Kováčstvo a zámočníci

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 87 inzerátov

Miroslav Koiš - zámočníctvo

Kostolná pri Dunaji , Kostolná pri Dunaji

Ponuka kováčskych a zámočníckych prác - brány a bránky, brány s automatickým zatváraním, oplotenia, zábradlia, prístrešky, výroba reklamných tabúľ.

Mikuláš Štofaňák - Artisan

Topoľová 28 , Zvolen

Kováčske a zámočnícke práce, povrchové úpravy a zinkovanie výrobkov, brány, samonosné brány, plotové dielce, mreže, zábradlia, oceľové konštrukcie a prístrešky.

Jaroslav Kobyliak STATUS

Pri Rajčianke 49 , Žilina

Výroba rôznych druhov kovaných výrobkov - brány, zábradlie, schodiská, oplotenie, rôzne druhy mreží, športové náradie do posilňovní.

Branislav Konečný Kovofúz

Priemyselná 277 , Senica

Umelecké kováčstvo - výroba kovových zábradlí, brán, oplotení, kovového nábytku, garníž a schodísk. Povrchová úprava, repliky zbraní, spojovanie materiálov.

MZ KOV, s.r.o.

Nový Tekov 134 , Nový Tekov

Kovoobrábanie, zámočníctvo, výroba jednoduchých výrobkov z kovu, opracovanie kovu jednoduchým spôsobom, nákladná cestná doprava, poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve.

ZOK s.r.o.

Parková 883 , Chtelnica

Zámočnícke práce a obrábanie kovov, sústružnícke práce. Výroba okrasných kovaných plotov a brán na mieru, výroba atypických súčiastok pre poľnohospodárske stroje.

Miroslav Lanža - kovovýroba

Čáčovská cesta 1407/2 , Senica

Umelecké kováčstvo výroba na mieru – brány, ploty, zábradlia. Konštrukcie a zámočnícke výrobky na zákazku, ohýbanie profilov, trubky, uholníky, pásoviny.

Miroslav Feranc - kovovýroba

Vyšnokubínska 85/97 , Vyšný Kubín

Kovovýroba a zámočnícke práce - brány, plotové dielce, mreže, schodištia, zábradlia na schody či balkóny, prístrešky, zvárané konštrukcie, výrobky z plechu.

Slavomír Paluška - AKOVA

Slovenského raja 500 , Spišské Tomášovce

Zámočníctvo a kovovýroba - prístrešky, kovové doplnky, brány, ploty, zábradlia, balkónové zábradlia.

Paška - umelecké kováčstvo, s.r.o.

Koniarovce 291 , Koniarovce

Umelecké kováčstvo - kované brány, ploty, stoly a stoličky, kované poličky, garniže, kované stojany vešiakové, svietniky, tienidlá, svietidlá, kované krbové náradia.

Vladimír Antalík - ANT KOV - umelecké kováčstvo

Horné Orešany 426 , Horné Orešany

Umelecké kováčstvo. Výroba kovaných plotov, brán, mreží a zábradlí, kovaného nábytku do bytov a záhrad, dekoračných predmetov, chladných zbraní, zbrojí. Teambuildingové hry - tvorba plastiky z kovu.

Jozef Ružbarský - kovové brány

Hermanovce 373 , Hermanovce

Výroba kovaných plotov, brán, výroba zábradlia, kovové konštrukcie, výrobky z kovu, krbové náradie, návrh, realizácia, montáž.

Borino.sk

Kalincčaka 15 , Prievidza

Kované brány, samonosné brány, plotové dielce, mreže, zábradlia, rôzne oceľové konštrukcie, žiarové zinkovanie, pohony brán, ťahokov, lamely, mreže, okenné ohrádky, nerezové brány, schody.

Ing. Peter Kolenčík - konštrukcie

A. Hlinku 898/33 , Teplička nad Váhom

Kovové konštrukcie, schodiská, zábradlia, brány, oplotenia, interiérové doplnky, stojany, mreže, prístrešky, zámočnícke a kováčske práce.

Rastislav Mozola - ART KOV

Štúrova 945/14 , Chynorany

Výroba kováčskych a zámočníckych produktov - brány, ploty, mreže, zábradlia, postele, stoličky, police, náradia ku krbom. Repliky mečov a dýk, meče pre historický šerm, kopije, kovové elementy.

IDEA SUNSHINE s.r.o.

Nábrežie Janka Kráľa 1285/3 , Liptovský Mikuláš

Výroba a predaj - krby a kachľové pece, sporáky, pece na pečenie chleba grily, doplnkové a zámočnícke výrobky, komíny, poradenstvo. Hydroizolácia stavieb, tepelná technika, bytové a nábytkové doplnky.

Marek Kosiba - kovovýroba

Trávnica 118 , Trávnica

Kovovýroba - kované a nerezové oplotenia, brány, zábradlia, kovanie schodísk, prístrešky, záhradný nábytok.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 87 inzerátov