Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu v regióne Stredné Považie

Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov
560 000 € 560 €/m²
Logo

Rekreačné stredisko napredaj 032-18-MACHO

Stredné Považie (Hubina), okres Piešťany

032-18-MACHO videoobhliadka na vyžiadanie Máme pre Vás na predaj Rekreačné zariadenie v obci Moravany nad Váhom. Objekt sa nachádza v krásnej prírode Zariadenie má kapacitu ubytovania až 200 osôb. V súčasnej dobe sa využíva hlavne v letných mesiacoch na letné a turistické tábory. Ubytovanie v 6-miestnych chatkách a 6 až 8-miestnych bungalovoch. Celý areál je bezpečne oplotený a osvetlený. V zariadení sa nachádza : Hlavná budova je podpivničená (po kompletnej rekonštrukcii- zateplená, nové plastové okná, nová strecha), v suteréne sa nachádza technická miestnosť s kotlami na ohrev teplej vody a na kúrenie v zimných mesiacoch, na prízemí je samostatný 2-izbový byt, spoločenská miestnosť s barom, veľká jedáleň s kompletne vybavenou kuchyňou so skladovými priestormi, sklady, na poschodí je osem 3-lôžkových izieb na ubytovanie so spoločnými sprchami a WC na chodbe Spoločné umyvárky Sprchy pánske a dámske toalety slúžiace hlavne v lete pre chatky. Chatky 20 ks, Jedáleň, spoločenská budova na hry a rôzne aktivity. Zdravotné zariadenie, s priestorom pre lekára a zdravotnú sestru. Ubytovanie v lete je s kapacitou 250 lôžok (20 chatiek po 6 lôžok, ubytovňa: 4 vchody po 28 lôžok, hlavná chata: osem 3-lôžkových izieb). Ubytovanie v zime je s kapacitou 24 - 29 lôžok (hlavná chata: osem 3-lôžkových izieb, prístelky: do 5 izieb po jednej prístelke). V areáli sa nachádza Rekreačný bazén 25m, vyhrievaný slnečnými konektormi. Biliard Ping - pong, stolný futbal. Amfiteáter. Na relax slúži sauna s kapacitou 12 miest s možnosťou výbehu von, bar s kapacitou 28 osôb, a solárium Milovníci turistiky si nájdu tiež vhodné miesta ako sú hrad Tematín, Lyžiarske stredisko Bezovec vzdialené 15km poprípade Kúpeľné mesto Piešťany. Rekreačné zariadenie je vhodné pre školy v prírode, detské letné tábory, zimné sústredenia a spoločenské akcie ako sú svadby, rodinné oslavy, firemné akcie a pod. NA CENE SA DÁ DOHODNÚŤ Bližšie informácie o dome Vám rada poskytnem osobne pri obhliadke alebo telefonicky. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 000 m²
294 900 €
Logo

Chata Rekreačné zariadenie Ubytovňa na predaj 041-18-MACHO

Stredné Považie (Kalnica), okres Nové Mesto nad Váhom

041-18-MACHO Ponúkame Vám na predaj iný rekreačn3 zariadenie chatu Ubytovacie zariadenie s kapacitou 35 lôžok v štrnástich izbách sa nachádza v krásnom lesnom prostredí. V zariadení sa kúri plynom. Zariadenie sa v súčasnej dobe využíva ako ubytovňa pre robotníkov. Je možné ho využívať aj ako rekreačnú chatu alebo domov sociálnych služieb firemné rekreačné zariadenie a iné. Zariadenie stojí na veľkom pozemku 2500m2 možnosť ďalšej výstavby. a dokúpenia priľahlého pozemku. Celková rozloha pozemku je 3894m2. Fasádna farba v cene. Po dohode možnosť zabezpečiť rekonštrukciu. Lyžiarske stredisko Kálnica a Bike park je vzdialené 1km. Zelená voda 5km. Diaľničný privádzač 4km Foto doplním Bližšie informácie Vám rada poskytnem osobne pri obhliadke alebo telefonicky. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať. ( v cene: právny servis, zmluvy spojené s prevodom vlastníckych práv, kúpno-predajné zmluvy, finančné poradenstvo)

110 000 € 423,08 €/m²
Logo

Na predaj rekreačný objekt - chata , 1.323 m2, Zliechov - Košecké Rovné

Stredné Považie (Zliechov), okres Ilava

Ponúkame Vám na predaj zariadený rekreačný objekt - chata v Zliechove časť Košecké Rovné. Plocha: úžitková 260 m2, zastavaná 160 m2, pozemku 1.323 m2, pivnice 20 m2. Prestavba a dobudovanie sa konalo od roku 1976 až do roka 2010. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa 2x. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: čiastočne zateplená. Kúrenie: centrálne, lokálne. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Elektrická prípojka (400V). Na pozemku sa nachádza 2x studňa, 3x šopa, garáž, 2x terasa jedna prekrytá, bazén, tenisový kurt, žumpa. Výhody: slnečný, tiché prostredie, vonkajší krb, bazén, turistika, cykloturistika, tenisový kurt, rybník, udiareň. Cez pozemok tečie potok. Viac informácii osobne, kontakt na tel. čísle 0905 485 220, Infolinka 0944 543 222

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 323 m²
Úžitková plocha
260 m²
Zastavaná plocha
160 m²
21 000 € 49,07 €/m²
Logo

SIREAL MYJAVA - Ponúkame na predaj stodolu na polosamote REZERVÁCIA !!!

Stredné Považie (Rudník, Myjava), okres Myjava

Ponúkame na predaj stodolu s pozemkom o rozlohe 428 m2 na polosamote. Stodola je celoročne prístupná z asfaltovej ceste, možnosť vodovodnej prípojky a elektrickej prípojky. Zhotovená je z časti drevo a nepálená tehla.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
428 m²
Úžitková plocha
428 m²
Zastavaná plocha
80 m²
Cena dohodou
Logo

Ponúkame Vám na predaj pontón s možnosťou objednania hausbótu na Ostrove v Trenčíne.

Stredné Považie (Trenčín), okres Trenčín

Ponúkame Vám na predaj hausbót na rieke Váh v novobudovanej športovo-rekreačnej zóne na Ostrove v Trenčíne (k.ú. Zamarovce). Upozornenie: nejedná sa o konkrétny hausbót z už stojacich. Predmetom ponuky je predaj betónového (bezúdržbového) pontónu s povolením na státie o rozmeroch  12 x 7,5 m2 a nosnosťou 27 ton (na objednávku). Súčasne vieme zabezpečiť dodanie hausbótu podľa požiadaviek. Cena orientačne - pontón 40.000,- EUR bez DPH a hausbót od 40.000,- EUR bez DPH. Mesačne sa platí ešte nájomné vo výške cca. 250,- EUR. Viac info na t.č. 0918 582 940.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
50 m²
1 € 0 €/m²
Logo

Rekreačné zariadenie pri Piešťanoch

Stredné Považie (Moravany nad Váhom), okres Piešťany

1081 - Na predaj rekreačné zariadenie v obci Moravany nad Váhom. Objekt sa nachádza v malebnej prírode Považského Inovca, len 10 km od kúpeľného mesta Piešťany. Rekreačné zariadenie poskytuje priamo vo svojom areáli ubytovacie kapacity v rozsahu cca 200 osôb v turistickom štandarde a ubytovanie v 6-miestnych chatkách a 6 až 8-miestnych bungalovoch. Celý areál je bezpečne oplotený a osvetlený. Rekreačné zariadenie pozostáva: * hlavná podpivničená budova (po kompletnej rekonštrukcii- zateplená, nové plastové okná, nová strecha), v suteréne sa nachádza technická miestnosť s kotlami na ohrev teplej vody a na kúrenie v zimných mesiacoch, na prízemí je samostatný 2-izbový byt, spoločenská miestnosť s barom, veľká jedáleň s kompletne vybavenou kuchyňou so skladovými priestormi, sklady, na poschodí je osem 3-lôžkových izieb na ubytovanie so spoločnými sprchami a WC na chodbe * sociálna samostatná budova s kompletne zrekonštruovanými dámskymi a pánskymi toaletami, umývarky a sprchy slúžiace hlavne v lete pre ubytovaných na chatkách  * spoločenská budova * chatky 20 ks, letná jedáleň, letná herňa, priestory pre zdravotníkov, bazén, sauna Ubytovanie v lete je s kapacitou 250 lôžok (20 chatiek po 6 lôžok, ubytovňa: 4 vchody po 28 lôžok, hlavná chata: osem 3-lôžkových izieb). Ubytovanie v zime je s kapacitou 24 - 29 lôžok (hlavná chata: osem 3-lôžkových izieb, prístelky: do 5 izieb po jednej prístelke). Malebné prostredie poskytuje všestranné možnosti aktívneho oddychu: ŠPORT - futbalové, volejbalové, nohejbalové a basketbalové ihrisko, 25m plavecký bazén - do 22oC vyhrievaný slnečnými kolektormi, cykloturistické chodníky, ping-pong, stolný futbal, biliard, gulečník ZÁBAVA - prírodný amfiteáter, miestnosti na spoločenské večery, ohniská - bezpečnostne vybudované, vhodné na opekanie RELAX - sauna s kapacitou 12 miest s možnosťou výbehu von, bar s kapacitou 28 osôb, solárium Pre milovníkov turistiky sú vhodné pešie túry po okolí, výstup k zrúcaninám hradu Tematín, návšteva pútnického miesta ku kostolíku sv.Jurka, Jelenie Jamy, Marhát.  Rekreačné zariadenie je vhodné pre aktivity ako sú: školy v prírode, detské letné tábory, zimné sústredenia a spoločenské akcie ako sú svadby, rodinné oslavy, firemné akcie a pod. Cena na vyžiadanie. Ďalšie informácie Vám poskytnem na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@piestanyreality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
14 600 m²
Úžitková plocha
500 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov