Rozšírené hľadanie

Inzercia chát vo Vrbovom

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
79 990 € 1 599,80 €/m²
Logo

Krásna chata pri priehrade Čerenec (Vrbové) o výmere 254m2

Stredné Považie (Vrbové), okres Piešťany

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj krásnu rekreačnú chatu o celkovej výmere 254m2 v známej chatovej oblasti pri priehrade zvanej Čerenec . Vodná nádrž ČERENEC sa nachádza v prírodnej rezervácii a rozprestiera sa približne 2km nad obcou Vrbové. Vrbové je mesto na západnom Slovensku v okrese Piešťany. Ponúkaná chata: - je murovaná - jednopodlažná - úžitkovú plochu má 50m2 - nachádza sa tichom a pokojnom mieste v chatovej oblasti Dispozícia: Chata dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza mala kuchynka a dve samostatné priestranné izby. K jednej izbe prislúcha veľký balkón do tvaru L. Dolu schodmi sa ide do suterénu. Tam sa nachádza jedna miestnosť, z ktorej sa vchádza do kúpeľne. V kúpeľni je sprcha, umývadlo a WC. Pod chatou je veľká garáž a na dvore sú vysadené okrasné dreviny a vinič. Priamo pred chatou cca 100m sa nachádza spomínaná priehrada. Priehrada vybudovaná na potoku Holeška má 46 ha a využíva sa hlavne na kúpanie i rybolov. Okolie je plné prírodných krás s vynikajúcimi turistickými možnosťami. Leto je v plných obrátkach. Využite jedinečnú šancu a trávte letné dni s rodinou a priateľmi na krásnej chate a vychutnávajte si opekačky, grilovačky a kúpanie :-). V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky na čísle: 0948 731 816 alebo mailom: olasova@salea.sk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
254 m²
Zastavaná plocha
50 m²
Cena dohodou
Logo

Trojpodlažná chata v prírodnej rezervácii Čerenec, obec Vrbové

Stredné Považie (Vrbové), okres Piešťany

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľkú, rekreačnú chatu, v tesnej blízkosti vodnej nádrže Čerenec, len 2km od obce Vrbové. Chata, ktorú vám ponúkame má 3 plnevyužiteľné poschodia s úžitkovou plochou 110m2 bez terás (+40m2) na ploche pozemku 400m2. Chata je murovaná. Na prízemí sa nachádza denná časť. Pozostáva z kuchynského kútu, obývacej izby a jedálenskej časti (spoločenská miestnosť) s krbom, kúpeľne s WC, skladu a sauny. Chata je dispozične príjemne členená, kuchyňa je samostatná - hneď po vstupe do nehnuteľnosti, obývacia izba je prepojená s jedálenskou časťou a vstupom na balkón orientovaný na vodné dielo Čerenec. Spoločenská miestnosť je oddelená kuchyňou a chodbou od druhej časti - sociálne zariadenie, skladík a sauna. Z prízemia je prístup na poschodie, alebo do suterénu s lodenicou. Na pôdorysoch medzi fotografiami môžete nájsť rozmery a členenie jednotlivých priestorov. Vrámci suterénu je “tajná miestnosť” využiteľná ako vinárnička. :) Lodenica slúži v súčasnosti aj na uskladnenie záhradnej techniky. Na poschodí sú tri spálne. Každá samostatná, vybavená priestorom na uskladnenie vecí a postelami. Z najväčšej miestnosti - spálne - je vstup na balkónik. Orientácia všetkých balkónov je ideálna pre relax a večerné posedenie s výhľadom na vodné dielo Čerenec. Pri pohľade na pokojnú vodnú hladinu načerpáte počas víkendov potrebnú energiu na ďalšie pracovné dni. :) Chatu primárne vykuruje krb s teplovzdušnou vložkou s prieduchmi, celá chata je podpivničená, dispozícia je ideálna na víkendový relax. Chata disponuje 2 balkónami s orientáciou na východ a jednou veľkou terasou orientovanou na západnú stranu. Záhrada slúži v súčasnosti na oddych, celá plocha je zatrávnená. O chatu, ako aj jej okolie bolo príkladne celé roky postarané, okolie je krásne upravené a udržiavané. Kto túto lokalitu pozná, ocení pokoj a ticho tejto lokality, ľahký a rýchly prístup do prírody, na prechádzky, či na bezproblémový presun do okolitých vačších miest. Vodné dielo Čerenec sa nachádza v blízkosti mesta Vrbové, v okrese Piešťany. Okolie je pokojné, s čistou prírodou, bohaté na rôzne kultúrne, či športové aktivity a samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť v okolí.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
110 m²
Zastavaná plocha
50 m²
81 000 € 1 687,50 €/m²
Logo

NA PREDAJ: Rekreačná chata Vrbové časť Čerenec

Stredné Považie (Vrbové), okres Piešťany

VÝMERA: úžitková plocha je 48 m2 a výmera pozemku 254 m2 CHATA: -samostatne stojacia rekreačná chata v radovej výstavbe - tehla - strecha rovná - podlahy PVC a dlažba - pripojenie na inžinierskeé siete voda elektrina krb VYBAVENIE: - krb - kuchynská linka - plne zariadená DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: - prízemie – WC sprchový kút, garáž - poschodie - dve obytné miestnost(francuzké okno prechod na terasu), kuchyňa PARKOVANIE: - pred pozemkom LOKALITA: Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti pri vodnéj nádrži Čerenec 3km vzdialená od Vrbového. Pozemok chaty nieje ohradený. je v miernom svahu. Chata má terasu a pred vstupom do chaty je priestor na posedenie z možnosťou na dobudovanie a skrašlenie okolia nového majiteľa podľa vlastných predstáv. Celá obytná oblasť je zasadená do tichého prostredia rekreačnej oblasti . Možnosť turistiky po okolí plávania, bicyklovania, rybárčenia. Občianska vybavenosť je v meste Vrbové, kde je pošta, potraviny, reštaurácie, banky. Je ideálna pre milovníkov vody. VÝHODY: - výhľad na vodnú nádrž Čerenec - tichá časť obce CENA: 81 000€ V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. KONTAKT: Kobelárová Zuzana T.č. 0908 653 926

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
254 m²
Úžitková plocha
48 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty