Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty na predaj v regióne Spiš

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 90 inzerátov
27 900 € 634,09 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj chatu pri Ružíne

Spiš (Veľký Folkmar), okres Gelnica

Exkluzívne ponúkame na predaj chatu pri Ružíne len 30 km od mesta Košíc . Chata ma rozlohu 44 m2, je OV, k chate prináleží rovinnatý pozemok o rozlohe 482 m2 .V chate sú dve samostane ,miestnosti ,je podpivničená .Na pozemku sa nachádzaju všetky IS(voda,elektrina,žumpa). Chata sa nachádza v tichom prostredí pri lese nedaleko je lyžiarskí vlek krásny vyhlad je ako stvorená pre oddych od ruchu mesta a víkendove posedenie s priateľmy . Ak vás táto ponuka zaujala a v prípade bližších informacii nevahajte a kontaktujte ma na tel. čísle: 0918787896

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
44 m²
Pozemok
482 m²
29 500 €

Záhrada s chatkou v Spišskej Novej Vsi

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti v Spišskej Novej Vsi. Celkový výmera pozemku je 432 m2., obdĺžnikového tvaru. Na pozemku je drevená chatka cca 20 m2, ktorá má kuchyňu s obývacou miestnosťou a izbu na spanie. V chatke sú plastové okná, drevená  plávajúca v obytných miestnostiach. Vykurovanie objektu je riešené pieckou na tuhé palivo. Chatka má elektrickú prípojku a vodu. Na záhrade sa nachádza dreváreň, altánok, pivnica, sklad na náradie, udiareň, ohnisko, ovocné stromy. Ideálne na oddych a rekreáciu, chatka je vhodná na celoročné bývanie. 

74 000 €

Romantická chalupa s rozľahlým pozemkom Nálepkovo, Zahájnica

Spiš (Nálepkovo), okres Gelnica

Na predaj chalupa nachádzajúca sa v obci Nálepkovo, časť Zahájnická cesta (Tichovodská dolina). K chalupe patrí pozemok o rozlohe 18 468 m2, z toho 17 222 m2 sú trvalé trávne porasty a 1 246 m2 zastavané plochy a nádvoria. Chalupa je čiastočne podpivničená, napojená na el. sieť (220/380 V), vybavená el. podlahovým vykurovaním, alternatívne pevným palivom (drevo). V chalupe je rozvod pitnej vody, teplá voda vyhrievaná el. boilerom s objemom 80 litrov. Odpadová voda je napojená na septik. Chalupa je v ponuke vrátane nábytku a zariadenia. Chalupa stojí na betónových stĺpoch zakotvených do nezamŕzajúcej hĺbky. Medzi stĺpmi je nenosná časť základu tvorená múrom z tehál. Medzi základom a dreveným telesom spodnej časti chalupy je hydroizolácia. Podlahy sú tvorené 10 cm vrstvou štrku ( makadanu) a 10 cm vrstvou betónu. Na ňom je položená hydroizolácia, na nej tepelná izolácia na ktorej je hliníková reflexná fólia na ktorej sú rozložené káble elektrického podlahového vykurovania dánskej firmy Devi – Reg zaliate v betóne. Na betóne je uložená dlažba. Týmto spôsobom sú tvorené podlahy vo všetkých miestnostiach okrem obývacej miestnosti, kde chýba tepelná izolácia, reflexná vrstva a podlahové vykurovanie a to z toho dôvodu, že je dostatočné vykurovať obývaciu miestnosť teplom z kuchyne, malej spálne a kozuba (ovládanie podlahového vykurovania je inštalované v stene a vyvedené do podlahy , taktiež sú k dispozícii vykurovacie káble pre prípad, že by bol záujem inštalovať elektrické podlahové vykurovanie aj v obývacej miestnosti ). Podlaha v obývacej miestnosti je riešená takým spôsobom, že drevené impregnované hranoly (vankúše) sú uložené na hydroizolácii a na nich je prichytená drevená smreková podlaha. Okrem podlahového kúrenia, vykuruje sa drevom vo vstavanom šporáku v kuchyni, kozubom v obývacej miestnosti a kozubovými kachľami v malej spálni. Krov objektu je drevený, pôvodný, strecha je pokrytá pozinkovaným plechom hr. 0,8 až 1 mm. Ako zdroj pitnej vody sa využíva kopaná studňa s hĺbkou okolo 8 m, z ktorej dodáva vodu do rozvodov ponorné čerpadlo českej firmy Kopro z roku 2007 . Voda je rozvedená cez 35 l vodáreň z roku 1998 do kuchynského dresu, do umývadla pri WC, do WC, umývadla v kúpeľni a do vane. Odpadová voda vrátane fekálií je odvedená do trojkomorového septiku. Ohrev vody je zabezpečovaný el. bojlerom o objeme 80 l z roku 1998. V roku 2010 bola ukončená stavba nového hospodárskeho objektu s pôdorysným rozmerom 6 x 4 m .Má charakter hrázdenej stavby so sedlovou strechou pokrytou pozinkovaným trapézovým profilom hrúbky steny 0,8 mm. Steny sú z vonkajšej strany obité foršňami a celé teleso je posadené na betónovom základe a odizolované proti vzlínajúcej vlhkosti. Podlaha objektu je betónová. Chalupa s rozsiahlym pozemkom je vhodná na rekreáciu, oddych, ako aj na celoročné bývanie, s možnosťou chovu hospodárskych zvierat, pripadne pre chov koní. Lokalita Zahájnica je známym hubárskym rajom a aj obľúbeným poľovníckym revírom.

137 000 € 1 141,67 €/m²

Chalupa s veľkým pozemkom (1922 m2) Tretí Hámor

Spiš (Nálepkovo), okres Gelnica

Ponúkame na predaj RODINNÝ DOM-CHALUPU s veľmi pekne upravenou záhradou, 2 vonkajšími sedeniami a veľkým pozemkom nachádzajúci sa v Nálepkove - časť Tretí Hámor. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 1922 m2. Pozemok obdĺžnikového tvaru je slnečný, je oplotený zo všetkých strán. Objekt, vedený na LV ako rodinný dom, bol skolaudovaný v roku 2006. Zastavaná plocha domu je 161 m2. Stavebne je riešený ako jednopodlažný objekt s obytným podkrovím, čiastočne je podpivničený. Je murovanej konštrukcie tehla - obvodové murivo Porotherm hr.38 cm.   Pri vstupe do rodinného domu sa nachádza predsieň, chodba so schodiskom, WC pod schodmi, obývacia izba spojená s kuchyňou, s krbom a výstupom na terasu. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, nerezovým drezom, digestorom a chladničkou. V podkroví sa nachádzajú 3 obytné miestnosti (jedna s výstupom na terasu), veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, dvomi keramickými umývadlami, sprchovacím kútom a WC. V celom dome sú drevené eurookná, podlahy v obytných izbách plávajúce laminátové, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Strecha (polvalb) je pokrytá krytinou BRAMAC, tepelná izolácia strechy minerálnou vatou Nobasil. Vykurovanie domu je riešené ako ústredné, kotol - splyňovací na drevo, radiátory KORAD. Okrem toho aj lokálne krbom z obývačky na prízemí.  Dom je zásobený vodou z vlastnej studne, kanalizácia zaústená do žumpy, odber elektrickej energie je z verejnej siete vzdušným vedením.    V CENE JE ZAHRNUTÉ AJ ZARIADENIE DOMU.   DOM JE IDEÁLNY NA REKREAČNÉ VYŽITIE - SÚKROMNÉ ALE AJ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY. Na pozemku sa nachádza VEĽKÝ DREVENÝ ALTÁNOK S KRBOM, VONKAJŠIE SEDENIE S OHNISKOM, SKLAD A DIELŇA S NÁRADÍM. Na záhrade je udržiavaný trávnik, v prednej časti okrasné dreviny a kry, drobná záhradná architektúra (napr. hojdacia lavička). Pri vstupe na pozemok je PARKOVACIA PLOCHA pre 3-4 vozidlá. Plot zo strany z ulice je masívny - kamenný.      

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
161 m²
75 000 €

Chata v meste Levoča, časť Fedorkin jarok

Spiš (Levoča), okres Levoča

Ponúkame na predaj chatu v lokalite Levoča - Fedorkin Jarok. Nehnuteľnosť postavená z kvádra v roku 1985 bola v roku 2014 komplet rekonštruovaná, pozostáva na medziposchodí kde je hlavný vchod z predsiene, chodby, obývacej časti s balkónom, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom a wc. Na 1 NP sa nachádza 1 izba, šatník, úložný priestor pri schodisku. Spodok chaty - prízemie pozostáva z letnej kuchyne, pivnice, kotolne, kúpelne so sprchovacím kútom a wc, fínska sauna cca 2x2 m2. Chata je zateplená polystyrén + nobasil, okná sú plastové, podlahy plávajúce + dlažba, strecha plechová. Kúrenie zabezpečuje kotol na peletky centrálne - radiátory. V obývacej izbe sa nachádza aj kozub na tuhé palivo. K chate prislúcha prístrešok na auto, terasa na sedenie, dreváreň, údiareň. Chata je vhodná na celoročné bývanie s prístupovou cestou. Na pozemku o celkovej výmere 200 m2 sa nachádza vlastná studňa, kanalizácia - žumpa. K domu nebol vyhotovený energetický certifikát. V blízkosti sa nachádza Levočská dolina - možnosť lyžovania, bio kúpalisko, bežecké a cyklo trasy. Ponuka č. SM18005834.

52 500 € 525 €/m²

Chalupa v Nálepkove časť Zahájnica - ZÍŽENÁ CENA

Spiš (Nálepkovo), okres Gelnica

Ponúkame na predaj klasickú drevenicu v Nálepkove časť Zahájnica, ktorá sa nachádza na krásne slnečnom a rozľahlom pozemku o celkovej výmere 4049 m2. Jedná sa o drevenú stavbu, ktorá je postavená na kamenných základoch a z polovice je podpivničená. Chalupa má eternitovú strechu a pôvodné drevené okná. Samotná chalupa pozostáva z verandy, ktorá je orientovaná na východ. Následne po vstupe do domu sa dostaneme do kuchyne s jedálňou, kde je aj privedený prívod vody. Vedľa kuchyne je špajza z ktorej je možnosť vybudovania kúpelne s WC. Ďalej sa v dome nachádza obývačka z ktorej sa prechádza do spálne a ďalšia samostatná izba do ktorej je vstup z kuchyne. V dome sú klasické drevené podlahy - dyle. Podkrovie domu je veľmi vhodné na ďalšie zobytnenie s možnosťou samostatného vstupu. V dome sa nachádza elektrika a voda. Kúrenie je zabezpečené na tuhé palivo. V každej z izieb je tehlová pec. Vedľa chalupy sa nachádza samostatná budova - letná kuchynka. V kuchynke je kachľová pec, špajza ako aj kúpelňa s WC. Vedľa kuchynky je dreváreň, ktorá niekedy slúžila ako maštaľ a v zadnej časti tohto objektu sa nachádza garáž. Na rozľahlom pozemku sa nachádzajú ovocné stromy ako aj vlastná studňa. V prípade Vášho záujmu Vám náš odborník na dofinancovanie nehnuteľnosti pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver. 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
363 m²
77 000 € 1 184,62 €/m²

Chata v blízkosti centra mesta Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradnú chatu s pozemkom tichej lokalite v blízkosti mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť je murovaná - tehla, skolaudovaná v roku 2006. Pozostáva na prízemí z obývacej časti, kuchyne, chodby toalety spojenej s kúpelňou (murovaný sprchovací kút), schodisko. Na 1 NP sa nachádza jedna priestranná izba - podkrovie na spanie 7-12 osôb. Obytná plocha 65 m2. Okná sú plastové, jadro je murované, kúrenie zabezpečuje kozub na tuhé palivo (prieduchy) v kombinácii s elektrickým kúrením. Na pozemku o celkovej výmere 479 m2 sa nachádza vŕtaná studňa - pitná voda, kanalizácia - septik, elektrická prípojka, vonkajšie sedenie - terasa s krbom 30m2, hojdačky, dreváreň. Ku chate je možnosť dokúpiť pozemok o výmere 700 m2. Ponuka č. SM19006213.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
65 m²
Zastavaná plocha
48 m²
Pozemok
431 m²
23 000 €

Chatka, Letanovský mlyn

Spiš (Letanovce), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatku v krásnom prostredí Slovenského raja, Letanovský mlyn. Drevená chatka je vhodná na víkendový relax v Slovenskom raji. V chatke nie je elektrina ani voda. Výmera pozemku je 100 m2. V blízkosti sa nachádza bufet, ktrorý je v prevádzke počas turistickej sezóny. Možnosť dotiahnutia vody zo susednej chatky. 

10 000 € 769,23 €/m²

Záhradka s chatkou Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v časti Malé pole v Sp. Novej Vsi. Nehnuteľnosť má celkovú výmeru pozemku 305 m2, z toho 13 m2 je zastavaná plocha chatky. Pozemok je slnečný, nachádza sa tu úžitková voda, pitná voda sa dá dotiahnuť, wc - latrina. Elektrina funguje pomocou akumulačnej batérie, vydrží nabitá celú sezónu. Chatka má betónový základ, postavená  je z dreva. Nachádza sa tu jedna izba, kuchynka - tu je vstup do pivnice, z vonkajšej strany . Podpivničená je 1/2. Nachádzajú sa tu ovocné stromy - čerešňa, slivka, 2x jabloň, hruška. Ponuka č. SM18005757.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
13 m²
22 000 €

Stavebný pozemok v obci Spišský Hrhov - ZNÍŽENÁ CENA

Spiš (Spišský Hrhov), okres Levoča

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Spišský Hrhov, okr. Levoča. Jedná sa o rovinatý pozemok o celkovej výmere 1551 m2 na ktorom sa nachádza staršia nehnuteľnosť a hospodárske budovy. Pred pozemkom sa nachádza prípojka elektriky, plynu ako aj vody. Na pozemku sa taktiež nachádza studňa. V prípade potreby Vám náš odborník na dofinancovanie nehnuteľnosti pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver.

83 000 € 474,29 €/m²

Chalupa na Zahájnici, okr. Gelnica

Spiš (Henclová), okres Gelnica

Ponúkame na predaj víkendový rodinný dom v časti Zahájnica, okr. Gelnica. Chata skolaudovaná v roku 1990 má betónové základy, postavená je z tvárnic a tehál, strop nad suterénom je železobetónový, nad prízemím trámový. Povala slúži na uskladnenie, alebo je tu priestor na ďalšiu izbu. V suteréne je garáž a 2 pivnice. Okná sú drevené, v izbách a kuchyni sú kachľové pece, v obývacej izbe ak kachľový kozub. Objekt je napojený na elektrinu, voda z vlastnej studne, kanalizácia - žumpa.  Vodu ohrieva elektrický bojlér. Komín je jeden, s tromi prieduchmi. K chate prislúcha záhrada, priestor na odkladanie dreva a náradia, altánok na grilovanie. Cez pozemok preteká potôčik. Orientovaná je na SV-JZ. K chalupe nebol vyhotovený energetický certifikát. Pri rýchlom jednaní dohoda možná. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver.  

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
175 m²
Zastavaná plocha
59 m²
46 000 €

Zrubová chata, Nižné Repaše,okr.Levoča

Spiš (Nižné Repaše), okres Levoča

Ponúkame na predaj chatu v Nižných Repašoch okr. Levoča. Nehnuteľnosť zrubovej konštrukcie o rozlohe 64 m2 pozostáva z haly, kuchyne a toalety. V podkroví je oddychová časť s malou kuchynkou a soc. zariadením. Vykurovanie chaty je elektrickými panelmi a krbom. Vodu ohrieva elektrický bojlér. Strechu pokrýva plechová krytina. Rozloha priľahlého pozemku je 384 m2. V súčastnosti je táto nehnuteľnosť upravená na prevadzku rýchleho občerstvenia. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť navýhodnejši úver.

23 000 € 255,56 €/m²

Drevenica v obci Hnilčík, okres Spišská Nová Ves

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj drevenicu - chatu v obci Hnilčík. Chata sa nachádza v krásnom lesnom prostredí. Pôvodná konštrukcia chaty je drevená, strecha je z falcovaného plechu. Prízemie pozostáva z 1 izby, kuchyne, dielne a na poschodí sa nachádza podkrovná izba. V chate je zabezpečené vykurovanie pomocou kachľových pecí, má zavedenú elektrinu a vodu vlastným samospádom. Podlahová plocha chalupy je 60 m2, plocha pozemku je 240 m2.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
90 m²
25 000 € 1 136,36 €/m²

Chata v časti Červený Jarok

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu s pozemkom v časti Červený jarok, Sp. Nová Ves, vzdialenej 300 m od Národného parku Slovenský Raj. Chata je murovaná, strecha je plechová, s dreveným krovom. Nachádzajú sa tu 2 miestnosti, v jednej sa nachádza kozubová piecka na vykurovanie, kuchynka, spoločenská časť - altánok s kozubom. Na prízemí sa nachádza pivnica - dreváreň. K chate vedie prístupová cesta, je skolaudovaná, je tu zavedená elektrina, vodóvod v blízkosti, prípadne sa dá urobiť studňa. K záhradnej chatke nebol vyhotovený energetický certifikát.Orientovaná je na juh. Dohoda možná. 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
22 m²
Pozemok
493 m²
33 000 €

Chata na Bindte - Hnilčík, okres Spišská nová Ves

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu v lokalite Bindt - Hnilčík, okr. SNV. Chata sa nachádza v krásnom lesnom prostredí, je murovaná, strecha je plechová. Chata pozostáva zo štyroch izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne, schodiska a pivnice. V chate je riešené vykurovanie pomocou kachľovej pece a kozuba. Chata je čiastočne podpivničená. Celková plocha pozemku je 400 m2.

7 900 € 718,18 €/m²

Záhradka s chatkou Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku s malou chatkou v časti za Markušovskými rampami Sp. Nová Ves. Nehnuteľnosť má celkovú výmeru 438 m2, chatka 11m2, má súpisné číslo a je riadne zapísaná na LV. Prístupová cesta vedie až k záhrade. Pozemok je rovinatý, slnečný, má aj vlastný samostatný vchod. Na pozemku sa nachádza studňa, chatka je drevená, elektrina nie je, wc latrina. Ideálna pre relax a oddych pre rodinku s deťmi.  Ponuka č. SM19006261.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
11 m²
Pozemok
438 m²
50 000 € 555,56 €/m²

Chata na Ferčekovciach v Sp. Novej Vsi

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu v lokalite Ferčekovce v Spišskej Novej Vsi. Jedná sa o dvojpodlažnú chatu, ktorá pozostáva na prízemí z kuchyne, sociálneho zariadenia a skladu. V kuchyni je kachľová pec. Na prvom podlaží je obytná izba s kozubom a východom na terasu chaty. Na druhom podlaží je obytná izba s balkónom. V chate sa nachádza elektrika a voda a je tu možnosť pripojenia na plyn. Celková výmera pozemku je 444 m2. Pred chatou je možnosť parkovania. V prípade záujmu Vám náš odborník na dofinancovanie pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
30 m²
Pozemok
414 m²
27 000 € 145,16 €/m²

Rekreačný dom, Nižné Repaše, okr. Levoča

Spiš (Nižné Repaše), okres Levoča

Ponúkame na predaj rekreačný dom v obci Nižné Repaše okr. Levoča. Nehnuteľnosť s obytnou plochou 50 m2, pozostáva z kuchyne, ktorej časť je riešena ako denná miestnosť a kúpeľne s toaletou. V podkroví sa nachádza oddychová časť. Vykurovanie chaty je riešené elektrickými panelmi a kachľovou pieckou. Vodu ohrieva elektrický bojlér. Strechu pokrýva kanadský šindel. Časť domu je upravená na relaxačný priestor a vínnu pivnicu. K nehnuteľnosti prislúcha pozemok o rozlohe 186 m2. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť navýhodnejši úver.

Stav
Novostavba
Pozemok
186 m²
46 000 €

Rodinný dom v obci Hnilec - Dohoda možná!

Spiš (Hnilec), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný na penzión alebo viacgeneračný dom. Tehlový dvojpodlažný dom je čiastočne podpivničený, tvorený z dvoch častí- prvá časť je novostavba a druhá časť je rekonštruovaná. V dome sú nové omietky, nová elektroinštalácia, kúrenie sa tu nenachádza. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná hala, 3 miestnosti, 2 menšie technické miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa a chodba. Druhé podlažie tvorí galéria, 5 miestností, 2 menšie technické miestnosti, kúpeľňa a chodba. K domu prislúcha aj dvoj-garáž s nadstavenou terasou. Obytná plocha domu je 321 m2. Celková plocha pozemku je vo veľkosti 582 m2.

114 000 € 1 140 €/m²

Predám rekreačný dom v lokalite Biele Vody (ID: 100918)

Spiš (Mlynky), okres Spišská Nová Ves

Predám rekreačný domček s drevenicou na 1100m2 pozemku pod lesom v rekreačnej oblasti Slovenského raja v časti Biele vody - Mlynky okres SNV. Blízko lyž.vleku, vodnej nádrži Dedinky, rôzne možnosti využitia. Pozemok a dispozícia Výmera pozemku: 1100 m² Zastavaná plocha: 110 m² Úžitková plocha: 100 m² Rok rekonštrukcie: 2015 Vlastníctvo: Osobné Konštrukcia: Zmiešaná Zateplenie: Áno Celkový počet poschodí: 1 Počet izieb: 4 Špajza: Áno Siete a technológie: Vodovod, Elektrina, Koreňová čistička, Prístupová cesta Ďalšie: Slnečný pozemok Výhody: Tiché prostredie, Cykloturistika, Turistika, Škola, škôlka, Vodné športy, MHD, Rybolov Technické parametre Prevládajúci typ podláh: Plávajúca podlaha Kúrenie: Centrálne, Krb Okná: Plastové Strecha: Sedlová Krytina: Pozinkovaný plech Vybavenie: Internetové pripojenie, Zariadenie izieb Kuchyňa: Sporák, Chladnička, Kuchynská linka Sociálne zázemie: Oddelené WC, Práčka, Sprchový kút Iné miestnosti: Špajza Parkovanie: Na pozemku Obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcii nehnuteľnosti po zadaní ID 100918

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
110 m²
Pozemok
1 100 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 90 inzerátov