Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Košický kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 44 inzerátov

Ing. Vladimír Vagaský - GART - ART

Vyšný Žipov 0 , Vyšný Žipov 124

Komplexné navrhovanie záhrad a verejných priestranstiev pre súkromný a verejný sektor - vypracovanie projektovej dokumentácie. Realizácia sadových a terénnych prác, údržby a konzultácie.

tintin s.r.o.

Jesenského 26 , Košice

Návrh, projektovanie a realizácia súkromných záhrad.

Z & M s.r.o.

Zvonárenská 749 , Brzotín

Predaj hnojív, substrátov, osív, okrasných a balkónových kvetov a drevín, vonkajších plastových a keramických kvetináčov, jazierok s príslušenstvom. Návrh a realizácia záhrad a závlahových systémov.

Jaroslav Kupeček - Záhradníctvo ÁTRIUM

Rastislavova 81 , Košice

Zakladanie trávnikov technológiou trávnatých kobercov. Predaj rezaných a črepníkových kvetov, okrasných drevín, letničiek, smútočná väzba, realizácia sadovníckych úprav, výroba vencov a kytíc.

TRÁVNIK, s.r.o.

Gelnická 5 , Košice

Pokládka trávnika, údržba zelene, terénne úpravy, montáž zavlažovacích systémov. Predaj trávnatých kobercov.

Aquamotion ROSA, s.r.o.

Priemyselná 1 , Michalovce

Predaj záhradnej techniky, predaj a montáž zavlažovacích systémov. Návrhy a realizácia okrasných záhrad.

FiORE, s.r.o. Košice

Dunajská 20 , Košice

Návrhy a realizácia sadových úprav, údržba zelene a kosenie trávy, úpravy interiérov a exteriérov podľa Feng Shui.

DreamGardens s.r.o.

Domčeková 8 , Košice

Záhradná architektúra - navrhovanie, poradenstvo a konečná realizácia. Údržba zelene a záhrad, pokládky trávnatých kobercov, terénne úpravy. Realizácia vodných prvkov - jazierka, potôčiky, vodopády.

MSP servis s.r.o.

Okružná 1294/36 , Michalovce

Zavlažovanie záhrad profesionálnym automatických závlahovým systémom značiek TORO. Zatrávňovaním záhrad úžitkovými alebo okrasnými trávnikmi. Starostlivosť o trávniky, záhrady a poradenstvo.

EDEN ZÁHRADY s.r.o.

Dunajská 18 , Spišská Nová Ves

Projektovanie a realizovanie záhrad, prírodný kameň v exteriéri a interiéri.

ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR OBUŠEK, s.r.o.

Trnavská 53 , Košice

Vypracovanie architektonickej štúdie a realizačných projektov, návrh a projektovanie interiérov, záhradných plôch a terénnych úprav, drobná architektúra a návrhy exteriéru.

FLORANGE STUDIO

Alžbetina 16 , Košice

Projekčná činnosť, záhradná architektúra, realizácie a údržba záhrad a verejných priestranstiev, floristika, interiérová zeleň, kvetinová výzdoba interiérov a exteriérov.

Ing. Katarína Turošíková - MOJPROJEKT

Tichá 17 , Košice

Projekčná spoločnosť - zruby, drevodomy, montované domy, murované stavby, rekreačné budovy a komerčné priestory. Vizualizácie interiérov a exteriérov. Záhradný dizajn.

Milan Hrabovský - ALTEX

Kojšov 278 , Kojšov

Projekcia a realizácia okrasných záhrad a verejnej zelene, zavlažovacích systémov, údržba záhrad a verejnej zelene, predaj rastlín a drevín na objednávku.

FEMON s.r.o.

Mládežnícka 2 , Košice

Stavebné práce - výstavba domov, maliarstvo, murárske práce, rekonštrukcie, zatepľovanie, zemné a výkopové práce, revízie elektroinštalácií. Záhradkárske práce, návrhy a úpravy záhrad, projektovanie.

Záhradníctvo Royal Garden

Barčianska 137 , Košice

Návrhy a realizácie záhrad, vybudovanie záhradných jazierok, zakladanie trávnikov. Predaj hnojív a prípravkov na ochranu rastlín, ovocných stromov, substrátov, okrasných drevín a trávnikov.

ABC Záhradkár, s.r.o.

Skladná 10 , Košice

Veľkoobchod a maloobchod so záhradkárskymi, včelárskymi, vinárskymi a chovateľskými potrebami. Realizácia záhrad na kľúč, údržbové práce záhrad a okolia, projektovanie zavlažovacích systémov.

CM-ZÁVLAHY s.r.o.

Hlavná 563/59 , Geča

Predaj, inštalácia, projektovanie a údržba závlahových systémov. Hĺbenie rýh pri inštalácii závlahových systémov. Predajňa GREENSHOP - závlaha, trávnik, záhrada.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 44 inzerátov