Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v regióne Šariš

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov
32 500 € 1 805,56 €/m²
Logo

ZÁHRADA S CHATKOU, 411 M2, CEMJATA, PREŠOV, 3D PREHL.

Šariš (Prešov), okres Prešov

Hľadáte oddych od mestského zhonu a ruchu? Tak práve pre Vás  EXLUZÍVNE  len  v ARCHEUS REAL.  ponúkame na predaj  v krásnej prírodnej lokalite  pozemok - záhradku s drevenou záhradnou chatkou na Cemjate , cca 8 min autom od  Prešova. Chatka je v pôvodnom stave.  Pozemok s chatkou má výmeru 411 m2.  CHARAKTERISTIKA NEHNUTEĽNOSTI: výmera pozemku: 411 m² rozmery pozemku: - š. 9 m a dl. 44-47 m  povaha pozemku:-  mierne svahovitý, v dolnej časti rovinatý v hornej časti pozemku sa nachádza záhradná chatka o výmere 18 m2, chatka je podpivničená a má podkrovie pred ňou sa nachádza krytá terasa so stolom a lavicami prístupová cesta hneď pri pozemku  IS – elektrina (220V aj 380V) na pozemku, studňa,   v dolnej časti pozemku je sklad na náradie a zároveň prístup k potoku    zastávka MHD len 5 min pešo V okolí sú krásne lesy vhodné na hubárčenie,  taktiež  na turistiku, príroda v okolí poskytuje rozmanité možnosti aj na cykloturistiku, Naše služby zahŕňajú ARCHEUS balíček - pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Konštantínovej č. 12 v Prešove vedľa Geodézie alebo mailom na demcak@archeus.sk, tel. č. 0948263567 alebo 0918 88 00 08.  

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
411 m²
Úžitková plocha
18 m²
Zastavaná plocha
18 m²
62 000 € 206,67 €/m²
Logo

PREDAJ záhradka s chatkou, altánkom a krbom SABINOV

Šariš (Sabinov), okres Sabinov

Ponúkame na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Sabinove. Výmera pozemku je 300m2. Na tomto pozemku sa nachádza záhradná chatka, drevený altánok so sedením, drevená hojdačka a suché WC. Vedľa altánku je postavený záhradný kozub na veselé posedenia s priateľmi pri grilovanom mäsku, zeleninke a iných dobrotách. Z inžinierských sietí je pripojená elektrina. Na pozemku je studňa a suché WC so srdiečkom. Parkovanie je možné vo vnútri na pozemku, ale aj vonku pred záhradkou. Je možnosť viacej parkovacích miest - pre priateľov. Celý pozemok je obkolesený zelenými tujami, ktoré chránia súkromie pred zvedavými očami. Záhradka sčasti slúži na pestovanie vlastných dobrôt a zeleninky, ale časť záhrady je určená len na oddych a to doslova, keďže pani domáca tam vdýchla romantiku plnú kvetín a záhonov. Pri vstupe do záhrady vás objíme pokoj a dobrá nálada pri pohľade na dokonalú krásu. V blízkosti tejto záhradkárskej oblasti sa nachádza cyklochodník Lipany - Prešov. Takže je tu možnosť aj športovať popri oddychu. Rada Vás touto nehnuteľnosťou prevediem aj osobne nielen cez virtuálnu realitu. Teším sa na milých kupujúcich.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
300 m²
36 990 € 1 479,60 €/m²
Logo

Záhrada s chatkou | Exkluzívne | 3D Prehliadka

Šariš (Prešov), okres Prešov

Ak hľadáte miesto, pre víkendové úniky od mestského zhonu, mám pre vás ponuku, ktorá vám zabezpečí dokonalý relax a pritom ste len na skok od mesta. Krásna záhradka s veľmi príjemnou chatkou vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Pod Wilec hôrkou. Chatka s betónovým základom je postavená na menšom rovinatom pozemku, je skolaudovaná a je k nej priradené súpisné číslo. Obklopená je zeleňou a očarí vás krásnym výhľadom. Má všetko, čo má mať dokonalá záhrada. Modernú kompletne zariadenú chatku vybavenú kuchynskou linkou, pohovku na prespávanie, stôl so stoličkami, komodu, k dispozícii je aj biokrb, ktorý stačí namontovať a samozrejme zastrešenú terasu, kde sa môžete ukryť pred silným slnkom. Súčasťou chaty je sklad s náradím, kde máte komplet výbavu pre vaše zahradkárčenie. Za chatou je suché WC, kompostér a dve nádrže s vodou na polievanie. Na pozemku je lavičku s ohniskom a oddychová zóna so slnečníkom a lehátkom. Čo môže byť príjemnejšie, ako oddych počas letných dní na tejto záhrade. Záhradkárska oblasť je ohradená a vstup je cez uzamykateľnú bránu.  Elektrina je v dosahu pár metrov, možnosť napojenia. 3D Prehliadka: https://bit.ly/3t3QEb4 Ak sa vám páči moja ponuka dohodnite si so mnou obhliadku. Zavolajte mi na číslo 0915 476 747 alebo mi napíšte na e-mail bielousova@archeus.sk

Stav
Novostavba
Pozemok
246 m²
Zastavaná plocha
25 m²
44 000 € 2 200 €/m²
Logo

"audi" medzi záhradkami - chatka s el., úžasný pozemok na relax (F195-13-ANM)

Šariš (Prešov), okres Prešov

F195-13-ANM3 Výmera pozemku 513m2, zastavaná plocha 20m2 + kryta terasa 8m2. Skleník, záhradný domček na náradie. Medzi záhradkami a chatkami jedna z najlepších polôh, veľmi pekná podpivničená chatka v oblasti Za kalváriou- oblasť Lesanka. Záhradka umocnená nádherným výhľadom na mesto dáva predpoklad na aktívny aj pasívny relax. V chatke je elektrina, voda na polievanie je zabezpečená troma vodnými nádržami - možnosť zaviesť studňu (niektoré susedné chatky už majú). K chatke prislúcha aj hlboká betónová pivnica pod chatkou na uskladnenie ovocia a zeleniny. Okrem suchého wc aj chemické. Nová kosačka v cene. Pozemok je z časti oplotený, mierny svah, ovocné stromy a kríky. Orientácia pozemkov J/V. Dĺžka pozemku 48m, šírka 11m. Poznámka: na niektorých pozemkoch "rekreačné" stavby využívajú majitelia aj na celoročné bývanie. my.matterport.com/show/?m=7JmXry5umMu Cena 44 000 €.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
513 m²
Úžitková plocha
20 m²
238 000 € 14 000 €/m²
Logo

Na predaj záhrada s chatkou v Prešove, záhradkárska osada nad ulicou Sabinovská, osobné vlastníctvo

Šariš (Prešov), okres Prešov

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou. Poloha, rozloha. Pozemok leží v Prešove v záhradkárskej osade nad Sabinovskou ulicou ( pri križovatke Šidlovec, sídl.III, V. Šariš ). Pozemok nie je rovinatý. Zvažuje sa v smere východ - západ. Rozloha je 380 m2 (23 x 17 ). Pozemok je určený na záhradkárske účely. Spolu s pozemkom sa kupuje podiel na prístupových cestách v záhradkárskej osade. Chatka. Rozloha je 17m2. Je podpivničená ( 3m2), so sedlovou strechou. V chatke je piecka zo šamotových tehál na vykurovanie. Výsadba. Orech, jablone, slivky. Inžinierska siete Nie sú žiadne siete k dispozícii. Aktuálne sa uvažuje o dotiahnutí ELI do celej osady. Prístup na pozemok. Autom - prístupová cesta je poľná. Peši – Zo Sabinovskej ulice pešo po betónových schodoch. Ťarchy, Iné Nehnuteľnosti sú bez tiarch. Nehnuteľnosti sú v osobnom vlastníctve. Cena 14.000,- Eur

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
380 m²
Úžitková plocha
17 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov