Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 624 inzerátov

Pavol Petrík - SPRINTER

Hollého 1 , Senec

Záhradná architektúra projekcia ,návrhy, realizácia, údržba okrasných a úžitkových záhrad. Poradenstvo. Rolované trávniky - predaj ,odborná pokládka a údržba trávnikov. Automatické závlahové systémy TORO, návrh, inštalácia, servis, zazimovanie a repasácia. Záhradné nízkonapäťové LED osvetlenie 12v In-Lite. Návrh, inštalácia a servis.

Marvisgarden, s.r.o.

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

GARDEN for you s.r.o.

Hlavná 102/2 , Kapušany

Návrh a realizácia záhrad, terénne úpravy, pokládka trávnikových kobercov, celoročná údržba, orez drevín, výrub drevín, realizácia závlahy, vodných prvkov a jazierok, ošetrovanie a postreky drevín.

CREATIVE ZÁHRADNÉ ŠTÚDIO s. r. o.

T. Vansovej 2008/15 , Partizánske

Návrhy sadových úprav, záhradnícke a sadovnícke služby, realizácia záhrad pri rodinných domoch, parkové úpravy a mestská zeleň, vysádzanie kvetináčov, realizácia záhrad na kľúč.

KVETY JB

Sobôtka 130 , Rimavská Sobota

Kvetinárske služby. Projektovanie a zakladanie záhrad, viazanie kytíc a smútočných vencov, predaj darčekových predmetov.

Terra Green, s.r.o.

SNP 684/88 , Trenčianske Teplice

Záhradnícke služby, realizácia okrasných záhrad, zakladanie, úprava a údržba okrasnej zelene, aranžérske práce a výzdoba interiérov. Kvetinárstvo - predaj rezaných, črepníkových a umelých kvetov.

EKOBOX, s.r.o.

Viktora Bilčíka 15 , Nové Mesto nad Váhom

Projektovanie, 3D vizualizácia, návrhy a úpravy záhrad, realizácie jazierok, terénne úpravy, pokládka trávnika, montáž závlahových systémov, údržba zelene, trávnika - kosenie, hnojenie, zimná údržba.

Michal Polakovič

Ivana Bukovčana 18 , Bratislava

Navrhovanie, realizácie, rekonštrukcie, údržby záhrad, automatické závlahové systémy, zámková dlažba, záhradné chodníky, trávniky, zimná údržba.

FLORANGE STUDIO

Alžbetina 16 , Košice

Projekčná činnosť, záhradná architektúra, realizácie a údržba záhrad a verejných priestranstiev, floristika, interiérová zeleň, kvetinová výzdoba interiérov a exteriérov.

MAPEKA s.r.o. - projekčná činnosť

Marcheggská 88/A , Stupava

Architektúra a dizajn - projektovanie a výstavba jednoduchých stavieb, interiérová, exteriérová a záhradná architektúra, dizajn nábytku a poradenstvo pri zariaďovaní interiérov.

Prirodné záhrady

Jazdecká 49 , Chorvátsky Grob

Záhradný prírodný dizajn. Zdravý dizajn v súlade s prírodou. Vráťme prírodu do našich záhrad.

ARCHITEKTONICKÝ ATELIER PODOBA, s.r.o.

Sady 24 , Sklené Teplice

Architektonický ateliér, štúdiá obytných a občianskych stavieb - byty, rodinné domy. Návrh záhradných plôch, terénnych úprav domov a priestorov.

I & J Construction s.r.o.

Ďumbierska 41 , Nitra

Výstavba, rekonštrukcia bytov a domov, výstavba na kľúč, záhradná architektúra, výroba a montáž brán, predaj a montáž okien a dverí, murárske práce, obklady a dlažby, zatepľovanie, projektovanie.

miniAgro, s. r. o.

Jelšovce 475 , Jelšovce

Návrh a realizácia závlah. Výsev a pokladanie trávnika, kosenie, hnojenie. Výroba ryhovačov (drážkovačov) pre závlahové systémy. Terénne úpravy pomocou zakladača trávnika a rotačných brán.

Lórant Csicsay - Areaplan

Nová Ves 2225 , Dunajská Streda

Návrh a realizácia záhrad, projektovanie a montáž automatických závlahových systémov, údržba záhrad, servis závlahových systémov.

full house s. r. o.

Tallerova 4 , Bratislava

Architektonické služby - architektonický návrh stavby, projekčná a inžinierska činnosť, realizácia stavieb. Návrhy a realizácia interiéru.

Ing. Katarína Turošíková - MOJPROJEKT

Tichá 17 , Košice

Projekčná spoločnosť - zruby, drevodomy, montované domy, murované stavby, rekreačné budovy a komerčné priestory. Vizualizácie interiérov a exteriérov. Záhradný dizajn.

ZAHON s.r.o.

Jurkovičova 6579/12 , Prešov

Záhradnícke služby - úprava a modelovanie terénu, príprava pôdy na výsadbu, výsadba stromov, zakladanie trávnikov, údržba zelene. Projektovanie a realizácia závlahy. Poradenstvo v záhradníctve.

GARDEN TEAM s.r.o.

Malobytčianska 1538/3 , Bytča

Návrh realizácia a údržba záhrad, parkov a verejnej zelene. Futbalové trávniky, zelené a lišajníkové steny. Prírodný kameň do záhrady.

Robert Kučera - GREEN COLOUR

Na vŕšku 164 , Sekule

Projekcia a realizácia sadovníckych úprav, záhradnej architektúry, výsadba okrasných rastlín a drevín. Údržba zelene. Navrhovanie a montáž automatických závlahových systémov, predaj okrasných rastlín.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 624 inzerátov