Rozšírené hľadanie

Vidiecke domy v regióne Poiplie

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov
34 000 € 323,81 €/m²
Logo

Výborná ponuka... Na predaj vidiecky dom v obci Kovačovce s pozemkom 3260 m2.

Poiplie (Kováčovce), okres Veľký Krtíš

TUreality ponúka na predaj pozemok s rozlohou 3260 m2 na ktorom sa nachádza starší rodinný vidiecky dom v pôvodnom stave v tichej lokalite obytnej časti v obci Kováčovce v okrese Veľký Krtíš. Domček je situovaný vedľa hlavnej cesty a prístup do domu je bezproblémový. Jednopodlažný rodinný dom vyžaduje celkovú rekonštrukciu. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: vhodný na víkendový oddych + relax + ideálny na prerobenie podľa vlastných predstáv + parkovanie vo dvore + veľká záhrada + ideálne pre výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov. IS: elektrika, prípojka na vodu je pred pozemkom, vlastná studňa. DISPOZÍCIA DOMU: 3x priechodná izba, dlhá chodba, komora s výlezom na poval. Za domom sa nachádzajú dve hospodárske miestnosti ktoré majú všestranné využitie a krásna klenbová pivnička. OKOLIE: Obec Kováčovce ležia v Ipeľskej kotline na pravom brehu Ipľa. V obci je čiastočná občianska vybavenosť. Výborná dostupnosť do mesta: VK-23km, blízka dostupnosť-Termálne kúpalisko NOVOLANDIA- 26 km, Kúpalisko Aquatermal Strehová- 18 km, mostom cez Ipeľ sa dostane do Maďarska do hraničného mesta SZÉCSÉNY, ktoré je vzdialené len 7 km. Cyklotrasy v okolí poskytujú možnosť výletu na bicykli popri rieke Ipeľ, za kultúrnymi pamiatkami. Na svoje si prídu aj milovníci kopcov a krásnych výhľadov. V prípade záujmu Vám náš finančný špecialista sprostredkuje bezplatne HÚ šitý na mieru v banke podľa Vášho výberu. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Kontakt:butin@tureality.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
3 260 m²
Úžitková plocha
105 m²
Zastavaná plocha
133 m²
115 000 € 460 €/m²
Logo

Vidiecky dom s rozľahlým pozemkom

Poiplie (Cinobaňa), okres Poltár

Rodinný dom  v tichej časti obci Cinobaňa Trojizbový dom s rozľahlým rovinatým pozemkom, plynovým ústredným kúrením, vlastným zdrojom vody, 3fazová el. prípojka. Prístup po asfaltovej ceste Letná kuchyňa, garáž, veľká stodola, komory, chlievy, konica ...    Pripojiť sa k verejnému vodovodu je možné na príľahlej ceste Nehnuťeľnosťi s pozemkami sú ideálne pre pestovanie a chov. 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
5 000 m²
Úžitková plocha
250 m²
Zastavaná plocha
200 m²
24 500 € 220,72 €/m²
Logo

Dom na veľkom slnečnom pozemku

Poiplie (Dolinka), okres Veľký Krtíš

Prízemný nepodpivničený dom bol postavený na dvakrát. Prvá, kamenná stavba bol sedliacky dom. Neskôr, okolo r. 1950, bola pristavaná novšia časť, v ktorej sú 2 izby orientované do ulice. Táto časť zostáva nezmenená. V starej časti vlastník začal s rekonštrukciou kúpeľne. Dom je napojený na obecné siete (vodovod, elektrické siete, odpadové vody sú odvádzané do malej žumpy). Vnútorné vybavenie tvorí kuchyňa, 2 izby, malý pracovný kútik, chodba, kúpeľňa a komora. Pozemok s výmerou 1966 m2 je v tichej ulici neďaleko centra obce v malej obci na juhu Slovenska. Dom je obývateľný. Obytná plocha je 76 m2, celková výmera je 90,6 m2. Pri predaji poskytneme záujemcovi bezplatný právny servis, sprostredkujeme spoľahlivé finančné služby.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 966 m²
Úžitková plocha
111 m²
Zastavaná plocha
1 550 m²
Cena dohodou
Logo

Ďurkovce kamenný dom na slnečnom pozemku

Poiplie (Ďurkovce), okres Veľký Krtíš

Prízemný čiastočne podpivničený dom so obdĺžnikovým pôdorysom bol postavený v r. 1940 na veľkom mierne svahovitom pozemku v malej dedinke na juhu Stredného Slovenska. Dom pozostáva z malej predsiene, z ktorej je vstup do kuchyne a dvoch izieb po jej stranách. Na podlahách v izbách a v kuchyni je betón. Na streche je pálená škridla, okná pôvodné drevené, elektrický rozvod na svetelný i motorický prúd, voda obecná, odpad bez likvidácie. Stavba je bez údržby, v pôvodnom stave. Pozemok má výmeru 5167 m2, z toho zastavaná plocha je 1464 m2. Dom je obývaný. Obytná plocha je 113 m2, celková výmera domu je 145 m2. Na dolnej hranici pozemku sa nachádza betónová nádrž s vodou, v ktorej majiteľ chová ryby. Na malom pozemku je aj nádrž s vodou. Okolo domu je množstvo klietok pre vtáctvo a drobné zvieratká. Pri predaji poskytneme záujemcovi bezplatný právny servis, sprostredkujeme spoľahlivé finančné služby. Cena: dohodou

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
5 167 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
145 m²
24 900 € 85,86 €/m²
Logo

Sklabiná - Pôvodný vidiecky dom na rekonštrukciu - PREDAJ

Poiplie (Sklabiná), okres Veľký Krtíš

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj dobový, vidiecky dom so záhradou o celkovej výmere 988 m2 v zastavanej časti obce Sklabiná, vzdialenej približne 5 minút od okresného mesta Veľký Krtíš. - Dom so súpisným číslom 214 je na dĺžku orientovaný, klasický jednopodlažný vidiecky dom, postavený v prvej polovici 20. storočia s celkovou zastavanou plochou 290 m2. - V interiéri sú tri hlavné izby: spálňa, kuchyňa a obývačka + samostatná kúpeľňa. Taktiež je prístup na povaľ - využívanú najmä ako úložný priestor. - Na záhrade sa nachádzajú dve menšie stodoly - možno využívať aj ako garáž na parkovanie auta, resp. ďalšie úložné priestory. - Všetky IS (elektrika, voda, plyn, kanalizácia) sú dostupné v obci - Tento slnečný rodinný dom je možné užívať okamžite, prípadne je vhodný na menšiu rekonštrukciu. - Nehnuteľnosti sú evidované na LV 2115 a 2271 v k.ú. Sklabiná, okres Veľký Krtíš - GPS súradnice k pozemku: 48.158718, 19.355661 - Dom s pozemkom sú dostupné ihneď a uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu pre sprostredkovateľa. Cena zahŕňa vypracovanie zmlúv, právny servis a správne poplatky.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
988 m²
Úžitková plocha
290 m²
Zastavaná plocha
290 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov