Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko»Slovensko»Banskobystrický kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 38 inzerátov

Marvisgarden, s.r.o.

Tatranská 41 , Banská Bystrica

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

Lpland - záhradnícka činnosť

Školská 1571/43 , Hriňová

Projekcia záhrad, závlahové systémy, úprava terénnu, sanácia a ošetrovanie drevín, údržba zelene, zakladanie trávnikov, jazierka, pokládka dlažby, altánky a prístrešky, murované bazény.

ISOSTAV BB s.r.o.

Podhrádok 387 , Predajná

Montáž sadrokartónu, rekonštrukcie interiérov, podkrovia, gabionové konštrukcia, pokládka zámkovej dlažby a obrubníkov.

Trans-plant, s.r.o.

SNP 49 , Brezno

Projektovanie a realizácia záhrad a jazierok - úpravy terénu, zemné, búracie práce, pokládka dlažby, trávnika, montáž a predaj závlah, drevín, hnojív, poradenstvo, servis, požičovňa náradia, preprava.

Ján Hluchý - RELAX GARDEN

Vrsok 66 , Sebechleby

Návrhy a kompletné záhradné a parkové realizácie, automatické závlahy, trávniky, múrik a chodníky z kameňa, údržba trávnikov, zelene a hrobov.

RIAT, s.r.o.

Poskytovanie kompletných služieb v oblasti návrhu a realizácii okrasných záhrad, záhradnej architektúry. Zemné a výkopové práce. Predaj zámkovej dlažby, piesku, štrku, vymývaného štrku, kamennej drte.

Záhradníctvo pod Urpínom

Timravy 1451/15 , Banská Bystrica

Predaj okrasných drevín, skalničiek, trvaliek, ovocných stromov, rašeliny, substráty, hnojivá, prostriedky na ochranu rastlín. Doplnkový sortiment - záhradná keramika.

Ing. Ivan Sobôtka - GARDEN DESIGN

Priemyselná 4 , Hliník nad Hronom

Návrh a realizácia okrasných záhrad, údržba okrasnej zelene. Predaj - hnojivá, listnaté a ihličnaté stromy a kry, ovocné dreviny, trvalky, skalničky, okrasné trávy, letničky, substráty, trávne osivá.

Ing. Erika Bencsíková - dizajn záhrad

Internátna 20 , Banská Bystrica

Realizácia záhrad, parkov, firemných priestorov, rekonštrukcia a údržba zelene. Výsadba drevín, trvaliek, okrasných tráv, letničiek, založenie trávnika výsevom, položenie trávneho koberca.

Ing. Michala Poláková - ARDEN

Malohontská 1076/20 , Rimavská Sobota

Záhradná a krajinná architektúra, projektová činnosť, poradenstvo v oblasti údržby zelene. Grafické služby, grafický dizajn - firemné logá, logotypy, vizitky, katalógy, brožúry, pozvánky.

Ing. arch. Tomáš Sobota - TS Design

Komenského 11 , Banská Bystrica

Ateliér s architektonickým a dizajnérskym zameraním, projekty občianskych stavieb, firemných objektov a rodinných domov.

Katarína Škubalová - Semiramis

Poľná 35 , Banská Bystrica

záhradné centrum - kosenie a údržba trávnikov, strihanie živých plotov, starostlivosť o výsadby, starostlivosť o výsadby. Predaj stromov, ovocných drevín, kríkov a trvaliek.

Rock Garden, s.r.o.

K.Mikszátha 273/9 , Rimavská Sobota

Služby v oblasti záhradnej architektúry, pestovania a predaja okrasných rastlín.

Jaroslav Škojec - Zahradník Jaro

Hlboká 3955/5 , Banská Bystrica

Komplexné záhradnícke služby. Realizácia a údržba sadových úprav, záhrad, rez ovocných a sadových drevín. Výsadba zelene, skalky, jazerá, vodopády, starostlivosť o rastliny v interiéroch.

KVETY JB

Sobôtka 130 , Rimavská Sobota

Kvetinárske služby. Projektovanie a zakladanie záhrad, viazanie kytíc a smútočných vencov, predaj darčekových predmetov.

ARCHITEKTONICKÝ ATELIER PODOBA, s.r.o.

Sady 24 , Sklené Teplice

Architektonický ateliér, štúdiá obytných a občianskych stavieb - byty, rodinné domy. Návrh záhradných plôch, terénnych úprav domov a priestorov.

Jana Baranová - DENSIFLORA

J. Kráľa 678/18 , Divín

Navrhovanie a predaj závlahového systému, okrasných záhrad, tvarovanie drevín, hnojenie drevín a trávnika, predaj hnojív a záhradného nábytku.

Ján Ďurček - ORBIS

Kollárova 4 , Nová Baňa

Projekty a údržba sadovníckych úprav, realizácia jazierok, predaj záhradnej techniky, okrasných a ovocných drevín, osív a sadbových zemiakov, cibuľovín, letničky, trvalky, skalničky.

Satori gardens s.r.o.

Hronská ulica , Zvolen

Záhradné centrum, predaj ovocných drevín, rastlín, krbov, sôch, substrátov, hnojív, obkladov, dlažieb, prírodných kameňov. Návrh, realizácia a údržba záhrad, montáž závlah, pokládka a výsev trávnika.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 38 inzerátov