Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v regióne Kysuce

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
43 000 € 2 388,89 €/m²
Logo

Predaj: Záhradná chata v obci Budatínska Lehota(700-12-JAS)

Kysuce (Kysucké Nové Mesto), okres Kysucké Nové Mesto

700-12-JAS Ponúkame Vám na predaj útulnú záhradnú chatu postavenú na mierne svahovitom slnečnom pozemku v záhradkárskej oblasti Budatínska Lehota. Ak hľadáte miesto na relax a oddych v krásnom tichom prostredí, tak Vás táto naša ponuka určite zaujme. Okolie chaty je veľmi vkusne upravené a udržiavané. Sú tu vysadené okrasné stromy a kríky. Pri nepriaznivom počasí radi využijete posedenie v pergole s grilom, alebo na priestrannom balkóne s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Skleník postavený na pozemku ocení každá dobrá gazdinka na dopestovanie vlastnej zeleniny. Chata je murovaná a je zateplená. Balkón je drevený. Na prízemí sa nachádza izba s kuchynskou linkou, krbovou pieckou a sedačkou, špajza, toaleta a technická miestnosť. Ohrev vody je zabezpečený namontovaným prietokovým ohrievačom na batérii v kuchyni.. Na poschodie sa dostaneme po drevených schodoch z vnútra, ale aj z vonku. Nájdeme tu obývaciu izbu s krbom a sedacou súpravou. V podkroví je nočná časť , kde sa môžu vyspať až štyria ľudia. Chata má prípojku na elektrinu, voda je riešená zo spoločného rezervoára . Odpad je vedený do žumpy, ktorá sa nachádza na pozemku. Vedie sem spevnená prístupová cesta. Cena: 43000Eur V cene je kompletný právny a finančný servis.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
374 m²
Zastavaná plocha
18 m²
Cena dohodou
Logo

Záhradná chata so záhradou 610m2

Kysuce (Čadca), okres Čadca

Predám rekreačnú záhradnú chatu s pozemkom, v Čadci, v záhradkárskej osade. Zastavaná plocha 25m2, poschodie 35m2, podkrovie 35m2. Súčasťou predaja je: pozemok - záhrada, chata, altánok, pergola, dreváreň. Chata je zateplená. Je v nej rozvod elektriny 220V, prívod studňovej vody, odvod splaškovej vody do septika. V altánku je krb. Na prízemí sú 2 pivničné kobky, WC, umývadlo, letná kuchyňa. Poschodie a podkrovie je zariadené podľa dohody. Na pozemku je ovocný sad (jablone, hrušky, slivky, drobné ovocie, hriadky na pestovanie zeleniny). Kontakt: 0903/324367 Predaj: od 12/2021, prípadne od 01/2022

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
25 m²
Pozemok
610 m²
15 000 € 37,13 €/m²
Logo

Predaj, záhradná chatka Čadca

Kysuce (Čadca), okres Čadca

Ponúkam na predaj záhradnú chatku nachádzajúcu sa nad mestom Čadca s pozemkom 404 m2. Lokalita je určená pre záhradné chatky, objekt je oplotený, vstup do oplotenej záhradkárskej časti je na elektrickú otváraciu bránu. Chatka je bez prípojky elektriny, no v prístupovej ceste sa nachádza vedenie elektrického vedenia, teda je možnosť zriadiť si ju. Chatka pozostáva z jednej miestnosti a vstupnej chodbičky. Na pozemku je ešte záhradné sedenie. Bližšie informácie Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0907 389994.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
404 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty