Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Štúrove

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
249 000 € 579,07 €/m²
Logo

Penzión / polyfunkčná nehnuteľnosť v Štúrove blízko kúpaliska

Podunajsko (Štúrovo), okres Nové Zámky

Predám zaujímavý penzión s výhľadom na Ostrihomskú baziliku, v ktorej je možné ubytovať 28 hostí plus prístelky. Pri rýchlom jednaní je možná výrazná zľava. Na prízemí sa nachádza 3 izbový apartmán so starožitným nábytkom a jeden 2 izbový s kúpeľňami. Na poschodí sú tri dvojizbové jednotky na ubytovanie so spoločnou kúpeľňou, WC a kuchyňou, Zastavaná plocha penziónu je 217 m2 a úžitková cca 430 m2. Kúrenie je ústredné, teplovodné s radiátormi a s digitálnym automatickým plynovým kotlom. Plynový ohrievač TUV. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, elektriku a plyn. Vo dvore sú garáže, klenbová pivnica a sklad. Penzión má predný vchod a aj zadný vchod. Fotky z ulice rád pošlem na Váš mail. Sme tu pre Vás ... volajte 0905 605 023. STANOVENIE TRHOVEJ CENY NEHNUTEĽNOSTI , NÍZKA CENA 29 / 59 Eur dokument uznávajú notári pri dedičstve, súdy, úrady, v rámci rodiny, atď.. .( Znalecký posudok cca 200 Eur ) Ak uvažujete o HYPOTEKÁRNOM ÚVERE využite ZADARMO služby nášho profesionálneho poradcu, ktorý vás vypočuje a navrhne pre Vás NAJLEPŠÍ ÚVER. Energetický certifikát nie je vyhotovený.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
567 m²
Úžitková plocha
430 m²
Zastavaná plocha
280 m²
35 000 € 97,22 €/m²
Logo

AKCIA!!!-VÝHODNÁ PONUKA!NA PREDAJ ZÁHRADKA S ÚTULNOU CHATKOU BLÍZKO RIEKY DUNAJ A PRI TERMÁLNYCH KÚP

Podunajsko (Štúrovo), okres Nové Zámky

TUreality ponúka na predaj záhradku s útulnou chatkou neďaleko termálnych kúpeľov Štúrova a rieky Dunaj, v meste Štúrove na celkovej výmere 360m2.Chatka pozostáva z dvoch miestností: kuchyne a z podkrovnej izby s terasou. Na dvore sa nachádza pekný altánok a studňa. V chatke je funkčná elektrina. Na pozemku sa nachádza WC a sklad na náradie,kde v cene ostávajú všetky potrebné náradia na udržiavanie chatky ako aj elektro centrála. V záhradke rastú ovocné stromy: čerešne, višne, dve broskyne. Za zasúvaciu bránu sa dá zaparkovať auto. Príjazdová cesta k chatke je pre cudzích uzavretá uzamkýnateľnou rampou. Mostom cez Dunaj sa dostaneme do maďarského mesta Ostrihom známeho svojou svetoznámou bazilikou. V meste Štúrove je plná občianska vybavenosť. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese certifikovaný maklér polakova@tureality.sk,alebo na tel.č.+421413217800.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
360 m²
Úžitková plocha
360 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy Štúrovo

Podunajsko (Štúrovo), okres Nové Zámky

Chcete predať nehnuteľnosť a radi by ste získali vhodných nových majiteľov ? Ponúknite Váš dom/chalupu pre našich klientov, ktorí hľadajú možno práve niečo také, ako predávate. Naši klienti hľadajú víkendové bývanie aj vo Vašom regióne (Štúrovo a okolie) a naša kancelária im pri tom pomáha už 18 rokov. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, alebo o nejakej na predaj viete, kontaktujte ma, prosím, na tel. čísle 0903765631 alebo mi pošlite mail : jakubikova@romantickechalupy.sk Na Slovensku sme jediná RK, ktorá pomáha s predajom výhradne vidieckych nehnuteľností, vrátane kompletného právneho a katastrálneho servisu. Na náš profesionálny prístup a jednanie sa môžete spoľahnúť.

1 € 0,01 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj luxusnú chatu Kováčovo blízko Dunaj vhodné aj na investíciu pre náročných !

Podunajsko (Štúrovo), okres Nové Zámky

 Ponukáme na predaj investičnú nehnutelnost vhodné na celoročné bývanie výhľad na Dunaj dvojgeneračný pekné prostredie  Štúrovo Ostrihom 8 km Turistická oblasť , rybárčenie , kúpanie, cyklistické cesty . podrobné info : 0917780208 cena v Rk !  

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 600 m²
Úžitková plocha
200 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty