Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 647 inzerátov

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Royova 2 , Bratislava

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

Pavol Petrík - SPRINTER

Hollého 1 , Senec

Záhradná architektúra projekcia ,návrhy, realizácia, údržba okrasných a úžitkových záhrad. Poradenstvo. Rolované trávniky - predaj ,odborná pokládka a údržba trávnikov. Automatické závlahové systémy TORO, návrh, inštalácia, servis, zazimovanie a repasácia. Záhradné nízkonapäťové LED osvetlenie 12v In-Lite. Návrh, inštalácia a servis.

Marvisgarden, s.r.o.

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

Záhradník LUKAS

Vajanského 1947/7 , Piešťany

Profesionálne záhradnícke služby. Tvorba a údržba okrasnej zelene, záhradný dizajn, veľkoplošné zakladanie zelene, automatické závlahy.

GARDEN for you s.r.o.

Hlavná 102/2 , Kapušany

Návrh a realizácia záhrad, terénne úpravy, pokládka trávnikových kobercov, celoročná údržba, orez drevín, výrub drevín, realizácia závlahy, vodných prvkov a jazierok, ošetrovanie a postreky drevín.

Záhradníctvo Kozový

Školská 100/2 , Dolné Kočkovce

Predaj bonsajov, okrasných drevín, ovocných stromov, drobného ovocia, trvaliek, letničiek, zeminy, rašeliny, hnojív a chemických postrekov.

Art Project Group, spol. s r. o. .

Zámocká ul. 1063/8 , Malacky

Realizácie závlahových systémov - postrekovače, čerpadlá, tlakové spínače. Realizácie a rekonštrukcie záhrad, údržba zelene, jazierka, pokládka trávnikov. Predaj ratanového záhradného nábytku.

GREEN TEAM, s.r.o.

Bajzova 2 , Nitra

Návrhy a realizácie záhrad a trávnikov, zimných záhrad a presklených miestností. Pokládka trávnikov, údržba zelene, návrh zavlažovacieho systému, záhradné jazierka.

WISTERIA, spol. s r.o.

Dobšinského 6 , Ivanka pri Dunaji

Návrh, projekcia a realizácia záhradnej architektúry a sadovníckych úprav, výsadba okrasných rastlín a drevín.

Záhrady Flora

Kvetinová 1491/5 , Nové Mesto nad Váhom

Záhradnícke služby - projekčná činnosť, zemné práce, terénne úpravy,inštalácia závlahových systémov, vyhotovenie drevených konštrukcií, zakladanie zelene, sadové úpravy, starostlivosť o zeleň.

Ing. Jana Smrčová - Verbena trvalkové záhrady

Ruskov 102 , Ruskov

Záhradníctvo - predaj rastlín, hnojív, náradia, vypracovanie projektovej dokumentácie, inventarizácia zelene, sadové úpravy, úprava hrobových miest, údržba zelene, aranžérstvo, poradenstvo.

Ľubomír Rusko - záhradníctvo LURUS

Nitrianska Blatnica 298 , Nitrianska Blatnica

Komplexné služby od projekcie a návrhov záhrady, cez výstavbu až po údržbu už existujúcej záhrady.

Acer združenie podnikateľov

P.O.Hviezdoslava 9 , Martin

Komplexné služby v oblasti sadovníckej a krajinárskej tvorby - návrhy a realizácia sadových úprav, údržba záhrad, výruby a rez stromov aj s lezeckou technikou.

Záhradníctvo HEDERA, s.r.o.

Povina 147 , Povina

Návrhy a realizácie záhrad. Predaj okrasných rastlín, ovocných drevín, mulčovacej kôry, zeminy. Celoročná starostlivosť o súkromnú aj verejnú zeleň.

Štefan Prieložný - záhradníctvo

Konská 222 , Rajecké Teplice

Realizácia okrasných záhrad na kľúč, predaj balkónových kvetov, sadeníc, okrasných drevín a zeleninových priesad.

Záhradečka - návrh, realizácia a údržba záhrad

Trnava , Trnava

Kompletný záhradnícky servis - projektové spracovanie návrhu záhrady, založenie, realizácia a údržba okrasných záhrad, záhradných jazierok a biobazénov, hrobových miest, poradenstvo.

APRO Záhradné centrum s.r.o.

M. R. Štefánika č. 54 , Malacky

Záhradnícke služby a poradenstvo. Predaj záhradného náradia a techniky, okrasných a ovocných rastlín, prostriedkov na ochranu rastlín, plotov, svietidiel, krbov a kachlí. Realizácia záhrad.

L & M Pools

Trnavská 63 , Bernolákovo

Predaj bazénov, vírivých vaní a príslušenstva, realizácia stavebných prác. Záhradná architektúra, realizácia okrasných záhrad, návrh a realizácia závlahového systému. Predaj olejových kotlov.

Družstvo LIST

Štúrova 5 , Detva

Realizácia nízkoenergetických drevostavieb rodinných domov. Rekonštrukcie domov, bytov a bytových jadier, hydroizolácie, terénne úpravy, návrhy a realizácie záhrad, montáž sadrokartónu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 647 inzerátov