Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v regióne Podpoľanie

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
25 000 € 657,89 €/m²
Logo

Rezervovaná .Pekná záhradná chatka s altánkou a záhradkou v blízkosti priehrady

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Na predaj pekná záhradkárska chatka s altánkom a záhradkou v záhradkárskej osade v Sekieri - Hájik v blízkosti rekreačného zariadenia Orlík. Chata má pridelené súpisné číslo .Chata so záhradkou sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve o výmere 265 m2. Zastavaná plocha pod chatkou je 19m2.Chatka je murovaná a obložená dnu a sčasti aj von dreveným obkladom. Chatka je celkom podpivničená. Strecha je sedlová plechová. Kúrenie je pieckou na pevné palivo. Voda je len úžitková. K dispozícii je suchá latrina. V chatke sú elektrické rozvody , ale elektrika nie je dovedená. .Susedná chata je však napojená na elektriku. Chata využíva centrálu na výrobu elektriky. Chatka je v dobrom technickom stave nakoľko bola využívaná. Chatka sa nachádza v tichej záhradkárskej osade s krásnym výhľadom, len pár minút peši od sídliska Sekier s kompletnou občianskou vybavenosťou a MHD. V blízkosti chatky sa nachádza aj vyhľadávané športovo-rekreačné zariadenie Orlík a priehrada . Chatku doporučujeme vidieť .

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
265 m²
Úžitková plocha
38 m²
Zastavaná plocha
19 m²
26 000 € 1 000 €/m²
Logo

Murovaná záhradná chatka s pozemkom pri Zvolenskej priehrade

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj záhradnú chatku s pozemkom v obľúbenej záhradkárskej osade pri Zvolenskej priehrade. Záhradná chatka je murovaná o zastavanej ploche 26 m2, má pripojenie na elektrinu a vodu s vlastnými meračmi. Pozostáva z prízemia, suchého WC a poschodia s balkónom. Mierne svahovitý pozemok má celkovú rozlohu 353 m2. Bezproblémový prístup k chatke aj vozidlom. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis, poplatok za vklad KZ do katastra nehnuteľností.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
353 m²
Úžitková plocha
26 m²
Zastavaná plocha
26 m²
52 000 € 1 083,33 €/m²
Logo

Na predaj záhradka so záhradnou chatkou v lokalite Hájik, Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame na predaj záhradku so záhradnou chatkou v lokalite Hájik, Zvolen. Chatka je murovaná, obložená dreveným obkladom, má tri podlažia a pôdorys 4x4m. Na prízemí je kuchyňa, v strede obývačka a hore spálňa, spanie pre 6 ľudí. Strecha je plechová. Do chatky je zavedená elektrina a pitná voda z vodovodu. Chata má komín - možnosť kúrenia pevným palivom. Plocha úžitková je 48m2., plocha pozemku je 400m2. Na pozemku sa nachádza vonkajší gril, altánok, suché WC. Sú vysadené staršie aj mladé ovocné dreviny, čerešňa, marhuľa, broskyňa, jabloň. Cena 52 000 € Pre viac info volajte 0907 701 119, alebo navštívte náš web www.winreal.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
48 m²
9 500 €
Logo

Zľava – Rekreačná chatka so záhradou

Podpoľanie (Detva), okres Detva

Zľava!!! Ponúkame na predaj rekreačnú chatku so záhradou o rozlohe cca 300m2 v Detve. Pozemok je vysporiadaný v osobnom vlastníctve. Na pozemku sa nachádza elektrika a úžitková voda. Predmetná záhradka sa nachádza v lokalite nad sídliskom Novosady.

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty