Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v regióne Tekov

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 52 inzerátov
12 500 € 390,63 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE na predaj chatka 25 m2, pozemok 1100 m2, vinohrad, Čaka okres Levice

Tekov (Čaka), okres Levice

Skyline reality ponúka na predaj viničný domček s podlahovou plochou 32 m2 na pozemku s celkovou výmerou 1100 m2 , vo vinohradníckej oblasti Čaka okres Levice. Príjazd je k pozemku po čiastočne spevnenej ceste. Dispozícia domčeka - prízemie 1 obývacia izba, komora, schody do podkrovia, technická miestnosť a vchod do murovanej pivnice, podkrovie - 1 obytná izba. Vykurovanie je riešené pieckou na tuhé palivo, elektrika je v blízkosti pozemku. Pozemok vedený ako záhrada a vinič je udržiavaný, je tu krásny výhľad na lesy a okolie, možnosť turistiky hubárčenia, v agátových lesoch možné využitie pre prípadných včelárov. Obec Čaka sa nachádza na hranici okresov Nové Zámky a Levice, nachádza sa tu základná škola s materskou školou, rímsko-katolícky kostol, krčma, potraviny, obecný úrad, kultúrny dom a amfiteáter, kde sa prevažne v letných mesiacoch usporadúvajú kultúrne podujatia. Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 832 335 alebo na adrese lubomira.sadovska@skylinereality.sk, Patríme k členom Realitnej únie SR a aj vďaka tomu s nami získate garanciu profesionálnych právnych služieb, komplexného poradenstva a bezproblémového priebehu realizovanej kúpy/predaja.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 100 m²
Úžitková plocha
32 m²
Zastavaná plocha
25 m²
120 000 € 1 200 €/m²
Logo

Kúpa chata Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme víkendovú chatu / chalupu po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe min. 100m2 a so záhradou min. 800m2 o okrese Žiar nad Hronom. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 979 935 alebo na anezkacurillova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
160 000 € 1 600 €/m²
Logo

Kúpa chata okres Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre klienta súrne hľadáme dom/chatu/chalupu v okrese Žiar nad Hronom, prípadne okruh do 30km. Klient ponúka do 160.000eur, samozrejme záleží na stave nehnuteľnosti. Dopyt je vážny, platí v hotovosti! Ak vlastníte podobnú nehnuteľnosť a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky ďakujem. Kontakt: 0915330170 Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
69 990 € 69,99 €/m²
Logo

Kúpa, chalupa s pozemkom - Hodruša Hámre

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu, môže byť aj starý kamenný dom v oblasti Banskej Štiavnice alebo Žarnovice. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908 629 978 alebo na alenapavlickova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 000 m²
170 000 € 1 700 €/m²
Logo

Kúpa chata Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre klienta hľadáme chalupu alebo rodinný dom v okrese Žiar nad Hronom prípadne Zvolen- okruh 30km. Klient ponúka do 170.000eur, samozrejme záleží na stave nehnuteľnosti. Dopyt je vážny, platí v hotovosti! Ak vlastníte podobnú nehnuteľnosť a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky ďakujem. Kontakt: 0915330170 Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
1 € 1 €/m²
Logo

Kúpa chata Vyhne

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Pre klientku súrne hľadám rodinný dom alebo chalupu v obci Vyhne. Pozemok s výmerou minimálne 400m2. Cena je predmetom dohody na základe stavu a zariadenia nehnuteľnosti. Platba v hotovosti. Kontakt: 0915330170 Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
79 000 € 940,48 €/m²
Logo

Predaj, chata Janova Lehota, Úžasná rekreačná chata so záhradou blízko Dubníka - ZNÍŽENÁ CENA

Tekov (Janova Lehota), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj 3 podlažnú murovanú rekreačnú chatu so zastavanou plochou 28m2 o rozmeroch cca. 4,7x6 metrov a ovocnou záhradou 558m2 v osobnom vlastníctve. Nachádza sa priamo pod lesom vo vyhľadávanej a obľúbenej záhradkárskej oblasti obce Janova Lehota okres Žiar nad Hronom - Dererov Mlyn, v smere na Handlovú. Obec Janova Lehota leží v údolí Lehotského potoka, v severnej časti Žiarskej kotliny, na juhozápadnom úpätí Kremnických Vrchov. Okresné mesto Žiar nad Hronom je vzdialené 10km juhovýchodným smerom, Handlová 11km severne. Ponúkaná chata má príjemnú severovýchodnú orientáciu so svahovitou záhradou. Prístupová komunikácia je spevnená asfaltová cesta a cca. 200 metrov od chaty je nespevnená cesta, parkovať sa dá priamo pri plote chaty. Už hneď pri vstupe Vás víta nádherný výhľad na okolité lesy a prírodu. Prechádza sa popri drevenej pajte a pred Vami sa rozprestiera trávnatá rovina vhodná na umiestnenie bazéna. V rohu pozemku je postavená náraďovňa. Pod trávnatou rovinou sa rozprestiera vkusne dobudované ohnisko so sedením a stolom v kombinácii kameň a ošetrené masívne drevo. Schodíkmi sa prechádza k zastrešenej terase dobudovanej k zadnej časti chaty s dostatočným priestorom na posedenie a oddych. Okolie chaty je lemované okrasnými kríkmi, skalkami s kvetmi a ovocnými stromami, prevažne jabloňami. Náklady za elektrinu sú približne 50 €/rok pre 4 člennú rodinu. DISPOZÍCIA: Chata pozostáva z prízemia, suterénu a podkrovia vzájomne prepojených drevenými schodiskami. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s pieckou na tuhé palivo, kúpelňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Podlaha je z keramickej dlažby a veľmi pekné na mieru vyrobené interiérové drevené dvere s obložkovými zárubňami. Interiérovým schodiskom sa prechádza z prízemia do suterénu, kde sa rozprestiera obývacia izba s drevenými hradmi na strope a drevenou podlahou a elektrickým radiátorom. V prípade nepriaznivého počasia je možné pozrieť si televízor s napojením na Digi satelit. Zo suterénu sa schodiskom vchádza do podkrovia, ktoré je využívané na spanie. V podkroví sa nachádza úložný priestor pod zateplenou pôvodnou strechou so zdravým krovom. VYBAVENIE A ZARIADENIE: Chata sa predáva bez zariadenia okrem kuchynskej linky. Chata prešla v priebehu 6 rokov kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu rozvodov elektriny a vody, nové podlahy, rekonštrukcia kúpelne, toalety a kuchynskej linky, nové schodisko, zastrešenie terasy, vyvložkovanie komína nerezovou vložkou. Vykurovanie je riešené pieckou na tuhé palivo a elektrickým radiátorom. Chata je napojená na el. energiu 380V, satelit, voda je úžitková - prečistená filtrami, riešená zo spoločného záhradkárskeho prívodu a z miestneho prítoku, odpad je vedený do žumpy. Ku chate prislúcha čerpadlo na vodu a 120 litrový bojler. Okná sú drevené pôvodné, strecha je pôvodná, ale ošetrená gumoasfaltovým náterom. LOKALITA: Okolie záhradkárskej oblasti ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - zastávka autobusu, obchody s potravinami, pohostinstvá, pošta, kostol, detské ihriská, materská škola, základná škola. VÝHODY: Nachádza sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene. Je v blízkosti lesa s množstvom športových príležitostí, možnosti na prechádzky, potulky po prírode, hubárčenie, vodná nádrž Baywatch. Rýchly prístup do centra mesta Žiar nad Hronom (10 minút) alebo na diaľnicu smer Bratislava - Košice. Chatu je možné využívať celoročne, je vhodná na relax, ale aj ako investícia. Srdečne Vás pozývam na obhliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 979 935 alebo na anezkacurillova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-58121 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
558 m²
Úžitková plocha
84 m²
Zastavaná plocha
28 m²
80 000 € 80 000 €/m²
Logo

Kúpa chata Slatina

Tekov (Slatina), okres Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme viničný dom, chatku, prípadne chalupu v okolí obce Slatina. Lokalita: obec Slatina, Dudince smer východ, sever. Podmienkou je zavedená elektrina v dome/chatke a lokalita, kde sú susedia v čo najväčšej vzdialenosti od pozemku, na ktorej stojí. Cena závisí od stavu nehnuteľnosti, klient je pripravený investovať aj vyššiu sumu. V prípade, že vlastníte podobnú nehnuteľnosť a máte v pláne ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908 037 834 alebo na juditajanickova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
50 000 € 1 000 €/m²
Logo

Kúpa chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, niečo menšie, na relax, oddych, prespatie. Podmienkou je pripojená voda, elektrina. K chate by mal byť prislúchajúci pozemok. Lokalita nie je veľmi podstatná, podlahová plocha tiež nie, všetko záleží od ceny a stavu nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908 798 364 alebo na janaslavikova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
87 900 € 586 €/m²
Logo

Predaj, chata Mýtne Ludany

Tekov (Mýtne Ludany), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľný, zateplený trojizbový viničný dom - chatu so záhradou a vinicou s krásnym výhľadom v kľudnej, viničnej oblasti neďaleko obce Mýtne Ludany. Viničný dom je po rekonštrukcii, situovaný na rozsiahlom pozemku s celkovou rozlohou 1566 m2. Dispozične sa skladá z dvoch podlaží. Prvé podlažie tvorí vstupná chodba, kuchyňa s krbom, obývacia miestnosť, kúpeľňa s vaňou a toaletou, skladová miestnosť so vstupom do klenbovej pivnice. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve opticky oddelené obytné miestnosti. Jedna z miestností je s lodžiou, druhá so vstupom na zastrešenú terasu s krásnym výhľadom na vinicu. Na dome bola prednedávnom realizovaná rekonštrukcia, v rámci ktorej boli menené plastové okná, vchodové dvere a laminátové podlahy na druhom podlaží. V rámci rekonštrukcie bol dom zateplený a bola robená nová fasáda. Strecha je z pozinkovaného plechu, pravidelne ošetrovaná. IS - elektrina, voda zo studne, odpad je vedený do žumpy. Kúrenie je riešené krbom s prieduchmi vedenými na druhé podlažie. Teplá voda je zabezpečovaná elek. bojlerom. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromčeky, vinič a orná pôda s možnosťou pestovania hospodárskych plodín. Nehnuteľnosť je ideálna pre milovníkov vinnej révy nakoľko sa okrem spomínanej vinice v nehnuteľnosti nachádza aj miestnosť na spracovanie viniča a krásna klenbová pivnica ale aj pre rodiny, ktoré hľadajú relax v kľudnom a krásnom prostredí. Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti. Na pozemku je parkovacie miesto pre 2 autá. V neďalekej obci Mýtne Ludany je dobrá občianska vybavenosť, nachádzajú sa tu potraviny, materská škola, pošta. Mesto Levice je vzdialené len 7 km. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Cena je konečná, vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva a základného správneho poplatku na katastri. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 270 834 alebo na eduardvirag@haloreality.sk. ID ponuky: LV-57123 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 566 m²
Úžitková plocha
150 m²
Zastavaná plocha
50 m²
87 500 € 972,22 €/m²
Logo

Predaj, chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľný viničný dom - chatu so záhradou a vinicou, s krásnym výhľadom v okrajovej častí Levíc. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, situovaná na rozsiahlom pozemku s celkovou rozlohou 1511 m2. Nehnuteľnosť má 2 nadzemné podlažia. V prvom podlaží sa nachádza garáž, technické miestnosti, toaleta a vstup do klenbovej pivnice. Druhé podlažie je využívané ako obytná časť. Dispozícia obytného podlažia: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť s balkónom, spálňa, kúpeľňa s toaletou. IS - plyn, elektrina, voda zo studne, odpad je vedený do žumpy, kúrenie je riešené plynovými kachľami. Nehnuteľnosť je v pôvodnom ale zachovalom stave. V chate sú pôvodne drevené okná, strecha je z falcovaného plechu. Pod chatou sa nachádza rozsiahla klenbová pivnica. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromčeky, vinič a orná pôda s možnosťou pestovania hospodárskych plodín. Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti. Na pozemku je parkovacie miesto pre 2-3 autá. Viničný dom - chata je celoročne obývateľná, vhodná aj na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, zároveň je nehnuteľnosť pre vyhľadávanú lokalitu vhodná aj ako investícia. V blízkosti sa nachádza kúpalisko Margita - Ilona. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Cena je konečná, vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva a základného správneho poplatku na katastri. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 270 834 alebo na eduardvirag@haloreality.sk. ID ponuky: LV-56487 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 511 m²
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
67 m²
1 € 1 €/m²
Logo

Kúpa chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu - vinicu v lokalite Levice. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
42 000 € 1 750 €/m²
Logo

Predaj, chata Mýtne Ludany

Tekov (Mýtne Ludany), okres Levice

Ponúkame na predaj rekonštruovaný viničný domček v katastri obce Mýtne Ludany, na pozemku s celkovou výmerou 489 m2. Jedná sa o prízemný podpivničený objekt s valbovou strechou pokrytou pálenou škridlou, má rozmery 4 x 7 m. V prednej časti je pripravená betónová plocha na dostavanie jednej izby, prípadne na terasu. Domček je murovaný, je zateplený. Dispozične domček pozostáva z dvoch obytných miestnosti, pod ním sa nachádza klenbová pivnica. Predná izba je využívaná ako obývačka/spálňa, zadná izba ako kuchyňa a kúpeľňa s WC. Objekt je napojený na elektrinu a obecný vodovod, odpad je riešený žumpou. Kúrenie je riešené krbovými kachlami, resp. elektrickým ohrievačom. Pozemok za domčekom, pôvodná vinica, je v súčasnej dobe využívaný na rekreačné účely. Výhodou je slnečná poloha a tiché prostredie vo viničnej oblasti. Domček je vhodný na rekreačné účely, v prípade potreby aj na trvalé bývanie. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 527 353 alebo na lubossutka@haloreality.sk. ID ponuky: LV-54979 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
489 m²
Úžitková plocha
24 m²
1 € 1 €/m²
Logo

Kúpa chata Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v lokalite Žiar nad Hronom a v okolí. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme, Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
12 000 € 480 €/m²
Logo

Predaj viničný domček , 646 m2 ,Rybník

Tekov (Rybník, Levice), okres Levice

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na predaj viničný dom s pozemkom s rozlohou 646 m2 v obci Rybník ,okres Levice. Viničný dom bol postavený v roku 1970 , pozostáva z 2 miestností ,komory a vínnej pivnice. V jednej miestnosti je piecka ktorá slúži na varenie a kúrenie. Dom nemá vodu ani elektrinu. Toaleta je riešená latrínou.Na pozemku sa nachádza neudržiavaný vinohrad momentálne zarastený náletovými drevinami , nutné je ho vyčistiť. Pozemok sa nachádza nad obcou ,ďaleko od komunikácií , prístup je zabezpečený poľnou cestou , poskytuje absolútne ticho a kľud , s nádherným výhľadom na Levice a okolie. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú udržiavané viničné domy s vinicami. Rozmery pozemku sú približne 10 x 60 metrov.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
25 m²
Zastavaná plocha
45 m²
183 000 € 1 525 €/m²
Logo

VÝNIMOČNÁ CHATA V KVALITNOM ŠTANDARDE V NÁDHERNOM PROSTREDÍ

Tekov (Horné Hámre), okres Žarnovica

Takéto nádherné chaty, ktoré už stoja v malebnom prostredí Župkova, začíname práve stavať v blízkom okolí. Tri chaty pripravujeme v lokalite Horné Hámre - Kajlovka -Morast Dolina -( Osada u Gambatých) a ďalšie dve chaty s veľkorysými 1000m2 pozemkami budú stáť v časti Horné Hámre - U Pukov. Lokalita Vás očarí príjemnou, pokojnou vidieckou atmosférou, maximálnym súkromím, keďže obydlia sú rozmiestnené na úpätí kopcov ďalej od seba v malých osadách, takzvaných štáloch. Exkluzívnej rekreačné chaty situované v okrese Žarnovica na úpätí pohoria Vtáčnik v Kľakovskej doline budú dokončené do veľmi kvalitného štandardu. Kvalitná drevostavba s pevným betónovým základom a murovaným prvým podlažím má štýlové interiérové prevedenie s priznanými trámami vo farbe zlatý dub, drevený obklad kombinovaný s prírodným kamenným obkladom Riolit, rovnaká kombinácia je využitá aj na fasáde. Strecha je vyhotovená z keramických škridieľ Roben a chata je plne zateplená. Vykurovanie je riešené krbovou pieckou a elektrickými konvektormi, v prípade záujmu je však možné vyhotoviť chatu aj s elektrickým podlahovým kúrením. Každá chata disponuje vlastnou vŕtanou studňou. GARANTUJEME MAXIMÁLNU KVALITU POUŽITÝCH MATERIÁLOV A KVALITU STAVBY OD OVERENÉHO DODÁVATEĽA. Najbližšie lyžiarske strediská-Ski BLANC sú situované na východnej strane pohoria Vtačnik, Ski Hubačov,Salamandra Resort. ZÁKLADNÉ PARAMETRE: Ponúkame na predaj novostavby dvojpodlažných rekreačných chát so zastavanosťou 65m2, 《9.6×6,6》s pozemkom 500m2 ku každej chate. Úžitková plocha predstavuje cca 110m2 vrátane terasy, 90m2 je čistá podlahová plocha miestností. DISPOZÍCIA: Prízemie: vstupná hala, technická miestnosť, veľká kúpeľňa ,otvorená obývacia časť spojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, vstup na terasu, komora pod schodiskom, schodisko . Podkrovie: tri samostatné spálne, kúpeľňa, terasa. 1.NP: Vstupná chodba -3,85m2 Technická miestnosť-3,85m2 Kúpeľňa-7,09m2 Kuchyňa-6 m2 Obývacia izba -20,6m2 Schodisko -3,2m2 Komora:1,68m2 2.NP: Izba -9,16m2 Izba-9,16m2 Izba -14,56m2 Kúpeľňa- 2,94m2 chodba-2,96m2 loggia Chaty sú postavené na pevnom betónovom základe, kombinované - prvé podlažie murivo porfix a druhé podlažie - drevo. Plne zateplené. Krytina- pálená keramická škridľa-Roben ,farba antracit Fasáda biela,sokel prírodný kameň Riolit.Taktiež obložená pohľadová stena aj komín. Podstienky okolo chalupy prekryté strechou z chalupy. Interiér izieb-priznané nosné drevo , trámy,podbitie. Farba trámov v exkluzívnom prevedení zlatý dub.Podbitie bude prekladané (mlynárenský strop)drevo -červený smrek ,náter transparentný. Interiér - prírodný kameň Riolit za kozubom . Predbežná cena chaty dokončenej do stavu štandard : 183 000,- Eur (Kúpeľne, podlahy, interiérové dvere so zárubňami, interiérové drevené schody ,maľovka, krb. Exterier a interiér kombinovaný kameň s drevom.) V cene chaty sú zahrnuté aj terénne úpravy na pozemku. V cene štandardu nie je zahrnutá kuchynská linka. V prípade holostavby bude cena chaty znížená podľa dohody. IS-elektrina ,voda -vŕtaná studňa, žumpa Začiatok stavby: júl 2022. Dokončenie: jar 2023. Ak Vás ponuka zaujala, radi Vás nehnuteľnosťami prevedieme a určite si vyberiete typ, ktorý je pre Vás najvhodnejší. Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa. Kanceláriu ACCENT REAL nájdete na Drieňovej ul. 34 v Bratislave. Kontaktovať nás môžete aj na tel.č.: 0905 796 171 alebo emailom na: gramblickova@accentreal.sk

Stav
Novostavba
Pozemok
600 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
90 m²
399 000 € 782,35 €/m²
Logo

Priestranný rodinný dom v čarovnom prostredí Kremnických vrchov

Tekov (Kremnické Bane), okres Žiar nad Hronom

Priestranný 3-podlažný rodinný dom z roku 2002 v čarovnom prírodnom prostredí Kremnických vrchov je ideálnou voľbou aj pre najnáročnejších klientov. S celkovou podlahovou plochou vyše 500 m2 ponúka luxusné bývanie alebo chalupárčenie v okrajovej časti Kremnických baní. Na prvom podlaží budovy si môžete užívať vodný svet s vírivkou, saunou a sprchou , zašportovať si v telocvični, pripraviť niečo pod zub i odparkovať auto v priestrannej garáži. Na 2.podlaží nájdeme predsieň, priestrannú halu s krbom, kuchyňu a kúpelňu s vaňou a toaletou. Z haly sa vychádza na terasu (50 m2), z ktorej sa nám otvárajú nádherné scenérie Kremnických vrchov. Na 3. podlaží si môžete oddýchnuť v 3 spálňach, ktoré dopĺňa kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou. Z dvoch izieb sa vychádza na balkón, z ktorého sa nám panoráma Kremnických vrchov otvára ešte viac. V podkroví so strešnými oknami nájdete bohatý úložný priestor, prípadne sa može použiť aj ako aj priestor na spanie. Ticho, pokoj, harmóniu z nehnuteľnosti ešte viac umocňuje udržiavaná okrasná záhrada plná kvetov a okrasných krov. Vedľa stavby nájdeme technické priestory - prístrešok na auto, vonkajší gril, ale aj skladové priestory. Technické parametre stavby: - Konštrukcia objektu: Porotherm tehly pokryté 5cm polystyrénom, omietka - mníchovská škrabaná - Strecha: plech (od roku 2005), pod ním kanadský šindeľ - Kúrenie: ústredné zemným plynom, podlahové elektrické v kuchyni a v hale, pevným palivom v krbe - Voda: z verejného vodovodu - Odpady: septik s prepadom - Podlahy: dlažba, drevené parkety, na 3. podlaží plávajúce podlahy

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 224 m²
Úžitková plocha
510 m²
32 000 € 842,11 €/m²
Logo

Chata s pozemkom 1120 m2 záhrada Mýtne Ludany

Tekov (Mýtne Ludany), okres Levice

176801 - Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu s pozemkom o výmere 1119 m2 a zastavanou plochou 38 m2 na rovinatom pozemku. Šírka pozemku je  24 m a dlžka 58 m.  Na pozemku sa nachádza studňa, v chate je zavedená elektrina, pod chatou sa nachádza klembová pivnica. Pozemok je vhodný ako záhrada. Dom  je v pôvodnom stave vhodný k prerobeniu s možnosťou trvalého bývania. Pozostáva s prízemia kde je vstup do pivnice a 1 -podlažia s dvomi miestnosťami a balkónom. Vedľa domu sú urobené základy k prístavbe. Pozemok je udržiavaný. Cena 32 000 €  Viac informácii Vám radi poskytneme 7 dní v týždni na tel. č. 0907 173 204 alebo mailovej adrese bencsikova@vasereality.sk V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 119 m²
Úžitková plocha
38 m²
80 000 € 1 142,86 €/m²
Logo

Útulná chalupa v centre Pukanca, Štiavnické vrchy

Tekov (Pukanec), okres Levice

Približne 20 km od Banskej Štiavnice vám exkluzívne ponúkame rodinný dom v malebnej obci Pukanec. Asi 100 ročná chalupa pozostáva z jedného nadzemného podlažia a je čiastočne podpivničená. Veľká vstupná hala s kuchyňou, prechodná miestnosť s toaletou a kúpeľňou, veľká spálňa a priestranná obývacia izba. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce a je jednu stenu spojená s druhou nehnuteľnosťou. Dom je postavený zmiešaného muriva na kamenných základoch. Strecha je valbová s dreveným krovom, stojatá stolica, krytina keramická. Okenné otvory sú pôvodné, repasované, dvojité. Exteriérové aj interiérové dvere sú kazetové. Hrúbka muriva 50-60cm. Zdroj teplej vody elektrický zásobník, elektrické rozvody 220, Zdroj tepla keramické krbové kachle v obývacej izbe. Výmera pozemku 318 m². Elektrika je stará aj nová, plyn je na ceste s možnosťou pripojenia, kanalizácia v obci nie je, dom má novú žumpu.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
318 m²
Úžitková plocha
70 m²
85 000 € 1 062,50 €/m²
Logo

3D obhliadka: Útulná zrekonštruovaná chalupa s prístavbou a okrasnou záhradou - Pukanec

Tekov (Pukanec), okres Levice

3D link: https://livetour.istaging.com/52b08a47-2464-44d4-aede-12ea76dd118f Útulná zrekonštruovaná chalupa s prístavbou tesne pred dokončením a okrasnou záhradou. Pôvodná stavba bola postavená v roku 1870 z nepálenej tehly. Predná časť chalupy (2 miestnosti a menšia kúpelňa) prešla kompletnou, ale citlivou rekonštrukciou so zachovaním pôvodných prvkov dobovej architektúry. Nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, nové odpady, nová žumpa, nové ústredné kúrenie , nové podlahy - sú v harmónii s pôvodnými, ale zrekonštruovanými drevenými zárubňami, dverami, oknami, hradami. Ústredné kúrenie na pevné palivo sa môže nahradiť aj kúrením v tradičných kachľových peciach. Strecha s tradičnou pukanskou škridľou na prednej časti domu ostala pôvodná, ale bola posilnená. Zadná časť domu bola rozobratá a nahradená prístavbou z pórobetónových tehál s izolačnými drevenými trojsklami s výhľadom na Štiavnické vrchy a vrch Sitno. V prístavbe sú zavedené a inštalované všetky inžinierske siete ako voda, elektrina, kúrenie, odpady, dokonca sú vytiahnuté aj do podkrovia, ktoré je vhodné na jeho zobytnenie s nádhernými výhľadmi na okolitú prírodu. Nové umývadlo, batérie, vaňa, polystyrén na zateplenie prístavby sú zakúpené a sú v cene nehnuteľnosti. Strecha nad prístavbou je tvorená novou drevenou konštrukciou, krytinu tvorí taktiež tradičná pukanská škridľa. Z nedokončej terasy sa nám otvára úžasná panoráma Štiavnických vrchov. Na povale nájdeme nový zaizolovaný bojler na ohrev vody, ktorý nie je potrebný vypúšťať ani v čase najväčších mrazov. Pod pórobetónovou prístavbou nájdeme pivnicu využívanú ako dielňa. Pri stavbe nájdeme ďalšie technické a skladové priestory. Vkusne upravené nádvorie a okrasná záhrada za chalupou ponúka naozajstné skvosty našej aj subtropickej flóry - ázijské hrušky, figovníky, banánovníky , višňu, paulóniu, rodiace kiwi, majestátnu lipu, kučerovú vŕbu a iné okrasné kry. Malá záhradka s obrábanou úrodnou pôdou slúži na dopestovanie si zeleniny. Obec Pukanec je obľúbenou destináciou chalupárov z celého Slovenska. Naša nehnuteľnosť ponúka príjemné prírodné prostredie, krásne výhľady na Štiavnické vrchy z pozemku a z terasy, milých susedov a taktiež plnohodnotné súkromie. Veľká časť starožitného nábytku a zariadenie je v cene nehnuteľnosti.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
818 m²
Úžitková plocha
80 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 52 inzerátov