Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Vidiecke domy v regióne Horná Nitra

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
147 000 € 735 €/m²

Usadlosť 5 izb. s pozemkom o výmere 7649m2 - Otrhánky

Horná Nitra (Otrhánky), okres Bánovce nad Bebravou

Usadlosť s pozemkom o výmere 7649 m2, vzdialená 4.5 km od mesta Bánovce nad Bebravou. Rozmery pozemku: – vjazd na pozemok pri dome je o šírke 37 m – stred pozemku je o šírke 28 m – koniec pozemku, ktorý má druhú príjazdovú cestu je o šírke 31 m – dĺžka pozemku je približne 235 m Pozemok je možné z dôvodu jeho výmery rozdeliť aj na viac parciel. Táto nehnuteľnosť osloví klienta, ktorý chce bývať na veľkorysom pozemku a pobaví ho zveľadenie usadlosti alebo investora, ktorý v zastavanom území obce poskytne príležitosť na bývanie pre záujemcov na dedine. Príjemná a známa príroda pre turistiku: Haláčovce – priehrada plná rýb, Uhrovský hrad, Panská javorina, Považský Inovec – turistická oblasť v blízkosti ponúkanej nehnuteľnosti.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
200 m²
Pozemok
7 649 m²
29 600 € 328,89 €/m²

Pôvodný sklársky bytový dom v osade Gápel na predaj

Horná Nitra (Valaská Belá), okres Prievidza

Príjemný prevažne hlinený dom v krásnej tichej lokalite v osade Gápel vzdialenej 31 km od okresného mesta Prievidza na predaj. Tento bytový dom je ako prvý stojací , je súčasťou komplexu štyroch nehnuteľností s vlastným vstupom do obytných priestorov. Leží pri prístupovej asfaltovej verejnej ceste a je obkolesený krásnou prírodou Strážovských vrchov. Táto osada patrí do katastra rázovitej podhorskej obce Valaská Belá, ktorá je vzdialená cca 10 km. Konkrétne tento dom prešiel väčšou rekonštrukciou od kompletne novej strechy a zobytnenia podkrovia,fasády, elektroinštalácie, rozvodov vody a odpadov. Jeho dispozičné riešenie pozostáva s malej vstupnej chodby , kúpeľne s toaletou, kuchyne a väčšej prednej izby o rozlohe približne 30m2 ( celé priestory prízemia sú v stave hrubej stavby čakajúce na dobudovanie podľa vlastných predstáv). Stropy prízemia zdobia pekné drevené trámy. Podkrovie je po čiastočnej dostavbe vhodné na bývanie. Za domom sa nachádza studňa ,posedenie,menšia kamenná klenbová pivnička a svahovitá záhradka s možnosťou odkúpenia. Ak hľadáte niečo na rekreáciu, máte radi staršie hlinené domy na kamenných základoch, netúžite po veľkom pozemku a dávate prednosť okoliu s možnosťou celoročného vyžitia tak táto nehnuteľnosť aj s okolím to všetko spĺňa. Osada Gápel sa radí medzi polosamoty s podstatne väčším počtom chalupárov ako pôvodných obyvateľov čo len potvrdzuje záujem o túto ozaj peknú lokalitu. V samotnej osade sa nachádza penzión Dolinka s príjemným posedením. Okolie týchto zmiešaných lesov je vhodné na turistiku, cykloturistiku , hubárčenie. Rekreačná oblasť v Nitrianskom Rudne je vzdialená 14 km , lyžiarske stredisko Homôlka 15km, turistické mestečko Bojnice 25km. Vzdialenosť z mesta Trenčín je 60 km zo Žiliny 90km a z Bratislavy 180km. Druh stavby: Montovaná Umiestnenie objektu: Polosamota Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 20 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 20 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 50 km Vzdialenosť do centra obce: Array Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Iné Rok rekonštrukcie: 2019

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
90 m²
Pozemok
110 m²
75 000 € 750 €/m²

Iný objekt na bývanie a rekreáciu Ráztočno na predaj - TOP ponuka

Horná Nitra (Ráztočno), okres Prievidza

RH reality vám ponúka Na predaj rekreačné stredisko s komplexom 3 budov ( hajenka, obytná budova, kancelária o zastavanej ploche 520 m2) Celková veľkosť pozemku je 3180 m2. Ku každej budove je prívod el.pripojek, vodovodný a kanalizačný rozvod končiaci septikom. Dané objekty sú vhodné na vybudovanie Hospicu, Hipocentra, Rekreačného strediska s možnosťou využitia EUROFONDOV na rekonštrukciu objektu. V blízkosti ( cca2 km ) sa nachádza lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním (lyžiarske - paraolympijské centrum) a kúpaliskom. Budovy sú pred rekonštrukciou v dobrom statickom stave. Dané objekty sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí a predávajú sa iba ako celok. Celý objekt sa momentálne predáva za cenu pozemku s budovami ako bonus. Pre ďalšie informácie ohľadne nehnuteľnosti vás radi poinformujeme po telefóne alebo osobne pri obhliadke strediska. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 133066 Kontakt maklér: +421917206206, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
150 m²
Pozemok
3 180 m²
105 000 €

Gazdovský dom, Nedožery - Brezany - exkluzívne

Horná Nitra (Nedožery - Brezany), okres Prievidza

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931, 048 / 416 39 48) ponúka na predaj :   tehlový rodinný dom so sedlovou strechou v pôvodnom stave, s výmerou 1 029 m2 . Ide o dom obdĺžnikového tvaru, ku ktorému bola v r. 1972 pristavená prístavba. Dom má 3 izby s pôvodnými oknami a drevenými dlážkami, dlažbu má iba chodba a kúpeľňa spojená s toaletou. Ide o hospodársky dvor s humnom, s priestormi určenými na chov hydiny či iných domácich zvierat, letnou kuchyňou s komorou, pivnicou a prípravnými miestnosťami. Dom môže byť vykurovaný lokálne alebo plynom. Rozľahlá záhrada je najskôr terasovitá, vzadu je rovinatá. K domu patrí aj garáž aj garážové státie. Celý pozemok je oplotený a je napojený na inžinierske siete – voda –   el. – plyn a teraz sa pripája aj na kanalizáciu. Ak máte chuť hospodáriť či chovať domáce zvieratá, potom je tento dom stvorený práve pre vás. Nenechajte si ujsť príležitosť žiť na hospodárskom dvore v súlade so zvieratami a objednajte si obhliadku ešte dnes !  

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty