Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Nitra
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 40 inzerátov

miniAgro, s. r. o.

Jelšovce 475 , Jelšovce

Návrh a realizácia závlah. Výsev a pokladanie trávnika. Ryhovače (drážkovače) pre závlahové systémy. Terénne úpravy pomocou zakladača trávnika a rotačných brán. Predaj príslušenstva pre mininakladače.

KVETOZEL Šabík s.r.o.

Štúrova 395/10 , Vráble

Prevádzkovanie záhradného centra - kvetinárstvo, realizácia záhrad a parkov, pestovanie ovocných a okrasných stromov, drevín a kvetov - letničky, úprava pôdy a trávnikov, terénne úpravy rotapédom.

Jaroslav Švihorík - Návrhy a úpravy záhrad

Záhumenice 206/99 , Jarok

Návrh a realizácia záhrad, údržba, pokládky trávnikov a závlahového systému, zimné záhrady, opilovanie stromov, chemický postrek porastov, rez ovocných drevín a viniča, poradenstvo, servis.

TERRA design, s.r.o.

A, Bratislavská 19 , Nitra

Záhradná architektúra, terénne úpravy, závlahové systémy, skalky, osvetlenie, trávnik, strešné záhrady, jarná a jesenná údržba. Predaj okrasných drevín.

GREENERY s.r.o.

Novomeského 507/59 , Nitra

Návrhy a vizualizácie záhrad, sadovnícke a terénne úpravy, montáž závlah, údržba zelene, pokládka a výsev trávnika, výroba altánkov, pergol, prístreškov, krbov, plotov, hojdačiek.

Ing. Ľuboš Geday - okrasné záhrady

Majakovského 7 , Nitra

Realizácia záhrady. Vypracovanie nápadu, návrhu - zavlažovanie, trávniky, rastliny, kameň, jazierka, doplnky. Údržba a poradenstvo v oblasti realizovania záhrad.

Garden TOP s.r.o.

Mostná 13 , Nitra

Komplexné služby v oblasti návrhu, realizácie a údržby zelene - kosenie, odburiňovanie, zalievanie, budovanie závlah, prihnojovanie.

Troja-zahrady.sk

Dolný koniec 469 , Jelenec

Projektovanie a realizácia záhrad, závlahové systémy, údržba zelene, starostlivosť o trávniky, spilovanie a ošetrovanie stromov, interiérová zeleň.

GandC s.r.o.

Banská 4 , Nitra

Záhradná a krajinná architektúra, terénne úpravy, kompletné realizácie záhrad, realizácie parkov, údržba zelene, zavlažovacie systémy, okrasné dreviny, záhradný nábytok, údržba parkov a ihrísk.

Viktor Pekarík - Greenservis

Pri Kaštieli 4 , Nitra

Poskytovanie záhradníckych služieb v oblasti starostlivosti o trávnaté porasty, kry a stromy.

Ing. arch. Janka Privalincová - architekt

Azalková 11 , Nitra

Služby architekta - vizualizácie, dizajn, interiéry a exteriéry, prieskumy terénu, zameranie, vypracovanie podkladov, fotodokumentácia, projektová činnosť, urbanizmus.

Troja záhrady s.r.o.

Dolný koniec 469 , Jelenec

Záhradná architektúra, realizácie záhrad, závlahové systémy, spilovanie a ošetrovanie stromov horolezeckou metódou, výsadby a údržby záhrad a verejných priestorov, poradenstvo v oblasti záhradníctva.

I & J Construction s.r.o.

Ďumbierska 41 , Nitra

Výstavba, rekonštrukcia bytov a domov, výstavba na kľúč, záhradná architektúra, výroba a montáž brán, predaj a montáž okien a dverí, murárske práce, obklady a dlažby, zatepľovanie, projektovanie.

Idea Garden s.r.o.

Predaj závlahových systémov HUNTER a čerpadiel, návrh a realizácia záhrad, údržba zelene, detských ihrísk, zelených striech Optigreen, zelených stieny, high-tech záhrad.

Green Art a. s.

Chrenovská ul. 30 , Nitra

Obchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní kvetov.

ProRain spol. s r. o.

Bratislavská cesta 19A , Nitra

Závlahy a záhradnícke potreby. Predaj závlahových systémov, trávnych osív, hnojív a substrátov, textílií, čerpacej techniky, záhradného náradia. Návrh záhrad, architektonické štúdio, prenájom strojov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 40 inzerátov