Murárske práce

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 999 inzerátov

Mark Empire, s.r.o.

Z. Nejedlého 2871/35 , Levice

Stavebné práce - zemné a búracie práce, betónovanie základov, murovanie, montáž sadrokartónu, maľovanie, zatepľovanie, pokladanie dlažieb a obkladov, montáž potrubí a kúrenia, zváranie, zámočníctvo.

Juraj Cseri, stavebné práce

Švabinského 904/6 , Bratislava

Maľovanie, stierkovanie, búracie práce, murárske práce, obklady, dlažby, omietky, pokládka parkiet, kamenné obklady, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce.

Peter Sabo - montáž sadrokartónu

Adyho 2889/12 , Lučenec

Osadzovanie okien a parapiet. Montáž sadrokartónu, obkladanie stien, maliarske a natieračské práce, kladenie textilných dlážkových krytín.

STEFER, s.r.o.

Kapitulská 17 , Trnava

Kompletné dodávky, rekonštrukcie, výstavby a nadstavby rodinných domov a objektov, zatepľovacie systémy, prestavby interiérov – kancelárie, spoločenské priestory, sociálne zariadenia.

STAVOSERVIS Trebišov

Družstevná č. 195 , Plechotice

Výstavba objektov - murárske, omietkárske, zámočnícke, klampiarske práce. Kúrenárske, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce.

Oskár Štaubert - OSKAROLEX

Podzámska 12 , Nové Zámky

Predaj a montáž plastových okien a dverí, parapetov, protihmyzových sietí, PVC roliet, žalúzií a ostatnej tieniacej techniky a doplnkov. Murárske a údržbárske práce.

ZEN - Zelená energia, s.r.o.

Herlianska 59 , Košice

Stavba domov na kľúč, kompletná realizácia stavieb, murárske práce, zatepľovacie práce, kúrenárske práce, Košice. Predaj tepelnej techniky.

KLAMPTECH, s.r.o.

Košikárska 1928/22 , Nové Mesto nad Váhom

Služby v oblasti strešných systémov - klampiarstvo, pokrývačstvo, izolatérstvo - hydroizolácie plochých striech IPA, tesárstvo, nátery, stavebná činnosť.

MJ & MJ s.r.o.

Bratislavská 57/64 , Galanta

Čalúnnictvo, maliarske, omietkárske a upratovacie práce. Predaj stavebného materiálu. Montáž sadrokartónu a obkladanie stien.

Milan Randa - stavebné práce

Senická cesta 5 , Banská Bystrica

Stavebná firma. Vykonávanie inžinierskych, bytových a občianskych stavieb. Stavby na kľúč, obklady, demolácie a búracie práce, montáž sadrokartónu.

Peter Gajdošík - MLADŠÍ

Smreková 3096/26 , Žilina

Kamenárske a murárske práce. Pokladanie dlažieb a obkladov, rekonštrukcie bytových jadier, omietky a iné stavebné práce. Kamenárske a murárske práce.

Radovan Malovec - stavebné práce

Žlkovce 131 , Žlkovce

Murárske práce, montáž sadrokartónu a podhľadov, podlahárstvo a obkladačské práce, fasádne lešenie, zatepľovanie.

František Kučák - Svet okien

Oščadnica 1076 , Oščadnica

Predaj a montáž plastových okien a dvier, vchodových a bezpečnostných dvier, parapiet, žalúzií, sieťok. Montážne a murárske práce.

Richard Feltovič - REKO - Build

Moyzesova 854/23 , Sabinov

Stavebné práce, rekonštrukcia bytových jadier, maliarske práce, búracie práce, murárske práce, pokládka dlažieb, práce so sadrokartónom, práce s podlahovými krytinami.

P. Š. stavb s. r. o.

Podhorie 1552 , Beluša

Zatepľovanie a obnova bytových a rodinných domov, sadrokartóny, stierky, maľby, obklady, dlažby, tesárske a klampiarske práce, lešenárske práce.

Mion Building Company s.r.o.

Uzovské Pekľany 110 , Uzovské Pekľany

Murárske práce, sadrové a cementové omietky, sadrokartonárske práce, obkladačské práce, maliarske a natieračské práce, pokládka dlažby, osadzovanie okien, dverí a montáž podláh. Stavby na kľúč.

PILOT - MONT spol. s r.o.

Byster 1 , Sady nad Torysou

Zatepľovanie budov a technické riešenia, projektovanie, poradenstvo. Dodatkové práce - rekonštrukcie, domy na kľúč, spracovanie guľatiny, murárske, zváračské, tesárske a maliarské práce, kúrenie.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 999 inzerátov