Architekti a dizajnéri

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 245 inzerátov

CORE Architects

Železničiarska 114/10 , Galanta

Architekt - vypracovanie architektonickej štúdie s 3D vizualizáciou interiéru či exteriéru. Vypracovanie projektovej dokumentácie na územné rozhodnutie, stavebné povolenie.

Archideal

Zahradnická 27/11 , Bratislava

Architektonická spoločnost navrhujúca interierový dizajn od A-Z.

GreenFingers, s.r.o.

Športová 1336/26 , Malinovo

Projektovanie, architektúra, realizácia, údržba záhrad, montáž závlah, terénne úpravy, pokládka trávnika, realizácia jazierok, stavba pergol, altánkov, aranžovanie, poradenstvo, recyklácia odpadu.

Archilab s.r.o.

Kupeckého 516/3 , Bratislava

Navrhovanie a realizácia interiérov a stavieb od celkového konceptu, realistických vizualizácií a projektovej dokumentácie až po zabezpečenie realizácie.

INTERIÉRY Consulting s.r.o.

Záhlinice 22 , Hulín

Produkčná a lektorská činnosť, návrhy a úpravy interiéru a záhrad- kurzy, prednášky, školenia. Malovanie orig.obrazov, malované nástenné hodiny. Konzultácie pre rozvoj práce,byznys a podnikania.

Ing. Peter Kontra - Kontra Architekti

Podbiel 282 , Podbiel

Komplexné riešenie v oblasti projektovania pozemných stavieb. Rodinné domy, priemyselné stavby, rekonštrukcie, inžinierska činnosť, architektonické služby, vizualizácie, interiérový dizajn.

AABJ, s. r. o.

Na Troskách 3 , Banská Bystrica

Architektonická činnosť a dizajn bytových, rodinných domov, priemyselných budov, nízkonákladových domov a bytov, interiérový a exteriérový dizajn.

Ing. Jana Šebová - Kvetena

Belanská 574/6 , Liptovský Hrádok

Záhradný a krajinný architekt - spracovanie návrhov a projektov záhrad, parkov, verejných priestranstiev a krajinných celkov.

PROJEX, projektové družstvo

Ing. Straku 4 , Spišská Nová Ves

Architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvo, projekty pre územné konanie, stavebné konanie a na realizáciu.

Helena Rimová - kvetinárstvo

A. Warhola , Medzilaborce

Predaj kvetín, vencov, dekoračných väzieb a smútočných potrieb, viazanie kytíc a vencov, aranžovanie kvetinovej výzdoby, výzdoba interiérov.

R.A.U.s.r.o. - Architektonická kancelária

Račianska 69 , Bratislava

Architektúra, urbanizmus, interiérový dizajn - vypracovanie architektonických návrhov a projektovanie stavieb, návrhy a zariaďovanie interiérov a exteriérov, návrhy nábytkového dizajnu.

AMAL.STUDIO s. r. o.

Liptovská 7559/1F , Trenčín

Tvoríme pokročilé architektonické vizualizácie v podobe obrázkov, videa až do vysokého rozlíšenia 4K a interaktívne vizualizácie ako virtuálne prehliadky a virtuálne predajné miesta.

Ing. Arch. Peter Iľanovský - IP Studio

ČSA 7 , Brezno

Architektonicko umelecký ateliér - štúdie investičného zámeru, projekty pre stavebné povolenie a realizáciu stavieb, návrh interiéru, 3D vizualizácie, fotografia.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 245 inzerátov