Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v regióne Poiplie

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
13 500 € 750 €/m²
Logo

Záhradná chatka s pozemkom

Poiplie (Lučenec), okres Lučenec

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata v záhradkárskej oblasti pri Fiľakovskej ceste. Záhradná chatka je murovaná, podpivničená, v pôvodom stave, vyžaduje opravu. Pozemok je mierne svahovitý a k pozemku aj chatke je veľmi dobrí prístup.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
360 m²
Zastavaná plocha
18 m²
21 600 € 1 350 €/m²
Logo

Záhradná chata v záhradkárskej oblasti – Lučenec Opatová

Poiplie (Lučenec), okres Lučenec

Ponúkame vám na predaj záhradnú chatu v pokojnej záhradkárskej oblasti na okraji okresného mesta Lučenec. V tesnej blízkosti sa nachádza zdroj pitnej vody. Pozemok k chate tvorí plochu 300m2, ktorá je vlastníctvom mesta Lučenec (možnosť prenájmu za symbolický ročný poplatok). Posledná rekonštrukcia bola v roku 2016. Chata sa predáva čiastočne zariadená. Chata pozostáva zo samostatne stojaceho jedno a pol izbového domu, malej terasy ktorej pôvodná konštrukcia je obložená drevom, veľkej pristavanej terasy, a pivničnej časti. Základy boli položené v metrovej hĺbke. Samotná chata je postavená zo železobetónových tvárnic. Na pôvodnej drevenej streche je položená IPA. Strecha nezateká, tým pádom je stavba vo veľmi dobrom stave. Ako malý bonus majiteľ k chate ponecháva každoročne plodiaci zdravý vinič.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
16 m²
7 900 € 607,69 €/m²
Logo

MAKRO REALITY - Chatka, záhrada Cinobaňa - Huta ID 2162

Poiplie (Cinobaňa), okres Poltár

Ponúkame Vám na predaj malebnú drevenú chatku nad obcou Cinobaňa v časti Katarínska Huta. Chatka stojí na záhrade s rozlohou  713 m2. Chatka pozostáva z  predsiene a z jednej miestnosti s obytnou plochou 13,2 m2 + úložný podkrovný priestor. Chatka je v pôvodnom stave, taktiež strecha, kedy sa  po daždi vo vnútri kde-tu nájde aj mláčka. V chatke je možnosť napojiť sa pieckou na vonkajší komín. Pitná voda tu nie je. Dažďovú vodu je možné zachytiť v nádrži  osadenej v zemi. Elektrina tiež nie je zavedená, elektrické vedenie však vedie pred záhradou (stĺp pri rohu záhrady). Na záhrade je drevené posedenie, jednoduché ohnisko, suché WC, drevená búda na drevo. Záhrade je vo svahu. Rastú tu ovocné stromy, okrasné dreviny, vinič a iná zeleň. Zo záhrady je krásny výhľad na okolité lesy, prostredie je tiché, veľa zelene. Prístup je autom, udržiavanou obecnou komunikáciu s verejným osvetlením. Záhrada je vo vlastníctve lesov SR ŠP. Platí sa ročný poplatok miestna daň obci. Bližšie informácie Vám rád poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
13 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty