Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kúrenie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 863 inzerátov

UNIVENTA BB, s.r.o.

Laskomerská 5649/2 , Banská Bystrica

Predaj kompletného systému podlahového a stenového vykurovania, podlahové konvektory, slnečné kolektory, tepelné čerpadlá, zásobníky vody, stropné chladenie. Výroba komponentov.

SUMIT SLOVAKIA, s. r. o.

Letná 6 , Košice

Regulovanie a výmena rozvodov ústredného kúrenia. Dodávka a inštalácia vykurovacích telies, ventilov, armatúr, kotlov a vodomerov. Výmena kanalizácie. Rekonštrukcia plynových rozvodov.

TermoConsult, s. r. o.

Podunajská 56A , Bratislava

Predaj a montáž elektrického podlahového a stenového vykurovania DEVI, RAYCHEM, elektrických konvektorov ATLANTIC, sálavých panelov ATLANTIC, klimatizácií, fotovoltiky VIESSMANN. Kurenárske práce.

Rudolf Macek Voda - servis

B.S.Timravy 950/13 , Žilina

Služby v oblasti vody, plynu, kúrenia - výmena WC, umývadiel, batérií, zapájanie, inštalácia umývačiek, práčok, výmena, oprava a inštalácia potrubí, radiátorov, kotlov a podlahového kúrenia a podobne.

G A S E N E R G spol. s r.o.

Račianska 71 , Bratislava

Odborné prehliadky a skúšky plynových a tlakových zariadení. Plynoinštalatérske, kúrenárske a vodoinštalatérske práce. Dodávka, montáž, rekonštrukcie a servis kotlov, potrubných zariadení.

Vladimír Baran

Moskovská 36 , Banská Bystrica

Voda, kúrenie, všetky vodoinštalačné a kúrenárske práce.

Peter Kobza - Hydrotherm

Kľačno 336 , Kľačno

Montáž plynových zariadení, ústredného kúrenia a solárnych zariadení.

Pavol Kopčík PK - predaj kotlov

Popradská 502/25 , Veľká Lomnica

Predaj automatických kombinovaných kotlov na pelety a drevo. Predaj a výroba paliva - pelety a drevo. Návrh a realizácia - kúrenia, solárnych systémov, kozubov, kotlov a regulácie.

Vladimír Janošo - KOVOTOP

Nám. slobody 1000 , Vranov nad Topľou

Montáž a rozvody ústredného kúrenia. Rozvody vody a sanitárnej techniky. Tepelné izolácie potrubí. Montáž a údržba meracej regulačnej techniky. Výroba nových strojárenských výrobkov. Demontážne práce.

Peter Murgač - inštalatér

J.K. Hella 2 , Banská Štiavnica

Kurenárske a vodoinštalatérske práce. Oprava a údržba vykurovacieho príslušenstva, opravy WC, umývadiel, výmeny batérií, vaní.

URANPRES, spol. s r.o.

Fraňa Kráľa 2 , Prešov

Stavebná firma - dodávky geologických, bansko-stavebných, stavebných a vrtných prác, geologicko - geofyzikálne, banské, vrtné, geodetické, špeciálne zemné a stavebné práce, výroba reziva.

Erik Sedlák - LAHER

Mierová 24 , Želiezovce

Predaj a montáž vodoinštalačného a plynoinštalačného materiálu a ústredného kúrenia. Servis a revízie plynových spotrebičov, realizácia STL a NTL plynovodov.

SOLIDO, s.r.o.

1. mája 32 , Liptovský Mikuláš

Predaj a montáž vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu - potrubné systémy, tvarovky, kanalizačné PVC rúry, odpadové rúry, sanitrána keramika, vodovodné batérie, prípojky k WC, radiátory, kotle.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 863 inzerátov