra, zakladanie trávnikov.

Troja-zahrady.sk

Dolný koniec 469 , Jelenec

Projektovanie a realizácia záhrad, závlahové systémy, údržba zelene, starostlivosť o trávniky, spilovanie a ošetrovanie stromov, interiérová zeleň.

Jaroslav Blina - záhradnícke služby

Urxova 329/23 , Práznovce

Navrhovanie a realizácia okrasných záhrad, jazierok, terénne úpravy, výsevy trávnikov, údržba zelene, predaj záhradkárskych potrieb a skalkového kameňa.

GandC s.r.o.

Banská 4 , Nitra

Záhradná a krajinná architektúra, terénne úpravy, kompletné realizácie záhrad, realizácie parkov, údržba zelene, zavlažovacie systémy, okrasné dreviny, záhradný nábytok, údržba parkov a ihrísk.

Viktor Pekarík - Greenservis

Pri Kaštieli 4 , Nitra

Poskytovanie záhradníckych služieb v oblasti starostlivosti o trávnaté porasty, kry a stromy.

Ing. Attila Szabó - CASTRUM GARDEN

Komjatická 11 , Nové Zámky

Projektovanie, realizácia a údržba okrasných záhrad, sadových úprav. Realizácia záhradných jazierok, fontán, kaskád, pergol, inštalácia záhradného nábytku.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 87 inzerátov