Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu v regióne Kysuce

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov
89 500 € 1 252,27 €/m²
Logo

Predáme apartmán v stave holobyt v obci Makov

Kysuce (Makov), okres Čadca

Predáme apartmán v stave holobyt so spoluvlastníckym podielom 1/4 na pozemku o výmere 1380 m2 a na samostatnej stavbe letnej kuchyne s grilom v obci Makov. Apartmán sa nachádza na 2 NP domu, má úžitkovú plochu 53,25m2, dispozične pozostáva z obývacej izby s plánovaným kuchynským kútom, spálne, priestrannej kúpeľne s WC a chodby. K apartmánu patrí 18,22 m2 dokončený vykurovaný a vydláždený priestor v suteréne domu s prípravou na saunu. Samotný apartmán bude vykurovaný elektrickým kotlom a je vhodný na rekreáciu 4-6 osôb alebo celoročné bývanie pre 2-4 osoby. Apartmán má hotové vnútorné priečky a omietky, sú osadené vchodové bezpečnostné dvere, 3 vnútorné dvere aj zárubne treba osadiť. Dokončené sú všetky rozvody (voda kanalizácia, elektro a rozvody pre vykurovanie). Treba dorobiť kúrenie vrátanie osadenia 3 radiátorov, dlažby a obklady, plávajúcu podlahu, osadiť kuchynskú linku, vypínače, el. zásuvky, sanitu v kúpeľni) Apartmánový dom je napojený na všetky siete: elektrickú prípojku, plynovú prípojku, vodovod a je odkanalizovaný cez čističku odpadových vôd. Samotný dom je murovaný, zateplený, po kompletnej rekonštrukcii a realizovanej prístavbe kolaudovanej v roku 2013. Letná kuchyňa má okrem vonkajšieho posedenia s grilom aj vnútorný priestor na varenie na piecke na pevné palivo v prípade nepriaznivého počasia. Pozemok pri dome tvorí z 80 percent slnečná udržiavaná rovná lúka vhodná pre športové využitie alebo výbeh pre psíkov. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v chránenej krajinnej oblasti, kúsok od miestneho hipo-centra a sú pohodlne dostupné smerom na SKI Makov po asfaltovej ceste. Parkovane pre 2 autá je v cene. Pár metrov od domu sa nachádzajú 2 mohutné chránené lipy u Beloni. Lokalita je predurčená na pohodovú letnú aj zimnú rekreáciu, cyklo-turistiku, hubárčenie, bežkovanie. Ponúka sa využitie blízkeho hipo-centra pre jazdu na koňoch, stravovanie je možné napríklad v penziónu Stará fara, do 15 km od Makova sú viaceré možnosti wellness vyžitia a v zime okrem najbližšieho SKI Makov je možné využívať aj niekoľko ďalších lyžiarskych stredísk na slovenskej aj českej strane Beskýd. Nehnuteľnosť sa predáva bez tiarch a je kúpou voľná. Apartmánu zodpovedá spoluvlastnícky podiel 1/4 na dome, nie je preto možné využiť klasický hypotekárny úver. Pri kúpe je však možné využiť inú formu financovania napríklad pri založení inej nehnuteľnosti. Pozn: požadovanú cenu 89.500 EUR budeme pravidelne upravovať od septembra 2022, kedy započnú vnútorné dokončovacie práce.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
71 m²
109 500 € 1 582,37 €/m²
+ 80 €/mes. energie
Logo

Predáme kompletne zariadený apartmán v obci Makov

Kysuce (Makov), okres Čadca

Predáme kompletne zariadený apartmán so spoluvlastníckym podielom 1/4 na pozemku o výmere 1380 m2 a na samostatnej stavbe letnej kuchyne s grilom v obci Makov. Apartmán sa nachádza na 2 NP domu, má úžitkovú plochu 53,25m2, obsahuje zariadenú obývaciu izbu s kuchynským kútom s linkou so spotrebičmi, spálňu, a priestrannú kúpeľňu s WC a chodbu. K apartmánu patrí 15,98 m2 vykurovaný priestor v suteréne domu s prípravou na saunu. Apartmán je vykurovaný elektrickým kotlom a je vhodný na rekreáciu 4-6 osôb alebo celoročné bývanie pre 2-4 osoby. Apartmánový dom je napojený na všetky siete: elektrickú prípojku, plynovú prípojku, vodovod a je odkanalizovaný cez čističku odpadových vôd. Samotný dom je murovaný, zateplený, po kompletnej rekonštrukcii a realizovanej prístavbe kolaudovanej v roku 2013. Letná kuchyňa má okrem vonkajšieho posedenia s grilom aj vnútorný priestor na varenie na piecke na pevné palivo v prípade nepriaznivého počasia. Pozemok pri dome tvorí z 80 percent slnečná udržiavaná rovná lúka vhodná pre športové využitie alebo výbeh pre psíkov. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v chránenej krajinnej oblasti, kúsok od miestneho hipo-centra a sú pohodlne dostupné smerom na SKI Makov po asfaltovej ceste. Parkovane pre 2 autá je v cene. Pár metrov od domu sa nachádzajú 2 mohutné chránené lipy u Beloni. Lokalita je predurčená na pohodovú letnú aj zimnú rekreáciu, cyklo-turistiku , hubárčenie, bežkovanie. Ponúka sa využitie blízkeho hipo-centra pre jazdu na koňoch, stravovanie je možné napríklad v penziónu Stará fara, do 15 km od Makova sú viaceré možnosti wellness vyžitia a v zime okrem najbližšieho SKI Makov je možné využívať aj niekoľko ďalších lyžiarskych stredísk na slovenskej aj českej strane Beskýd. Nehnuteľnosť sa predáva bez tiarch a je kúpou voľná. Apartmánu zodpovedá spoluvlastnícky podiel 1/4 na dome, nie je preto možné využiť klasický hypotekárny úver. Pri kúpe je však možné využiť inú formu financovania napríklad pri založení inej nehnuteľnosti.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
69 m²
113 500 € 1 719,70 €/m²
Logo

Predáme kompletne zariadený apartmán v obci Makov.

Kysuce (Makov), okres Čadca

Predáme kompletne zariadený apartmán so spoluvlastníckym podielom 1/4 na pozemku o výmere 1380 m2 a na samostatnej stavbe letnej kuchyne s grilom v obci Makov. Apartmán sa nachádza na prízemí domu, má úžitkovú plochu 50,9 m2, obsahuje zariadenú obývaciu izbu s kuchynským kútom s linkou so spotrebičmi, spálňu, a priestrannú kúpeľňu s WC a chodbu. K apartmánu patrí 16,3 m2 vykurovaný priestor v suteréne domu s rozvodom 400 V, prípravou na saunu. Apartmán je vykurovaný plynovým kotlom a je vhodný na rekreáciu 4-6 osôb alebo celoročné bývanie pre 2-4 osoby. Apartmánový dom je napojený na všetky siete: elektrickú prípojku, plynovú prípojku, vodovod a je odkanalizovaný cez čističku odpadových vôd. Samotný dom je murovaný, zateplený, po kompletnej rekonštrukcii a realizovanej prístavbe kolaudovanej v roku 2013. Letná kuchyňa má okrem vonkajšieho posedenia s grilom aj vnútorný priestor na varenie na piecke na pevné palivo v prípade nepriaznivého počasia. Pozemok pri dome tvorí z 80 percent slnečná udržiavaná rovná lúka vhodná pre športové využitie alebo výbeh pre psíkov. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v chránenej krajinnej oblasti, kúsok od miestneho hipo-centra a sú pohodlne dostupné smerom na SKI Makov po asfaltovej ceste. Parkovane pre 2 autá je v cene. Pár metrov od domu sa nachádzajú 2 mohutné chránené lipy u Beloni. Lokalita je predurčená na pohodovú letnú aj zimnú rekreáciu, cyklo-turistiku , hubárčenie, bežkovanie. Ponúka sa využitie blízkeho hipo-centra pre jazdu na koňoch, stravovanie je možné napríklad v penziónu Stará fara, do 15 km od Makova sú viaceré možnosti wellness vyžitia a v zime okrem najbližšieho SKI Makov je možné využívať aj niekoľko ďalších lyžiarskych stredísk na slovenskej aj českej strane Beskýd. Nehnuteľnosť sa predáva bez tiarch a je kúpou voľná. Apartmánu zodpovedá spoluvlastnícky podiel 1/4 na dome, nie je preto možné využiť klasický hypotekárny úver. Pri kúpe je však možné využiť inú formu financovania napríklad pri založení inej nehnuteľnosti.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 380 m²
Úžitková plocha
66 m²
129 900 €
Logo

Predaj rekreačné apartmánu priamo pri lyž.svahu v Oščadnici

Kysuce (Oščadnica), okres Čadca

Ponúkame Vám na predaj iný rekreačný objekt Oščadnica, Hlavná. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 129 900 €Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka“ priamo na svahu, Snowparadise, Veľká Rača, OŠČADNICA. Lyžiarske stredisko Dedovka je prepojené so strediskom Laliky. 2 hodiny cesty od Bratislavy. Apartmán je 2 izbový o výmere 52,47 m2. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4. Dispozícia: – v kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, – WC je samostatné – menšia samostatná spálňa – veľká obývačka so spacím kútom a obývacou časťou s kuchynkou. V celom apartmáne nové plávajúce laminátové podlahy. Zariadený novým nábytkom. Na prízemí sa nachádza skrinka na lyže prislúchajúca k apartmánu. Priamo v objekte na prízemí sa nachádza reštaurácia a o 50 m ďalej je ďalšia reštaurácia, na svahu sú 3 bufety. V lete možnosť turistiky, cykloturistiky. Cca 300 m od chaty sa nachádza najväčšia bobová dráha na Slovensku. 129 900,- EUR + provízia vo výške 2% Tel: 0903 466 147, 0905 643 966 Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode ) Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

270 000 € 192,86 €/m²
Logo

Hotel, penzión, domov pre seniorov, ozdravovňa – výhodne na predaj, (hľadáme investora)

Kysuce (Vysoká nad Kysucou), okres Čadca

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj  rekreačné stredisko  vo výstavbe, pred dokončením -  vo Vysokej nad Kysucou. Areál je na konci doliny  v prostredí malej osady Jedľovník, v  čistom  prostredí, obkolesený lesmi a pasienkami. Stavba je zakonzervovaná a práce sú prerušené od roku 2016. Obhliadku priestorov vrátane predloženia projektu a stavebného povolenia zabezpečíme na stretnutí. Kapacita ubytovania v 2. NP je 19 dvojposteľových izieb s príslušenstvom,  z toho aj bezbarierové, dva apartmány  s vlastnou  kuchyňou.. V prízemí ( I. NP) je  kuchyňa s plánovanou kapacitou varenia 100 hlavných jedál, reštaurácia so 40 miestami, ďalej wellness centrum, zdravotnícke služby, sauny, pedikúra, masáže a pod. Zastavaná plocha – 699 m2 Obstavaný priestor – 4.850 m3 Spevnené plochy – 740 m2 Veľkosť pozemku – 3.850 m2 ( rovina až mierny svah) Pripojenie na siete – elektrina, vodovod, čistička OV  Súčasný stav objektu umožňuje bez vynaloženia veľkých nákladov  previesť zmeny v dispozičnom riešení vzhľadom na účel využitia (penzión pre seniorov, ozdravovňa a pod.).  Lokalita poskytuje celosezónne využitie, nachádza sa v chránenej krajinnej oblasti Beskydy s krásnou a čistou prírodou. V blízkosti je lyžiarske stredisko v Makove, Turzovke, možnosti turistiky a  výletov. Od hranice s Českou republikou je to necelých 10 km.  Cena 270.000 eur s možnosťou dohody, kontakt 0905844054, www.ad-reality.sk  Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Stav
Vo výstavbe
Pozemok
3 850 m²
Úžitková plocha
1 400 m²
Zastavaná plocha
699 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov