Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Česká republika
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 64 inzerátov

Martin Kopal - A+A HOKO

Bezručova 410/31 , Říčany

Rekonštrukcie na kľúč. Obklad a dlažba, fasády, búracie, murárske, upratovacie a záhradnícke práce, elektroinštalácie, údržba ciest. Renovácia a predaj podláh. Predaj dverí a kuchýň. Hodinový manžel.

Dominik Kopčáni - D&G Garden Studio

Alšova 2640/20 , Jihlava

Projektovanie vodopádu, potôčiku, parkov, sekanie trávy. Údržby záhrad, úpravy sadov, chodníkov, návrh, sekanie trávy, záhradné práce, záhradná architektúra.

Michal Skoupý - záhrady

Bořetická 4140/1 , BRNO

Záhradná architektúra, záhradné jazierka, realizácia a údržba záhrady, zakladanie trávnikov, zavlažovacie systémy, terénne úpravy minibagrom.

Jan Schlitz - ateliér Schlitz

Strážovská 652/99 , Praha

Návrhy a projektovanie záhrad, záhradná architektúra a dizajn, realizácie a údržba záhrad.

Bc. Pavel Běťák - záhradná tvorba

Hovorany 672 , Hovorany

Poskytovanie záhradníckych služieb, návrh a úprava zelene, záhrad, okrasných záhrad, zakladanie trávnikov, výsadba rastlín, údržba zelene, automatické závlahy, orezy drevín, sadové úpravy.

Tomáš Lelek

Čistěves 44 , Čistěves

Automatické zavlažovacie systémy – komplexná realizácia závlah, autorizovaný servis. Závlahové systémy Hunter, predaj a inštalácia automatických kosačiek.

BeGARDEN

Paskovská 191 , Krmelín

Návrhy a realizácie záhrad - údržba záhrad, zemné práce, záhradné jazierka, závlahové systémy, údržba športových areálov, odhadzovanie snehu.

Ing. Milan Bouzek - záhradníctvo

Pražská 5 , Plzeň

Záhradníctvo - predaj kvetov, kytíc a ich donáška, predaj rôznych rastlín a drevín, návrh a realizácia záhrad, údržba zelene.

Záhradníctvo Polička

M. Švabinského 796 , Polička

Návrh, realizácie a údržby záhrad, záhradných jazierok, trávnikov, zavlažovacej techniky, záhradných drevostavieb. Zemné práce a záhradná architektúra.

HABITAT, a.s.

V. Nezvala 977 , Náměšť nad Oslavou

Veľkoobchod a maloobchod s kobercami a bytovým textilom - záclony, deky, závesy, župany. Poskytovanie komplexných služieb - hotelový program, šitie, záhradnícke práce, výsadba, údržba záhrad.

Zahradní centrum "V aleji",s.r.o.

Křenovická 1286 , Slavkov u Brna

Predaj záhradníckych potrieb - stromy, kry, sadenice, kvety, trávy, hnojivá, bazénová chémia, izbové rastliny, náradie. Návrhy, realizácie a údržba záhrad.

INKOPP, s. r. o.

Křivoklátska 258 , Praha

Projektové, inžinierske a konzultačné činnosti v oblasti pozemného staviteľstva a vodohospodárskych stavieb, sadové úpravy, záhradná architektúra, stavebný dozor. Energetické posúdenie objektov.

ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR s.r.o.

Beranova Lhota 10 , Chotoviny

Záhradná architektúra, realizácia záhrad a rekonštrukcie historických, zámockých a mestských parkov. Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti sadových úprav.

Studio ARC s.r.o.

Kupkova 796/20 , Praha

Autorské projekty nízkoenergetických a ekologických budov, návrhy interiérov, záhrad, bytových, firemných a kancelárskych interiérov, design nábytku. Stavby z prírodných stavebných materiálov.

Ing. Andrea Šujanová - ART GARDEN

Záhradná a krajinná architektúra, projekty a návrhy zelene, realizácia a rekonštrukcia záhrad, údržba zelene, poradenstvo v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Ing. Zuzana Blažková - Záhradná architektúra

Na Konci 268 , Ohrobec

Projektovanie a realizácia záhrad, jazierok, pergol, úpravy terénov, pokládka trávnikov, montáž závlahových systémov, záhradné poradenstvo, rekonštrukcia starých záhrad.

Zahradní centrum v Děčíně BH s.r.o.

Teplická 34 , Děčín

Údržba zelene, záhradnícke centrum. Projektovanie a realizácia záhrad rodinných domov, komunálna výsadba. Predaj hnojív a substrátov, záhradnej techniky.

RSU s.r.o.

Voletinská 252 , Trutnov

Projektovanie, vizualizácia, realizácia záhrad, jazierok, úprava terénu, výsadba trávnika, tesárske práce, zatepľovanie. Výroba záhradného nábytku, altánkov, pergol, domčekov, zrubov, malých chát.

Okrasná školka Svrkyně s.r.o.

Svrkyně 91 , Svrkyně

Záhradnícka firma zaoberajúca sa návrhom, realizáciou a údržbou záhrad. Predaj kerov, živých plotov ako aj ďalších okrasných rastlín.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 64 inzerátov